Ціна на нафту:)

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 1 гру 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нафта щупає 62 у.є євр в хуйлостанщтні вже твердо за 70, жити стає цікаво, особливо мабуть цікаво спостерігати за подіями десь з США, а ще краще з Австралії :mocking:

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

    Кажуть

    А Яценюк каже взагалі на триліон позов подав :mocking: Хоча я особисто відав би Крим в за пів триліона :mocking:
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тиждень закінчується гарно.
    Сьогодні нафта пробила дірку в ціні 92 долари за барель.
    Було 61.95, а над Канадой небо синее США сонечко ще досить високо в небі. До вечора далеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тіпун вам на язик....я аж стерп :wacko:

    ---------- Додано в 18:37 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

    Хоп хей лалалей євро сімдесят два рублЄй

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Минулорічні розмови про цьогорічну нафту

    і тому подібне

    http://www.gazeta.ru/business/2013/12/17/5808321.shtml

    зі
    теперішня ціна 61.85
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Gron

    Gron тафгай

    Хтось мені пояснить звідкіля ця радість ?
    Нє, якби при такий цині на нафту, бензин коштував 8 грн, а за євро давал б -10 грн, а за 1000рбл -1 грн, я б теж радів як дитина, а так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нічого не можу з собою зробити, щиро бажаю хуйлостанцям якомога більше всіляких негараздів..:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Під час війни на своїй території економіка обов'язково буде страждати. Якби ціна на нафту не падала то економіка України би страждала ще більше. Тому радість цілком раціональна, навіть поза фактом що чим більше Росія ослаблена економічно тим менше у неї коштів на війну.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Gron

    Gron тафгай

    Для мене радість це ядерна зима на всій теріторії рф.
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Для мене незалежність кавказьких і інших республік які страждають під російським ігом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Це ціна на біржі.... а контракти ідуть по старій ціні. Ціна на біржі орієнтовна. Нові контракті можуть бути ще по нижчій ціні. Головне щоб низька ціна трималась хоча б пів року - тоді дійсно руска економіка швахне..... і що тоді будем робити з 140 міліонами голоти, яка не любить працювати, а мріє про імперію щоб на них працювали, а жерти хоче вже і добре
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Слухайте, А ШО ПРАВДА зростання ціни на нафту чітко співпадає з усіма "вставаніями с колЄн" ше з часів сесеру, а обвал ціни завжди закінчується для Росіюшки поверненям в позу раком?
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Заким я з Дядьком Васильом мотики обговорював то рУбель повалився :pardon: дУляр вже 61.30, а Євр 76.23. і то при тому що нафта нині на два бакси підросла :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Пропустив торжествЄнний момЄнт

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    Уже нафта знову полізла в мінуси, американці торгувати почали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Рубль пішов на взльот

    [​IMG]
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Здається, ще весною їх Набібуліна казала, що не варто купувати долар по 33 рублі - це викинуті гроші, долар навіть 32 не коштує.

    Виявляється, Набібуліна або сама некомпетентна, або всіх набібала.

    http://newsland.com/news/detail/id/1313126/
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну наші теж багато чого говорили, але що я помітив, гривна таки виросла по відношенню до рубля, і то солідно. Я колись купляв (давно) по 2.8 а зараз вже 3.7 кажись...

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

    Пуйло всех переиграл (с)

    [​IMG]
     
  19. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Поки звичайному кацапові буде вистачати на хліб, вотку і сігі - ніяких глобальних негараздів там не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кріпися сестро, вже скоро....До ранку срака рублю....:mocking:

    От тільки я боюсь, чи не поженуть вони потім голодних хуйлів до нас кормитися?
     
а де твій аватар? :)