Цікаві факти

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Парусник, 7 жов 2010.

 1. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  20 шокуючих звичаїв і традицій давньої України (18+)

  Дошлюбний сеkс, танці при мерці, магічне зілля. Це ті традиції українців, про які знає далеко не кожен. Наш побожний народ місцями виконував такі обряди, що важко не здивуватися.

  [​IMG]
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Не золото і не платина: 20 найдорожчих речовин в світі

  20. Білий трюфель.

  [​IMG]
  Ціна: до $ 5 за грам.

  Цей гриб використовується для приготування різних кулінарних делікатесів і високо цінується за свій специфічний смак.
  ...

  17. Золото.


  [​IMG]
  Ціна: $ 39,81 за грам.

  Цей метал має високу електропровідність і не підлягає корозії, тому, крім ювелірних виробів, використовується в електроніці.
  ...

  3. Каліфорній.

  [​IMG]
  Ціна: 27 мільйонів доларів за грам.

  Цей радіоактивний хімічний елемент використовується в пристроях, які призначені для пошуку шарів нафти і води в свердловинах.

  ...

  1. Антиречовина.

  [​IMG]
  Ціна: 100 трильйонів доларів за грам!

  Це найдорожча субстанція на Землі! Вчені тільки починають виробляти його в штучних умовах лабораторій і вивчати. Можливо, в далекому майбутньому антиречовину можна буде використовувати в якості палива для космічних кораблів.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Типовий вид з верхніх поверхів хмарочоса Бурдж-Халіфа. Його висота 828 м і навколо немає нічого, що могло б зрівнятися з ним, навіть хмари пролітають нижче.


  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Друкарська машинка для нот
  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  яка краса, а ми вручну маялись....у мене і син, і донька в музшколу ходили деякий час, ото мені була морока. Як вспомню-так вздрогну
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Найдорожче молоко
  [​IMG]
  © all4soul.com
  Молоко мишей – найдорожче молоко у світі. Його вартість перевищує 22 000 доларів за літр. Для отримання одного літра такого молока потрібно подоїти майже 4 000 мишей. Мишаче молоко використовують в медицині. Самки мишей синтезують в молоці людський білок – лактоферин, який використовують при виробництві унікальних фармакологічних препаратів. Ліки, що містять мишаче молоко, покращують процес кровотворення після переливання крові.

  https://www.chydo-svit.top/najdoroz...BE3I_MwI51rU9_iV86ecRsHnumlArmYaK3HaD2V0cZm0o
   
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  ой, йой...доїти миші, ото клопіт...чого тільки нема в світі, не дай бог)
  Я б тих мишей з їхнім молоком щаслива була б не знати- не бачити ніколи. Та як вони смердять не можу переносити, тьху.:facepalm:
   
 8. Good man

  Good man Обычный человек

  Когда кацалапый будет снова вести себя плохо, буду отправлять его мышей доить.:)))
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Кому належав 38-сантиметровий палець виявлений у древньому Єгипті?

  Screenshot_2022-05-11-02-34-01-83_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

  Цей загадковий об’єкт був виявлений у Єгипті і, згідно із звітами, є справжнім. Це навіть підтверджується спеціальним сертифікатом та рентгенівськими знімками.

  Фото, яке ви бачите, було зроблено у 1988 році та опубліковано в одній із провідних європейських газет.

  Об’єктом є у буквальному розумінні величезний (довжиною 38 сантиметрів) муміфікований палець. Дослідники з Єгипту впевнені, що він належав людиноподібній істоті висотою понад п’ять метрів. Вчені знизують плечина та розводять руками, коли розмова заходить про цю давню реліквію.

  Проблема в тому, що палець не хоче поміщатися на прокрустовому ложі сучасних історичних та археологічних теорій. Його не повинно існувати.
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  У Нідерландах чоловік побудував Ноїв ковчег за 1,6 млн.$

  У 1993 році Йохан Хейберс читав своїм дітям історію про Ноєвий ковчег, як раптом йому в голову прийшла божевільна ідея – побудувати свою власну копію ковчега. Його дружина тільки посміялася над ним, сказавши, що йому в житті не вдасться його закінчити. Однак брак довіри з боку дружини не зміг погасити його ентузіазму і ось у 2006 році Йохан побудував першу версію ковчега. Але чоловік був незадоволений результатом, тому як побудований ним корабель був в два рази менший, ніж в Біблії. Тому чоловік вирішив піти далі, і побудувати точну копію.

  Друга версія ковчега була відкрита для публіки в 2012 році. Побудова біблійного корабля обійшлося Йохану в $ 1,6 млн.

  «Ми не професійні будівельники, тому багато будівель на кораблі трохи криві», – пізніше зізнався Йохан.

  «Це копія божого корабля, тому має сенс відвезти його на землю Бога», – сказав Йохан.

  Насправді чоловік планував відвезти корабель в Ізраїль незабаром, після завершення будівництва, але лісові пожежі в Ізраїлі змусили його відкласти поїздку

  1_1_1546619830341.jpg

  1_7_1546619830341.jpg
   
 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А Ви Знаєте, Чому “Зебра” Для Переходу Пішоходами Дороги Виглядає Саме Так?

  Всі бачили пішохідний перехід “зебра” але чому він має саме такий вигляд знають одиниці.

  Виявляється, цей винахід було зроблено ще в Стародавньому римі. Про це пише Файна Сторінка.

  Як відомо у древні часи люди користувались гужовим транспортом, на основі колісниць. У зв’язку із цим у Стародавньому Римі пішоходам доводилось переходили через завалені гноєм вулиці. Це створювало значні незручності у зв’язку із цим комусь прийшла до голови геніальна ідея викласти на місцях переходів по спеціально витесані підвищення із великих плоских каменів.

  При цьому камені, підібирались і розміщувались так, щоб колеса колісниць потрапляли точно між каменями. Це дозволяло і колісницям проїхати та пішоходам не забруднити ноги.

  photo_2022-06-19_18-05-45.jpg
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  11 цікавих фактів про Ілона Маска

  1. Ілон Маск ріс замкненою в собі дитиною. Він любив читати й багато часу проводив за комп’ютером, за що в школі його вважали ботаніком (тепер це звучить особливо смішно). У біографії «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє» автор Ешлі Венс докладно описує той період: Маск зазнавав булінгу, а одного разу його побили так сильно, що ніс довелося відновлювати

  2. У 10 років Маск дістав свій перший комп’ютер Commodore VIC-20, а в 12 навчився програмувати. Його першим винаходом була відеогра Blastar, яку хлопець продав за 500 доларів

  3. Мати Ілона — Мей Маск, модель, фіналістка конкурсу «Міс Південна Африка» в 1969 році, професійний дієтолог. Батько Маска — інженер Еролл Маск. Ілон описує батька як жорстоку людину, жити з якою було непросто

  5. Маск справляє на людей неабияке враження. Його зовнішність добре описано в книзі «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє»: «Його зріст приблизно шість футів і один дюйм (майже 1,85 м), але запитайте кого-небудь, хто його знає, — і всі скажуть, що він видається набагато вищим і масивнішим. Він неймовірно плечистий і кремезний. Можна було б очікувати, що з такою статурою Ілон поводитиметься як альфа-самець. Однак, навпаки, тримається він майже боязко».

  6. 2002 року сталася історична подія: Маск заснував компанію SpaceX, яка розробляє ракети й космічну техніку. SpaceX для Маска — можливість утілити головну мрію його життя: Ілон Маск мріє опанувати інші планети для життя людини на них, щоб захистити людство від вимирання. Ця ідея виникла у винахідника під впливом циклу науково-фантастичних романів Айзека Азімова

  8. Багато хто називає Маска божевільним мрійником: той планує полетіти на Марс у 2020—2025 роках. Проте він прямує до своєї мети, а 2020 рік став одним з найуспішніших для SpaceX. У травні відбувся пілотований політ космічного корабля Crew Dragon. Він успішно вилетів на орбіту й зістикувався з Міжнародною космічною станцією. Це перший випадок в історії, коли на орбіту потрапив приватний космічний корабель, тож хоч що відбуватиметься далі, Ілон Маск вже потрапив до підручників з історії

  11. Ілон Маск – великий друг України. Нашу країну він підтримує з перших днів повномасштабного вторгнення. Причому його підтримка не обмежується лише словами – вже 28 лютого Україна отримала перші станції супутникового інтернету від нього, постачання яких продовжилось у березні. Наприкінці квітня Ілон Маск також передав Україні станції Tesla Powerwall. Це надсучасне обладнання допоможе українцям у тих областях, які найбільше постраждали від російської окупації, продовжувати користуватися електрикою попри перебої
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Чорні гральні карти, зображення на яких видно, тільки коли дивишся прямо

  1611049329_289fcbfde38160278e74ef78edb21585.jpg
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  https://lm.facebook.com/l.php?u=htt...kMttz7D0He3cacEsK1l2EBY6WCKKFPA3QYPVEWRywwEaw

  Індія знову здивувала весь науковий світ. У 2019 році під час реставраційних робіт було виявлено дивну особливість. Дві колони одного з храмів у Шрірангамі розбовталися у прямому значенні слова. Скріплюючий цемент виявився розбитим і колони стали поворотними. Без задньої думки здивовані працівники прокрутили їх до якогось клацання.

  Виявилося, що всередині споруди був стародавній механізм, створений із каменю. Найдивовижніше, що незважаючи на сотні, а може й тисячі років, він все ще приводився в дію поворотом колон. Навіщо створювався такий складний і водночас незвичайний механізм? Щоб відповісти на це запитання, робітникам довелося розбити одну з бетонних стін, яка була побудована в середині 20 століття.

  На глибині 36 метрів прохід вивів у куполоподібну залу. Вчені розраховували виявити якусь гробницю або скарбницю, але правда виявилася таємничою. У центрі зали був колодязь, наповнений водою. Його глибину вдалося виміряти – трохи менше трьох метрів. Сама криниця, як і підземелля, була прикрашена різьбленими барельєфами віман – стародавніх літаючих засобів.

  Вода з колодязя виявилася хоч і трохи, але радіоактивною. У ньому було виявлено молекули важких металів. Під час додаткового дослідження виявилося, що на дні криниці знаходиться 6 циліндрів. Їхній точний склад досі невідомий. Але дослідники вважають, що це були сплави радіоактивних металів та базальту.

  Відповідно до сучасних знань, щоб безпечно зберігати радіоактивні відходи, їх можна сплавити разом із базальтом. Пізніше з’ясувалося, що колодязь виконаний саме з базальту. До речі, вік води в колодязі близько 8 тисяч років, якщо вірити індійським експертам. Виходячи з цієї версії можна припустити, що цей колодязь був місцем радіоактивних відходів у Стародавній Індії. Відходи могли залишатися після запусків знаменитих віман, які досі невідомо, на якому паливі взагалі пересувалися. Тому, цілком можливо, що відкриття в храмовому комплексі Шрірангам допоможе відкрити істину про давньоіндійські літаючі об’єкти.
   
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  294717459_586865559476865_3294679269665009320_n.jpg
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)