Цікавий Львів

Тема у розділі 'УКРАЇНА << український форум', створена користувачем romapron, 10 кві 2017.

  1. romapron

    romapron New Member

    Які місця треба обов'язково відвідати у Львові?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    WC
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. MilanaL

    MilanaL New Member

    Дуже розумно, написати такий відгук про Львів та його місця відпочинку . Дуже гарно знаю Львів, а тим паче місця відпочинку і більш тупішої відповіді ще не чула! Краще б дали відгуки куди де можна файно відпочить та таксі якесь не дороге, більше користі було б від вашої смс
     
  4. MilanaL

    MilanaL New Member

    romapron із свого досвіду порекомендую Вам відвідати старий Замок, дім з Химерами обовязково відвідайте такі кафе як, Мазох та Львівська майстерня шоколаду. Окремої уваги заслуговує "Криївка" настільки атмосферно , байдужих до цього кафе ніколи не було. Там завжди черги. Як будете знімати житло тримайтеся орієнтиру - пл.Ринок це вважається центром Львову і тоді у Вас все буде під рукою. Тримайте ще ссилочку на львівське таксі https://taxi838.ua/lviv/ мабуть саме найдешевше серед усіх які знаю і сервіс більш менш нормальний.
     
  5. Malisenta

    Malisenta миється в бані

    Друзі, а яке саме Львівске таксі більш популярне, де є хороші автомобілі?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До уваги Переселенців та Гостей міста Львова. (Продовження).
    31. Тільки у Львові можна сказати "Я живу тут недалеко... за океаном" і собі не дивуватися...
    32. У Львові є зачарований трикутник.
    Точка 1.
    Вирушаєте від пам'ятника Шевченку, повз вулицю Руську, далі по вул. Просвіти на кут вул. Короленка до Будинку воїна. Це досить швидко і близенько.
    Точка 2.
    По вулиці Короленка, спускаєтеся до Личаківської. Це така мала відстань, що смішно говорити і смішно йти.
    Точка 3.
    З Личаківської повертаємося до пам'ятника Шевченку ПО ПРЯМІЙ через пл. Соборну і пр. Свободи.
    І тут вже йти не хочеться. Враження, що поперек науці, ця гіпотенуза значно більша суми двої катетів.
    33. Так, у Львові є вулиця Руська! З русскім міром не має нічого спільного і була тут ще до заснування Московської держави, котра Росією себе назвала ой як пізніше, через декілька століть.
    34. "Зустрінемося біля коня", це однозначно біля пам'ятника королю Данилу. Хоч є ще два пам'ятних коня у Львові.
    Перший - Георгію Змієборцю, на пл. Григоренка а про третій, львів'яни майже не знають...
    Хоча про неофіційний "Пам'ятник тещі" знають більше. Це саме той що на Григоренка, під конем.
    35. Кажуть, Анджеліна Джолі особисто вирішила пересвідчитися, що на Сихові є Санта Барбара.
    36. "Дружба" це не завжди вона а й він. Сходіть на галицьке весілля.
    37. "Я буду робив". Так! Галичани вміють подорожувати в часі!
    38. Не всі галичани знають де місто Галич і взагалі, до чого тут це...
    39. Локація "Біля танка", те саме, що "біля Оксани"( гастроном)- одного і другого нема років з 20- ть
    39а. "На здибанку" - хороша перспектива. "На Збиранку" - не дуже...
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Шевченківський гай. Там не тільки історично все дуже познавально, всі пам'ятки українського побуту, ці хати, які були привезені у свій час с Закарпаття розібраними, а потім зібраними тут в гаю...тут головне-невипадкові люди, які їх охороняють, старі, які мають що розказати із свого життя.
    Ви заговоріть з ними, і ви довго не вийдете відтіля.. Я була під дуже великим враженням.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну і Личаківській цвинтар. Я плакала на Марсовому полі, і плакала біля могили воїна УПА, де на пам'ятнику стояли слова:
    "Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
    Певно, в цьому і є та найважча провина моя."


    Скільки може російський дракон нищіти дітей України?
    То був Сталін, тепер є Путін...історія як іде по колу
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ТАЄМНИЦІ ПІДЗЕМНИХ ПЕРЕХОДІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

    Підземні переходи, які поєднують головний корпус (вул. Бандери, 12), 2-ий (вул. Карпінського, 6) і 4-ий (вул. Митрополита Андрея, 5) навчальні корпуси та їдальню Нацуніверситету «Львівська політехніка», почали відновлювати за три дні до початку повномасштабного російського вторгнення. Це система площею близько 1200 метрів квадратних і протяжністю понад 300 метрів. Переходи збудували в 1970-их роках у розпал холодної війни. І під час російсько-української війни вони знову стали актуальні.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Куди піти у Львові на новорічні вихідні: добірка святкових подій у місті Лева

    Добірка події у Львові, які пройдуть у місті на новорічні вихідні.

    Святкування нового 2023 року буде дещо іншим. З 31 грудня на 1 січня у місті діятиме комендантська година, у деяких районах може не бути світла, тому ми пропонуємо вам події, які проходитимуть у Львові перед або ж після Нового року.

    rizdvana-zirka_63ab2f29f135d.jpg
     
а де твій аватар? :)