Де краще жити у Львові?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем SerP, 25 кві 2007.

  1. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Жив колись в самому центрі. Все про що пишете є, присутнє, але центр ніколи б не проміняв на спальний район. Чому? - Все поряд: 5-10 хвилин і ти дійшов (не доїхав, а дійшов) до будь-чого, що тобі потрібно: ринок, магазини такі-магазини сякі, театр один, театр другий, філармонія, келька кінотеатрів. Парки?-будь ласка! є теж кілька в радіусі 5-10 хвилин ходу. Всі офіси чи то державні чи комерційні - всі тут! найдовше я йшов до своєї поліклініки,аж 15 хвилин!!!
    Зараз дивлячись на київські відстані /пусті втрати часу, мені здається, що то був сон.
    навіть якби у вас були малі діти - все-одно обирайте центр: 5-10хв.- і парк. Там нехай і бавляться.
    прошу зауважити, що я говорю центр Львова, про те, що робиться в центрі Ріо-де-Жанейро я не знаю, тому і рекомендувати не буду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    В тому плані мені більше подобається проспект Чорновола.
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    вірите пане Кабмінер, я звами погоджуюжсь на всі 100%, центр є центр, особливо коли вуличка щі тупикова та вузька на будинків 25-27, то взагалі "монтана", всіх сусідів знаєш, як себе, постійні літні жінки у вікнах та балконах...в ночі вікно відкрив і чуєш як цокає роздобаний брук від дамських мештів...а парки, та ззаду будинку є дворики де повно квітів, дерев та кущів, і це твоє, ти то вирощуєш, любиш всім серцем, та як при таких умовах можна вибирати спальні райони, якісь новобудови радянського періоду, ні я розумію шо на всіх старого не хватить, але шо робити як по іншому не можливо...;)
     
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    А може, взяти все і.......поділити :ninja: ? Геть москалів і жидів - "дайош" Сихову центр!


    А якщо "сурЙОзно", то ніхто не заважає будувати такі собі невеличкі райончики "а-ля два-три поверхи".. з квітниками...паркингами..тощо... Інша справа, що влада умудряється знищувати те, що було розроблено і побудовано 200 років тому (парки, дитячі майданчики, фруктові садочки...). Ще трохи і ближній центр перетвориться..... у "спальний район" нового взірця! Ні собі-ні людям!

    А в цілому, рівень цивілізації певного району залежить від самих мешканців! Вони самі обирають, що їм цікаво бачити під вікнами: квітник, чи "цибулю-бульбу", харкати на асфальт, голосно викрикати, трощити авто, "опісювати" лифти та під'їзди, чи підтримувати спокій та камерність в районі, вирощувати квіти, саджати дерева, не смітити і поважати сусідів!

    Тому, при бажанні, і із Сихова можливо зробити респектабельний район, так само як із "ближнього центру" - Сихів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    я не думав на цю тему поки, що але пропозиція цікава!:D
    Затишку не має у тих нових мікрорайонах, та новобудовах, навіть якшо там все сучасне, вікна двері, дах, не той шарм, не та енергія, все не так має бути рєбята!
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Кому що,а курці просо...
    [​IMG]
     
  7. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Ну, та частина, що до моста - то також центр.
    То є інший стиль життя - не більше і не менше.
    А що зробиш. Багато народу не мають можливість обирати щось інше, а багато хто і не знає, що є щось інше крім радянських коробок...
    тут варіант тільки один - міняти планування міста, міняти містобудівні нормативи. Потрібно повертатися до забудови міст, тої яка була 100 років тому: чітко окреслені вулиці, з щільним фасадом, будинки з дворами, квартали, площі в цетрах районів, парки за 5-10 хв. ходу,.... і аж до використання бруківки - щоб асфальт не смердів і машини так швидко не гасали. Повертатися треба до того, що довело свою доцільність.
    Проблема із землею і плануванням забудови міст. Будівельні компанії і міська влада і надалі орієнтована на те щоб ставити свічки.
    Немає тому, що будинки розкидані як острови в океані, і все те продувається, проїжджається, проходиться, який вже тут затишок...
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Я думаю доречнійше назвати то розумнійше та мудрійше життя...
    можливість завше є, але от чи є на то бажання зрозуміти, продумати...
    п. Кабмінер за Австрії міська влада давала людям будуватись без податків, але лише за умови того шо будинок буде відповідати всім технічним вимогам, які є у Європейських містах, от чому заре щі пам"ятають деякі, шо Львів то є маленький Париж чи Відень...і т. п.
    ніякого...всі ті панельки саме страшне шо валитись скоро почнуть, а куди людей дівати?
     
  9. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Щодо цього у мене є певні сумніви. Здається мені, що ці бетонні дива можуть стояти значно довше ніж той термін на який їх збудували. І це погано, бо в такому випадку люди там будуть жити і далі:8:
     
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Перепрошую п. Кабмінер, я говорю про збірний залізобетон 70-80-90, а не за моноліт, полукаркасні монолітнісучасні будинки дійсно будуть стояти, турків не тра' підпускати на будівницво...
     
  11. Nightmare

    Nightmare New Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Я живу у Рясному , і мені тут подобається ! Спокійно , недалеко ліс (і не один) ! Хоча мені подобається і на Сихові (багато друзів) , а особливо на Погулянці ! Але в Рясне мені найкомфортніше !
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    а я живу в селі чернівці у районі тралка, тут кльово!
     
  13. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Я також про них, і моя думка така, що будинки 70-80-х будуть стояти ще дуже довго...:8:
     
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    KabMiner, проектний розрахунок експлуатації, цих будинків 50-60років!!!
    Але це при тому, що попадуться чесні прораби які, не будуть красти, і будівельники які не мають залежності від алкоголю...
    На рахунок норм, не так давно велику частину західного регіону віднесли до сейсмічної зони №7, це значить шо всі бідівлі з збірного не є безпечними !!! :ireful1:
     
  15. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    То що, в 2030-2040 роках вони вже припинять своє існування? Ой, щось сумнівають. Може ви архітектор, чи будівельник, і в професійному плані праві, але у мене таке враження, що цих монстрів час не скоро візьме...
    Ніхто ж не сподівався, що будинки на пл.Ринок у Львові простоять кілька сотень років - а вони стоять і все.
     
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    прошу :

    Панельні будинки стануть небезпечними?

    Строк, відведений будівниками для експлуатації панельних квартир, добігає кінця. Збудоване у 60-70 роках минулого століття житло, стає небезпечним для життя. Відселяти мешканців та ліквідовувати аварійне житло повинна місцева влада, однак у чиновників на це немає грошей.

    72 мільйони квадратних метрів житла в Україні припадає на панельні будинки, або так звані будинки “перших масових серій”. Термін експлуатації цих житлових будинків майже закінчився.


    http://www.radio.org.ua/reports/?eid=&id_numb=20122

    Додано через 4 хвилини
    пане Кабмінер якшо почнуть валитись, то поваляться усі одночасно...а якшо не дай Матка Божа землетрус то все, привіт, то 72 мільйони м2 придавить приблизно мілйонів 10 людей...кого будемо звинувачувати потім...?:suicide:

    Додано через 6 хвилин
    Сподівались тому будували з каменю а не з дошок!!!
     
  17. Nightmare

    Nightmare New Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    І що там кльового в твоєму селі ?
     
  18. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    молдавани!
     
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Просто кльово і все!
     
  20. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Де краще жити у Львові?

    Так і термін експлуатації багатьох ділянок львівського водогону закінчився. А він працює: регулярно щось десь прориває, там ремонтують, і все - водогін загалом працює. Відчуваю, що те ж буде і з панельками - будуть десь валитися, а їх будуть ремонтувати, зміцнювати, щось зносити і так буде тривати життя.
    Памятаю як зараз, як Медведчук десь в році 2000-му сказав був, що існує проблема 2005 року, коли у нас вся інженерна інфраструктура міст має вичерпати свій ресурс і все почне валитися. І для вирішення цієї "проблеми 2005" він збирався формувати якісь-там команди фахівців, штурмувати мозком цю проблему і т.д.
    Понти то все були, і 2005 рік вже пройшов, а міста стоять, хоча бувають окремі проблеми як в Алчевську.:eek:
     
а де твій аватар? :)