Дарка Озерна

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2021.

 1. mypucm

  mypucm ...

  почув по радіо, цікаво розповідає про важливі теми :)

  Дарка Озерна - біологиня, радіоведуча, медична журналістка, консультантка зі здорового способу життя. Авторка книги "Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя" та блогу, де розвінчує популярні міфи про здоровий спосіб життя.
  Дарка Озерна народилась в Запоріжжі. В школі мала проблеми з біологією, але мрііяла стати лікаркою. Навчалась у Національному університеті "Києво-Могилянська академія", на факультеті природничих наук. По закінченні навчання, залишилась в університеті працювати. Викладала, досліджувала імунологію та молекулярну генетику, 4 роки працювала в Лабораторії генетики рослин, також займалась комунікаціями у команді в.о. міністерки охрони здоров'я Уляни Супрун.

  Зараз Дарка Озерна, спираючись на свої фахові знання, займається промоцією здорового способу життя усіма доступними засобами: веде радіопрограму на "UA: Радіо Культура", дописує у "The Village. Україна" , "Український тиждень, "BBC Україна" та до власного блогу на платформі "Medium". В своїх статтях та лекціях вона, доступною мовою, розповідає про здоров'я з наукової точки зору та розвінчує популярні міфи. Логічним продовженням цього шляху стало написання книги "Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя" Вона була видана у Yakaboo Publishing, у 2020 році.

  Головною метою діяльності авторки є донести до широкого загалу, як натягнути загальновідомі правила здорового життя на нашу сувору реальність.



  View: https://www.youtube.com/watch?v=eMKamtYcXUY


   
  Останнє редагування: 26 лют 2021
 2. mypucm

  mypucm ...

 3. mypucm

  mypucm ...

 4. mypucm

  mypucm ...

  Останнє редагування: 26 лют 2021
 5. mypucm

  mypucm ...

а де твій аватар? :)