Чудеса в християнстві.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем консультант, 12 кві 2013.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У Шотландії священникам дозволили вступати в гей-шлюби

    Пресветоріанська церква Шотландії дозволила своїм священикам вступати в одностатеві шлюби. Про це повідомляє ВВС.

    Історичне голосування в перший день цьогорічного собору церкви, узвалене 21 травня в Единбурзі стало остаточним рішенням у проблемі, яке розділило церкву дев'ять років тому. Представники різних церков з Шотландії, інших частин Великої Британії, Африки та Азії проголосували 339 голосами проти 215 "за"ухвалення рішення.

    Відтак, тепер священникам церкви дозволені одностатеві шлюби. Але, таке рішення не означає, що у церквах буде дозволено проведити гей-весілля.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це вже дрібязок, основне - зроблено. Таких "церков" тепер чимало.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я шось не доберу. Господь знищив Содом і Гоморру за мужолзтво, а тепер церковники привели все в рамки закону як ні в чому не бувало.

    У П'ятикнижжі мужолозтво називається «гидотою»:
    В шотландських церковників цього немає в їхній Біблії?
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ця церква протиріччя сама в собі.

    І хотілось би бачити того редактора, котрий пустив в ефір слово "пресветоріанська"
     
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Kirk votes to allow gay clergy marriages - BBC News
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Справа в тому, що є християнські течії, які прислуховуються до того, чого хочуть люди, щоб сподобатись і відступають від Писання. Згадайте історію Англії. Не захотіла католицька церква дати королю повторного шлюбу - король знайшов іншу церкву. А хтось інший за визнання короля - узаконить повторний шлюб. Моя племінниця виходила заміж за шведа - лютиранина. У них в церкві священник трансвестит: був хлопом, а став бабою. У Старому Завіті равином міг бути тільки чоловік. Так сказав Бог і і це було законом. Можливо... можливо... не буду стверджувати, могла би бути й жінка, але коли священником ставлять трасвестита, то це насмішка над святим Письмом, на мій погляд. Взяти до прикладу СЄ. Чому люди йдуть туди? А причина проста, як двері - там нема пекла і нема покарання. Чим зле? Я думаю, якщо придумати чергову течію, де дозволити аборт, презервативи - успіх масовості - забезпечений.
    Коли церква йде на поводу людських похотів, вона втрачає свою виховну роль Вона не стимулює людину до самовдосконалості. Церква стає на службу всього недоброго, з чим вона повинна боротися. А людині мало робити щось недобре і аморальне, їй потрібно, щоб все це було узаконено церквою, щоб зняти з себе всяку відповідальність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Християнство в своєму стилі - самі в своїх нетрях не можуть розібратися. Громадське суспільство завжди на кілька кроків попереду, а церква просто підлаштовується, бо церковники просто переодягнені члени цього суспільства, вони не можуть як сказано в Біблії забивати гомосексуалістів камінням. Тому всі ці писання втратили актуальність.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, що ви не можете розібратися у християнстві.

    :)))


    дзеко чув дзвін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мих теж на висоті як завжди, з показовим християнським тролінгом.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Олекса Доба
    13 січня о 21:15 ·
    Поширте - нехай ті, що не вірять в чудо Боже хоч раз ПОВІРЯТЬ!
    Під час масштабної пожежі у церкві Святого Андрія в місті Долина згоріла вся церква, а вцілів тільки іконостас!
    Вогонь лютував усю ніч!
    Пожежа трапилася в церкві Святого Апостола Андрія Первозванного, яку в Долині збудували тільки чотири роки тому. Вогонь горів усю ніч. До гасіння залучили 10 одиниць техніки та 35 рятувальників.
    Попри величезні площу займання, після пожежі вцілів тільки іконостас.
    [​IMG][​IMG]

    зі

    :popcorm1:
     
а де твій аватар? :)