Чорний список відпочинкових зон, або Куди я більше не поїду!

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем podsolnyshek, 27 сер 2010.

  1. matador

    matador Well-Known Member

    це вже і крові той рагулізм
    хай там конкуренція буде хоч яка - нічого не поміняється
    в Україні так є
    бензин навіть як буде по 5 доларів бадяжити будуть ше більше
    готель хай хоч коштує 1000 доларів за номер - їм всерівно, хамло бик і рагуль не поміняється ніколи
    Славськ запамятався теж - деревяні будиночки "7 поросят" що біля бугельного підйомника на тростяні зверху правіше - домовилися про номера на 1 поверсі, приїхали - а нас на 2 поверх (набагато гірший) заселяють. При спробі вияснити чому так моментально почали віддавати гроші і копати в дупу за то шо ми права качаємо, селіться де є . До нового року лишалося 2 години:) Ось український сервіс
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Для декого буде великою несподіванкою, що тупий совковий сервіс є не тільки в Криму.

    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тільки там, де був тупий совок. Чорногорія, Сербія, Албанія, Монголія.
     
  4. matador

    matador Well-Known Member

    чорногорія? ну це ви дарма
     
  5. YUST

    YUST Well-Known Member

    У 2005 році дав слово - на море у Крим - ніколи! Не буду навіть розшифровувати чому... Какашки в морі - то візитівка Алушти.
     
  6. Ви мали на увазі, що у Криму і в Карпатах відпочивають лише

    ?

    Дивно, а я знаю багато нормальних людей, які там відпочивають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А я знаю багато нормальних людей, які в китайських мештах ходять. А мешти поганими рахуються.
     
  8.  
  9. YUST

    YUST Well-Known Member

    На Карпати не нарікаю. Але совєтскій Крим - най собі москалі ностальгуючі туда їдуть.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нашо мені дорожчі і якісні китайські мешти, якщо є дорожчі і якісні італійські?
     
  11.  
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Най буде, а як до Криму ця аллегорія стосується?
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Власне ті, хто має гроші на витребенькі, не помітять совка. Там і умови відповідні і сервіс. Бо таких клієнтів шанують, бо мають гроші А от ті, хто скромніше відпочиває, той і відчуває на собі той совок.
    Щодо образ, то все таки недоречно. Тих людей не ображати, а шкодувати треба, бо їх ментальність їм же шкодить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як ви це собі уявляєте? Дорогий готель, відгороджений пляж, і все, там просидіти тиждень чи два? А в місто вийдете, там немає совка і невігласів різних? В нас наявність грошей не означає наявність культури, отже маєте шанс отримати сусідів з черевом до колін, що кричать на офіціантів, кидають бички на землю і голосно ржуть.
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дозвольте запитати..А чому Ви ще тут? Із совка нам ще довго вибиратися,то не краще б було для Вашої такої тендітної натури податися десь в Європу,де всі такі культурні?
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Звичайно краще. І таких тендітних натур ще кільканадцять мільйонів - у всіх країнах. А ви любите совок і безкультур'я?
     
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ні. я теж не люблю совок і безкультур"я але ніколи не стану ображати і мести під одну гребінку весь народ.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. breeder

    breeder New Member

    Скажу так ..... щоб їхати в Славськ чи будь - яке місце в Карпатах як завжди ..... по РЕКОМЕНДІЦІЯМ,...
     
  19. Raven

    Raven Member

    Влітку їздила відпочивати в Славськ "від фонаря" і повезло, були хороші господарі. Взимку поїхала на Тростян, враження такі, що і на літо відпочивати не хочеться їхати.
     
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    щоб там не казали про Крим. коли я була мала то баба купила в євпаторії квартиру прямо біля набережної за копійки. сусіди в нас були і погані і добрі.
    одна тітка мені робила варення з зелених горіхів! таку смакоту я їла тіки в неї. і дуже хочу навчитись то готувати. дай Бог, що вона ще жива.
    була не однократно в алушті і мені там завше було добре. і годували там добре в столовій на тур базі і ніразу нам нічого не крали, і я дуже люблю не пісчані пляжі.
    так, що я була задоволена.
    надаю перевагу фестивалям, навіть в палатці завжди могла лишити зеркальний фотоапарат ніхто нічого не крав, і було добре.
    нарікати на людей. звичайно таке зустріти ми можемо на теренах совка. в Таїланді будуть п*ятки цілувати. у в*єтнамі чудова кухня в малайзії неймовірно затишно хоча там всі в паранджі чи як воно пишеться всі ходять. в новій зеландії. ну почуваю себе нормально. і люди радо допоможуть і не пошлють де подалі. винаймаю кімнату. в сімейної пари. так, умови не ахті. ліжко скрипить, але нічого, все решта добре і вечерю мені готують таку як я люблю бо я про то сказала :)
    в карпатах завжди спала в палатках і готувала їжу на вогні. на буковелі добре.хоча дорогувато. тягне як на курорт в альпах.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)