Пропозиція цуценятки Маремо-абруцької вівчарки (білосніжний італійський вовкодав)

Тема у розділі 'Флора і фауна', створена користувачем Maremma, 17 лис 2015.

 1. Maremma

  Maremma New Member

  Маленькі білі ведмежата шукають нових господарів)
  [​IMG]

  Пропоную до продажу цуценят елітного італійського вовкодава - білосніжних мареммо-абруцьких вівчарок. Батьки мають дуже гарну психику та шикарний виставковий екстер'єр. Цуценята дуже перспективні для виставок в наслідок цікавого поєднання генетики батьків.

  мама Віза: юний чемпіон України, чемпіон України, кращий представник породі в Україні
  [​IMG]

  тато Ярий із Валінору: чемпіон України, кращий кобель
  [​IMG]

  Порода визнана кращою охоронної породою в США в 1983р. Єдиний вовкодав, в стандарті породи якого записано відсутність агресії. Собака вміє диференціювати небезпеку, відразу не кидається загризти на відміну від звичних нам вовкодавів (САО і Кавказців). Ці собаки вже більше 2000 років пасуть стада овець в горах Італії без присутності людини, охороняють від вовків і ведмедів.
  Собаки дуже невибагливі, витримують температури від -40 до +40 і, незважаючи на білий окрас, мають самоочисну шерсть - бруд висихає і відпадає рахунок чого шерсть залишається чистою, линяють в гіршому випадку раз на рік, від них немає запаху собачатини.
  Маремми-абруцких вівчарка - генетично сильна і здорова порода, тому що це спочатку аборигенна порода. Собаки не схильні до переїдання і, незважаючи на розміри (за стандартом суки: 60-68см, пси: 65- 73 см) досить енергійні і моторні, не сидять на місці а постійно патрулюють введену ним територію.
  Маремма звикла сама приймати рішення, вона не заглядає в рот господареві і не чекає команди, як німецька вівчарка, хоча дресирується добре. Собака не любить наказного тону - вона друг, тільки таке спілкування маремма сприймає, за що буде вдячна господарям своєю службою на всі 100%.
  Маремма завжди терпимо ставиться до інших собакам, навіть якщо ті проявляють агресію, адже вона розуміє свої можливості. І навіть більше - вони люблять пограти зі своїми побратимами з інших порід, навіть з самими маленькими.
  Ці білі ведмеді прекрасно ладнають з дітьми, дозволяють їм робити з собою все що завгодно, завжди стежать за ними при прогулянках. Маремма любить друзів сім'ї, але до сторонніх відноситься з величезною підозрою, часто кажуть: впустити - впустить, але випустить - тільки з господарем.
   
  Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  Reason for edit: видалено рекламне
а де твій аватар? :)