Цифрове телебачення

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Максим Великий, 8 гру 2009.

  1. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    В нашій країні в таких питаннях можна подітися і масу місць ;) Саме тому у мене величезні сумніви, що до 2012 року буде нормальне цифрове ефірне телебачення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nestudentka

    nestudentka миється в бані



    чому тут всі такі песимісти?
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Yasnaya

    Yasnaya миється в бані


    так таки! тут більшість має сумніви щодо просування цифрового ТБ! Чому?
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    я би перефразував. Не до просування а до методів просування і всього що буде супроводжувати тоє просування :)
     
  6. Akacija

    Akacija миється в бані


    Але ж вони не дыють якось не законно....вони просто по-тихеньку витысняють старе на впроваджують нове. Хыба то погано?
     
  7. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    До речі:
    Джерело: http://irtafax.com.ua/news/2010-03-12-57.html
     
  8. Akacija

    Akacija миється в бані

    Цікава інформація! Тобто, я так зрозуміла, у більшості населення супутникове телебачення і тільки у невеликого відсотка цифрове, а ще в меншого залишилося ефірне?!
     
  9. Milenka

    Milenka миється в бані

    Привіт! нещодавно перейшла на цифрове телебачення, замахалась з пультамі та з,іноді, глючним сигналом, але загалом задоволена! Можно дивитися ті канали, які саме я хочу! У кого які думки з цього приводу. А то я так подивилась по гілці, то думки розходяться...
     
  10. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Невеличка ремарка: На сьогодні супутникове телебачення веде мовлення у цифрових стандартах DVB-S та DVS-S2.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    Я поки що майже задоволений всім! подивимось, що далі буде!

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:01 ----------

    ну те що, аналоговий сигнал невдовзі пропаде, то я в тому не сумніваюсь, але чи скоро, то вже інше питання. у будь-якому випадку до 2012 року може все не встигнуть, а більшість так точно.


    [
     
  12. Akacija

    Akacija миється в бані

    у принципі я з цим згодна, бо вже зараз помітно, як активно цифрове телебачення входить в наші домівки. Може не завжди досить якісно і ціна не завжди відповідаї тій якості, якої б нам хотілося, але ж це тільки почато....ну...мені так здається.....
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Навщо тюнер? ТВ треба брати із мпегом 4, інакше ніякої користі від цієї цифри (DVB-T) немає...
     
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А що там його тягнути? Головне, щоб на ліцензії грошей хватило, а на жилізо гроші знайдуть...
    Цього року віддаємо частоту 12-го каналу полякам. В 2015-му багато буде телевізорів біля смітників. (якщо приставок не куплять). Знову ж таки.
     
  15. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    А яка є тоді користь?
     
  16. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    А хіба то не від тюнера залежить? Супутникове ТБ теж може глючити!!!
     
  17. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    з приводу технологій, можемо і новенький Соні розглянути, який окрім цифрового модуля має ще й жорсткий диск для запису на 600 Гб. То може одразу Соньку будемо купувати?
     
  18. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    не думаю, що це гарний варіант - основна проблема впровадження цифрового телебачення в Україні носить саме фінансовий характер. Тому купувати телевізор з цифровим модулем замість тюнера на старий то далеко не вирішення проблеми.
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Дозволю собі написати спочатку.
    Щоб побачити класну цифрову картинку (ну хоча би на 720 стрічок) необхідно мати екран, що його покаже і сигнал, що на нього подається.
    Старі телевізори (і не дуже) сумнівно витягнуть 400 стрічок та 700 стовбців (не дотягуючи до VGA) - отже будь-які приставки до них - даремно витрачені кошти.
    Далі. Якщо Ви щасливий власник трубчастого телевізора, що має зерно від 0,25 або LCD із матрецею хоча б 1366x720, то є шанси побавитись.
    Кинути на такий тєлік сигнал HD-ready і насолоджуватись картинкою. І це при умові, що в телевізора є хоча б 3-х компонентний вхід, не говорячи вже про HDMI, що для такої якості сигналу є нормою.
    І накінець, лише щасливчики ТВ із фул ШД можуть насолоджуватись повністю цифровою картинкою якщо мають джерело сигналу (обов'язково) по кабелю HDMI - Блю-рей програвач, Ресівер із входом DVB-S2 та HDMI чи доманій комп в якості HTPC (теж з цифровим виходом).


    Це по жилізу.
    По наповненю, то крім блюрей дисків, яких напевно раз-два і "опчьолся" лише супутникова трансляція в форматі HD та інтернет де можна тягати BD ріпи!

    На супутниках все покодовано і потрібні карточки доступу. Офіційні дорого (від 70грн в місяць здається) і шарінг - дешевше (від 5 баксів в місяць).

    Маючи швидкий безлімітний інтернет можна тягати фільми і насолоджуватись.

    Лишилось тільки ефірне телебачення в мпегу 4, що є (і певно буде) тим самим сигналом мпег 2 що йде потоком через супутники у форматі FTA)
    Тому назвати це цифрою - язик не повертається.

    Отже я б ішов (вже йду) таким шляхом:
    Перше TV - з матрицею хоча б 1366 на 720 (краще зразу 1920х1080) HDMI тут само собою зрозумілий.
    Друге - джерело сигналу - тюнер із картою DVB-S2 (плюс сателітка) та шарінг, кому впадло тратитись на офіційні карточки.
    Або HTPC та інтернет-безлім, хто любить фільми і решта по барабану.

    Кабельне телебачення HD - то мулька, якщо у Вас немає карти DVB-C з підтримкою mpeg-4 або h264, та CAM -модуля, про який на Волі-кабель не всі самі знають. А пропонують вони приставки лише з ??? аналоговим виходом ??? Тому робіть висновки самі. (до того ж сигнал фони не створюють в форматі HD а лише перетрансльовують, здебільшого в форматі FTA)

    Усім приємного перегляду і надії, що ми доженемо Німеччину по технічній базі і кожне місто отримає свій канал в форматі HD... :)))

    ---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    Мені подобаються соньки, але тратитись на жорсткі диски, які нічим не загрузиш - то марнотратство. Хіба Ви фан TV і телевізійну програму знаєте на тиждень вперед (якщо побажаєте щось записати поки Вас не буде). Тюнер можна взяти в межах 200 у.о. (достатньо оптікума, чи такого ж ортона).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member



    А чому не гарний варіанте?: купуєшь собі модний телевізор з вбуудованим тюнером і не морочиш собі мозги, а те шо головна проблема цифрового телебачення це фінансова сторона, то це вже не повинно турбувати. Ну хіба що,якщо старий телевізор не прийме нового навороченого тюнер
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2010
а де твій аватар? :)