Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Незнаю як там у Льваві, а в нас маршрутникам не позаздриш, пільговиків повно, дороги нема зовсім, машрутка калатає як відро цвяхів, бензин вже по 25, народ нарваний, ше і кожен з відеокамерою :mocking:
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В нас то де?
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сокаль
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    О та в нас майже кожен другий пільговик дає 1-2 замість 3 гр. щоб взяв та віз, а то вони відмовляються, придумують що трьох вже пільговиків взяли. А з тим курсом на бензин, то графіків перевезення не дотримуються, зменшують кількість машин. А калатає тоже, як відро цвяхів, ну правда ті автобуси що Садовий ввів в місто трохи ліпші, але волочуться як черепахи,збирають пасажирів, ну і графіку теж не дотримуються!
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    як не дотримуються? Зранку 4А і 53 один за другим відправляються..
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А в вечері, то є то нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я бачив як шофери побились за графік, вони там чуть не посекундно вираховують хто коли має їхати, а є такі хитрожопі шо вискакують на перід і стрижуть чужу капусту....Коротше, тяжка то робота :suicide:
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тому шо вони після 19 починають з'їзджати з маршрутів. Наприклад, після 21 з району Санта-Барбари взагалі проблема виїхати, лише 32 і 42 можна застати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    ський і Радехівський райони
    НАЙГІРШІ дороги в області.
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От я про що і пишу,так всх їх як в якому районі після 21 голини можна колядувати на зупинці до години часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    в світі...ми в цьому всіх взули.
    Доречі, сьогодні вже почали писати про платні дороги, інакше кажуть нема грошей на ремонт, скоро автомобіль в Україні таки стане розкішшю...
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    А зараз не розкіш?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вам скажу таку річ. Перевізники просто намахують нас. Вони намахують навіть тоді, коли повязують ріст ціни на проїзд через подорожчення палива.

    Справа в тому, що ми не їздимо на паливі, а на автобусі, яким керує шофер, в якого є адміністрація. Якщо отак прикинути на хлопський розум, з всіх витрат, які мають перевізники, паливо становить до 20%. Що це означає? А це означає, що якщо паливо зросте вдвічі, то на вартість проїзду воно має вплинути не більше, ніж 20%.
    Отже, якщо проїзд 3 грн., то 0,6 грн. становить паливо. Отже, якщо соляра коштувала 14 грн., а стала 28 грн., то проїзд має коштувати не більше 3,60 грн, а не 5,00 грн, як нам хочуть втиснути.
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    при платних дорогах авто буде коштувати як поливане відро...але не в Україні...
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    наврят чи....Як так піде то скоро на маршрутках їздити буде розкішшю :))). Десь років 15 тому я вже ходив з любінської на батальну пішки через економію :facepalm:
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    тутка пройшли чутки що маршрутка буде по 5 грн ? правда чи ні ?
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть у Львові перший електро автобус запрацював?
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а шо, його вже склепали?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    під назвою тролейбус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    О це факт,я їду з роботи в 21.30 то можу сісти на 32 або на 16 якщо повезе)Вечером так важко добиратися додому,треба двома маршрутками їхати.А зараз ще як ціну піднімуть до 4 грн,то взагалі можна буде "вилетіти в трубу":scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)