Цифрове тб: джерела трансляції

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Alex Kulko, 5 бер 2010.

  1. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    я не про технології, а швидше про якість наповнення. В дешевий китай переважно потрібно лізти з акуратними руками, часто по причині неякісної пайки. А от наші припаяти можуть непогано, але наповнення- Скрудж Макдак по скупості ховається :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

  3. Akacija

    Akacija миється в бані

    Picasso: даруйте, але я плачу гроші не за те, щоб потім сидіти з паяльником і доробляти після виробника...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Якщо мова йде про Dreambox-и, то на сьогодні вони відрізняються лише прошивкою sim-картки захисту, якість заліза суттєво підтягнули.
     
  5. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    Раджу взяти Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI або дешевший арвію!
     
    Останнє редагування модератором: 10 бер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    ІМХО, у кабельного оператора краще купити або взяти в оренду пропонований тюнер. Судячи з вищенаведеної статті, всі моделі ретельно перевіряються і вибір було зроблено зважений та аргументований.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    це нормально для будь-якої компанії. При продажу, а тим паче оренді, будь-який провайдер має додатковий невеликий зиск. А для того, щоб ті тюнери купувалися потрібно продавати за максимально вигідним співвідношенням ціна-якість. Тому провайдеру в дійсності важливо слідкувати за тенденціями на ринку.
    Чув краєм вуха, що на сьогодні Воля пропонує всім брати модеми в оренду, тому що планується перехід на кращі тюнери.
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу. тільки він починає глючити коли хочеш два провайдери і більше. Нє? ;)

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    не сперечають. Про якість заліза я мав притензії в іншому напрямку обговорення

    ну то трохи ніби не до мене питання . Та і спочатку воно деякий час переважно працює (навіть інколи допрацьовує до заявленого року гарантії). Плюс до того я не тільки не маю бажання сидіти з паяльником, а в емоціях хочеться торохнути по кумполу тим хламом, тільки не знаю кому, тому хто то зварганив докупи чи собі за бажання зекономити :)
     
  9. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Є ще один нюанс, на який я б радив звернути увагу при виборі обладнання, а саме на сумісність. Ніхто не не може гарантувати, що завтра на ринку послуг не з'явиться новий провайдер, який буде надавати послугу в дещо іншому стандарті і Ваше обладнання перетвориться в нікому непотрібну залізяку. Прикладів багато, той же модем ПіплНет, який несумісний з Утел/Білайн/Київстар; Віасатовський тюнер, який без карточки не працює взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Akacija

    Akacija миється в бані

    ну так якщо завжди чекати моменту, коли з"явиться той (поки що) ефемерний провайдер, то можна взагалі так без телебачення залишитись; і прошавай Діскавкрі та Фешн ТВ. Треба значить якось обирати, зупинитися на час на чомусь одному. Хоча я прекрасно розумію, що постійно стрибати з місця на місце то не вигідно і досить марудно, тому і зупинилась на "Волі".
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  12. nestudentka

    nestudentka миється в бані

    так дійсно! Майже вся столиця до Волі підключена, решта, то якісь інші провайдери! просто перепробувавши різного і всякого, зупинилась на одному і не чекаю, доки прийде добрий дядя винахідникчогось нового і не подарує мені я когось нового провайдера, який, наприклад, працює не на ціфрі, а на нано-технологіях.
     
  13. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Це не тому, що "Воля" такий прекрасний провайдер, іншим адміністративними важелями працювати не дали. Зрештою це особиста справа: вибирати з кращі канали з переліку, який пропонує кабельний оператор, чи дивитися з супутника канали, що подобаються.
     
  14. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    це лише за умови повного супутникового пакету, який надзвичайно дорогий. Якщо говорити про прошивку тюнера, то там пакет каналів просто жахливий. Погодьтеся, окрім першої десятки дивитися нема на що - всі нормальні канали платні. А от кабельники якраз формують пакети саме з платних каналів.
     
  15. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    ну, не зовсім платні, але розширені пакети дійсно на супутнику безкоштовно не побачиш. Соціальні пакети передають переважно безкоштовні канали. Але з Вольдемаром погодитись тяжко - улюблений наш Діскавері на супутнику обійдеться куди дорожче, якщо ставити все по-білому.
     
  16. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member


    ну то мабуть же Діскавері не в першій десятці? а що ж ми хотіли, як мед так і ложкою! Такого не буває, тому і приходиться обрати з того, що нам пропонують.
     
  17. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Якщо зважити на пост Персі (він його в "цифровому телебаченні" залишив), який за 2 пакети зі Скай Італія та Поверхністю+НТВ, платить біля 25 доларів на місяць, то навіть неповний супутниковий пакет виглядає якось дороженько :dntknw:
     
  18. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    А Ви ще врахуйте, що вона наводила ціни за кардшаринг. Якщо брати офіційні ціни, то і в цю суму можна не вписатися.
     
  19. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    На офіційні цифри покладатися якось більш надійно. Тут досить доречно повернутися до спроб ідентифікувати кардшарінг як крадіжку чи шахрайство. А міліція ще нікому не "прийшла на допомогу", щоб "розтлумачити, що ж то все таки є"???
     
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    З чого робимо висновки що то крадіжки чи шахрайство??? Хтось платив? Все заничкарено може? Наскільки я орієнтуюсь, то навіть чеки дають при оплаті. Хіба ні?
     
а де твій аватар? :)