Дайте пройти!

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 21 бер 2012.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  • Подобається Подобається x 7
 2. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Відео афігєзне, єдине, що в кінці все-таки треба було дати якусь музику для контрасту, або безперервні звуки автомобільних сигналів, сигналізації тощо, щоб створити у глядача відчуття справжнього дискомфорту. Бо оцей момент тиші після запальної музики не дуже добре триматиме увагу глядача.
   
 3. sani

  sani Well-Known Member

  Ви знаєте чому ми в жопі живемо і будемо жити в тій жопі... бо менталітет такий. От в нас все робиться ВІД ЛЮДЕЙ (проти людей)...
  "а жеби не паркували"
  "а жеби не їздили"
  "а жеби не ходили"

  і тд і тп...

  А закордоном все навпаки все роблять ДЛЯ ЛЮДЕЙ, щоб було зручніше!
  Щоб паркували, щоб їздили, щоб ходили навпростець(а не дибільними закаулками), щоб було зручно і тп...
  І ніхто не буде створювати собі та іншим незручності, якщо зроблено зразу ДЛЯ ЛЮДЕЙ, так як зручно ВСІМ, щоб було комфортно ВСІМ!

  ніж ті стовбчики ставити "жеби не паркували" краще би зробили ініціативу деби то припаркувати!
  організувати ЦИВІЛІЗОВАНИЙ паркінг... а не ту парнографію зі страшними стовбцями у такому красивому місті!

  ---------- Додано в 07:56 ---------- Попередній допис був написаний в 07:42 ----------

  тому і люди у нас похмурі... бо все зроблено через жопу - незручно!
  За кордоном люди ідуть посміхаються, бо в них зроблені зручності, а в нас всі сердиті, бо там не проїхати, там не припаркувати, а там щоб пройти треба обійти за кіломерт бо стежку так зробили, а по газонам не ходити!!
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Чому автомобілісти не організовуються в ініціативи «Дайте припаркуватись»? А навіщо? Є ж тротуари, є газони.


  sent from my Galaxy SIII
   
  • Подобається Подобається x 5
 5. ArtCool

  ArtCool Well-Known Member

  Що запропонуєте для вирішення проблеми і зонами паркування в центрі, де залишати автомобілі? Мені як пішоходу, також не зручно пересуватись запаркованими тротуарами, а взимку це загалі біда, а що робити автомобілістам?
   
 6. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Автомобілістам шо робити? Мати хоч трохи олії в голові і трохи гонору менше. Хіба не можна поставити корито десь далі від центру і перейтись на своїх двох? А ше краще користуватись громадським транспортом, чи гонор не дозволяє? В мене настає паніка коли мені треба їхати до центру, як згадаю той сморід вихлопу...
   
 7. ArtCool

  ArtCool Well-Known Member

  Живу я в самісінькому центрі, подвір'я нема, машину ставлю біля дому, на узбіччі, бо до найближчої автостоянки треба їхати маршруткою, а гонор то не дозволяє. Бо треба ще малу відвезти в садок і старшого до школи.
  А тут ще й мітинг біля моєї машини, дайте дорогу...
   
 8. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Я колись трохи жив на Пекарській, але тоді там ше можна було жити. Зараз я б там не жив ні за які гроші. Дайте пройти!
   
 9. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Ну, власне, це нормально, що мешкання в самому центрі середньовічного міста передбачає певні незручності. Те, що я маю чи винаймаю тут квартиру, не означає, що місто зобов"язане мені безкоштовно виділити до цієї квартири ще й 6, 8 чи 10 квадратних метрів бруківки чи тротуару, аби я мав де тримати свій транспортний засіб. Тут є два шляхи:

  1. проявляти громадську активність, об"єднуватися із сусідами, друзями по нещастю і всілякими способами вимагати від влади побудувати вам наземні чи підземні парковки.

  2. переселитися у менш понтовий, дешевший, зате більш комфортний для проживання автомобілістів район, де є стоянки, ну чи в особняк з гаражем.

  Поки автомобілям не унеможливлять захаращувати міський простір (тротуари і газони) фізично, до тих пір їх власники не задумаються ні про пункт 1, ні про пункт 2.
   
  • Подобається Подобається x 5
 10. sani

  sani Well-Known Member

  та я би зрадісттю користувався громадським транспортом, якби:
  1. він ходив би регулярно і за розкладом з інтервалом 7-10хв. з GPS трекером.
  2. ходив би хоча б до 00.00, а не до 21..
  3. мав би кондиціонер і пічку.
  4. був би пристосований для неповносправних і людей з дітьми(візками).
  5. Якби я знав куди який їде і де ті кляті зупинки(розклад і маршрут автобусів на кожній зупинці, і фізично побудовані ті зупинки, а не де скупчення людей там і зупинка) Як ті зупинки визначати? по зірках???
  7. технічний стан, хоча б зі цілими ресорами, а не всі перекошені на правий бік..

  а так то не громадський транспорт, а скотовозка, коней в Бельгії і то в кращих умовах перевозять!
  Тому вибачте не хочу!  мешкання то мешкання, і люди живуть і мають право - когось завезти, підвезти, вивезти сміття чи габаритний груз... тощо..

  А от чому не перенести державні установи десь подалі, десь де є велика парковка і для працюючих чиновників і їхнього автопарку і для громадян, що туди звертаються? Чому міська рада, обл. рада мають займати середньовічні будівлі, краще там зробити галереї, виставки, музеї тощо.. і приймати там туристів, які 100% будуть без власного транспорту!
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Робити, як я - в т. зв. ближньому центрі пересідати на громадський транспорт або йти пішки. Насправді дійти, наприклад, з району Ярослава Мудрого (а тут переважно є де поставити авто) до Галицького чи на Підвальну пішки є переважно швидше, ніж доїхати на авто. Те саме - якщо стати на стику Сахарова-Коперніка чи в районі пл. Франка.
  А при такій погоді, як зараз, це взагалі єдиний нормальний вихід...
   
 12. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

   
 13. ArtCool

  ArtCool Well-Known Member

  Скоро ціна буде 5 грн, а сервіс залишиться не змінним
   
 14. Valley

  Valley Member

  Живу в центре, паркуюсь на Шопена. Две проблемы: управление милиции рядом и приезжающие из области. Имел раз конфликт с одним майором,который припарковался практически в подьзде дома, пришлось обьяснять ему , что он представитель закона, который должен подавать пример и т.п.и что у них есть 2 парковки рядом...ни какого результата. С приезжими еще хуже, типичные ответы типа "я на хвильку", хуже-"де хочу там i ставлю". За идею движения Дайте дорогу двумя руками ЗА, единственный и лучший город Украины и такой хаос.Сейчас закрыта Городоцкая и Лепкова, не могу передать как стало спокойно. Чтобы до конца не убить центр во-первых не пускать маршрутки и разрешать парковку по прописке и работающих.
   
 15. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  тобто не пускати маршрутку, в якій їде 40 людей, для того, щоб ви один могли спокійно проїхати? :) геніально
   
  • Подобається Подобається x 5
 16. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Обмежувати треба не маршрутки, а приватний транспорт.
   
  • Подобається Подобається x 4
 17. Olka Sherolka

  Olka Sherolka Active Member

  а якщо живе людина в центрі, а прописки не має, або працює, але працедавець не може дати офіційної "пісюльки" щоб водій отримав паркомісце? шось теорія далека від практики
  я також в центрі живу, маю машину, але зараз основний транспорт, яким я кермую - дитячий візочок :) так що я і з тих, і з тих барикад

  я не знаю в якому "самісінькому центрі" живете ви, а я живу в 2х хвилинах ходу від Оперного , і при тому знаю як мінімум 3 парковки, до яких дійти від того ж Оперного неспішною ходою можна за 5-15 хвилин (залежно від парковки). Зрозуміло, якщо тротуар достатньо широкий щоб лишити 2 м для пішоходів - паркуюсь на тротуарі, але зазвичай такі місця всі зайняті. А ще знаю купу тихих бічних вуличок, де можна припаркуватись по-людськи, і навіть коли була вагітна на останніх тижнях - мені було не в лом пройти тих пару кварталів. А коли робили ремонт і довозили будматеріали - завчасно дбали про паркомісце найближче до дому, якщо треба було - просили людей з сусідніх магазинів притримати місце. Так що - хто шукає, той знайде.

  ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:46 ----------

  мій сусід, який ставить машину у дворі, в таких випадках просто спускає шини ;)
   
  • Подобається Подобається x 7
 18. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Добрі новини. Необхідна сума зібрана, скоро стовпці будуть встановлені
   
  • Подобається Подобається x 2
 19. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  а приватний транспорт доїзджєючих як? переведуть на обїзд центру чи вони і далі будуть мати перевагу перед громадським транспортом?
   
 20. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Дуже тішить, що відгукнулося так багато небайдужих львів"ян (ініціатива стартувала 17.06, потрібну суму було зібрано менше ніж за 10 днів:) ).
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)