Дайте пройти!

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 21 бер 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Напевно багато хто вже чув по радіо чи на місцевому телебаченні про громадську ініціативу під назвою "Дайте пройти"!

    Це об"єднання львів"ян, які вимагають припинити анархію на дорогах, а точніше на тротуарах міста. Особливо це стосується центральної састини, де водії залишають авта так, що створюють незручності та навіть небезпеку пішоходам.

    Рух зародився у Фейсбуку. За останні тижні група "Дайте пройти" виросла до кількох сотень учасників. Сьогодні розпочав роботу сайт ініціативи: http://www.trotuar.lviv.ua/

    Завтра запланований "рейд" проти неправильного паркування, на автівки, що заваджають пройти, ліпитимуть наклейки схожі на це:

    [​IMG]

    Якщо вам не байдуже наше місто, приєднуйтеся!
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    акція це добре, але наклейки ..... це малодієво

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

    я думаю водії які так паркуються, дійсно думають так як пише на наклейках, так що деякі їх навіть знімати не будуть
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Рух отримав гарний розголос. Тому є шанс, що влада таки зверне увагу на проблему
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Наклейки не будуть псувати авта?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дасть ся чути :) Особисто я радив робити такі, щоб легко здирались
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    теж інколи грішите паркуванням на тротуарах пане? )))
    і тут знову хочеться нашу "чудову владу" згадати, яка так обіцяла підземні паркінги, і ніц не зробила
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ех, бачив недавно дієвий спосіб ))))))))))
    Запаркувались з другом за 200 метрів від місць, де мали ходити. Пройшлися, повертаємось назад по Коперника. На протилежній стороні вулиці стоїть авто на тротуарі і біля нього йойкає кобіта. Повертаєм голови, між авто і стіною будинку десь півметра, так що люди мають виходити на проїзд щоб обійти, на авто бокове дзеркало висить лише на дротиках... Матюкнувся собі під ніс, хоча подумав: "Ну якщо лінувалася пройтися пару метрів, то тепер попаде в ремонт дзеркала". Як на мене, то трохи перегиб, але панянка довго буде памятати, якщо, звісно, зрозуміла за що їй так звелося. Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Почалося...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    де такі на наклейки взяти?
    потрібно в групу у фейсбуці вступити?
     
  10. Правильно, лучше самому. Хоть место можно выбрать, наклеить аккуратно... ;)
     
  11. restavratsia

    restavratsia Active Member

    добрий почин

    Хороший принцип в роботі, але як водій,що більше 10 років ставить десь авто по роботі з реставрації і на потребу(центр і прилягаючі вулиці), впенений що влада це бачить??? Та вирішити бодай на 30% це питання НЕРЕАЛЬНО.Завжди знайдеться хтось, кому не подобається те чи інше ато, місце паркування, інше.:give_rose:
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Фоторепортаж із першого рейду http://www.trotuar.lviv.ua/novyny/n...ty-vidbuvsia-fotoreportazh-vid-afishalviv-net

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    зайти на сайт і почитати :)
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    хай дякує, що ключами по авті не пройшлися
     
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Я. звичайно не захищаю тих хто так ставить авто, або в 90% випадків, і не звинувачую.
    Ібо в нас попросту немає де паркуватись, ось народ ставить де може.
    Сам ставив, і мені рука не підніметься комусь наклеїти таке...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    http://afishalviv.net/photo/ua/rejd-dajte-projti/
    Питання дня, чому на "каєн" не наклеїли побоялися? Тоді, нафіга взагалі проводити такі акції і клеїти тільки на "недуже круті" машини? Як всім - то всім! І ще одне:
    В свою чергу водії проведуть рейд і будуть клеїти наклейки на лоба "Я олень, перехожу вулицю де хочу", для Львова це дуже актуально!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Олень робив фоторепортаж, спішив щоб найпершим бути :) Свідки кажуть, що той каєн насправді не перекривав тротуар, можна було вільно пройти. Але фотограф його зазнимкував і виклав на сайт. Для чого - незрозуміло. Зато тепер всюди в коментарях одне і те ж саме: "А чого каєн не обклеїли?"... Трудно
     
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    відповідь є в групі

     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Чертовски приятно, что галицкая молодёжь берёт пример со своих сверстников из Великой России, которые этим занимаются уже лет пять.
    http://www.idiotparking.ru/
     
  19. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Полковник а росія, в свою чергу, все комуніздить з Заходу. :)
    А якщо серйозно, ІМХО тупий піар і провокації. Роботу, по боротьбі з незаконними паркуваннями повинна виконувати ДАІ!
     
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так не выконувает же!
    Не согласен.
    Пишут, что на следующий день народ стал парковаться культурнее.
    Значит, цель достигнута.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)