Дачні злодюги як боротися ...

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем andre33, 2 лют 2015.

  1. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Маємо дачу невеличку в районі Збиранки , заїзд з 3 Топольного провулка,
    десь 2 роки мали відносний спокій , у цю суботу були дуже засмучені
    тим що побачили у себе , злодюги поцупили металеві двері , повиносили усе
    масивне металеве, і так далі , у сусідів зняли металеву браму , тож вирішили
    приймати якісь міри проти тих металістів,
    Замічені три бомжа 35-40 років , один явно циган але на гарячому не зловиш !
    бачимо що на міліцію покладатись не можна , треба самим щось вирішувати...
     
  2. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Можна поставити дешеву Gsm сигналізацію, типу датчик руху, відкючити ревун, як тільки хтось залізе в середину датчик спрацює і почне дзвоните вам на мобільний та відправляти тривожні смс, злодій нічого не запідозре і буде знімати те що йому потрібне, за цей час ви з друзями чи з міліцією зможете приїхати і спіймати їх на гарячому...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і шо з того? я живу на Санті, а дача в Брюховичах, поки я туди заїду, від дачі навіть фундаменту не лишисі..
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чув колись чувак собі на дачі капкан медвежий поставив, злодій вліз і йому зламало ногу, то він на господяря в суд подав (чи менти самі то розкрутили) коротше злодію нічого (він просто зайшов запитатись дорогу) а господар оплатив лікування, і ше і посадити мали...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    трьох чотирьох розстріляти ,інші будуть десятою дорогою обходити
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. NaGgano

    NaGgano Active Member

    А може хтось і ближче живе і встигне приїхати і зловити злодія за руку, а в гіршому випадку просто дзвониться 102 і говориться що в брюховичах у мій дачний будинок залізли злодюги вишліть наряд... Зарас навряд чи міліція скоріше приїде чім ви але от коли буде поліція то думаю такі виклики будуть оброблятись за декілька хвилин. Надіюсь на це
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    А нафік признався, жи то він капкана поставив? Тре було стверджувати, жи то якесь падло на нього полювати хтіло))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    можливо є послуга разового виклику в служб охорони? це у випадку якщо на дачі є щось цінне.
    В тому районі цього року з*явилось дуже багато циган які кожного вечора щось везуть/несуть/тягнуть в сторону дачних ділянок. Кажуть що то закарпатські сезонні гастролери, але вірити цигану то себе не шанувати).
    І стосовно грабунку будинків. В Жовківському районі діє організована злочинна група що спеціалізується на дачах/ще не заселених нових будинках. Мені відомо про 7 випадків за останні 2 місяці (хоча заяв напевне є значно більше). В двох з них "обчистили" будинки в які мали переселись господарі, тобто там була вся техніка. Винесли все, бойлери, холодильники, посуд...все аж до відер і лопат. В них є великий бус, діють вночі, начастіше жертвами стають будинки що розміщені скраю села, від дороги, де менше свідків. Є підозра що та група з Сокалю.
     
  9. NaGgano

    NaGgano Active Member


    Таких випадків дуже багато. Найдешевша сигналізація коштує в районі 100 $, яка дзвонить на 5 номерів, та відправляє короткі повідомлення. Я не розумію людей які залишають новобудову напхану вже не дешевими речима, такими як бойлери, холодильники, посуд., інструмент, хтось навіть генератори залишає та газонокосилки, вартість яких в загальному вдарить по кошильку власника. Скоро відкрию рекламну тему ))) Щоб форумчани не казали що я тут рекламуюсь ))) тому не буду тут багато говорити бо зарас негативними лайками закидають за рекламу ) в рекламній темі буду розказувати що можна поставити, як дешевше все зробити і як захистити помешкання...
     
  10. Vorobushek

    Vorobushek New Member

    Є камери, у яких вмикається сирена, якщо спрацював дектор руху. Виє так, що з вух кров піде... Стоїть близько 100 баксів. Це вай фай камери, будуть працювати у такому режимі і без вай фаю, просто у вас онлайн доступу до камери не буде. А якщо буде, то можно настроїти так, що у мобільний додаток прийде смс і ви зможете на крадіїв одразу подивитися, зробити фото, а також через камеру передати привіт. ))) У нас така штука на офісі стоїть. Якось неправильно налаштували, перелякали сиреною прибиральницю! )))
     
а де твій аватар? :)