Чорний список відпочинкових зон, або Куди я більше не поїду!

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем podsolnyshek, 27 сер 2010.

  1. bora

    bora Well-Known Member

     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Мої знайомі їздять в Крим. І щороку - якась пригода. Щороку. То потруяться шашликом... То наступного року в море щось там вилилося. Власне, вилилося те, що буває після отруєння шашликом... В інший рік - були проблеми з тим місцем, де жили...

    Цього року приїхали з відпочинку в кінці серпня і невеселі. Питаю - що цього разу? Покрали телефони. Всі одразу. Вночі, хтось тихо заліз і вкрав... Міліція радила не морочити їм голову... Роззяви, мовляв - самі винні, самі розхльобуйте...

    Напевно, потрібно було не спати і влаштовувати по черзі нічне патрулювання... Ось тоді відпочинок був би вдалим...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. podsolnyshek

    podsolnyshek Member

    чому ж тоді не пишете свої позитивні відгуки в якійсь із тем? А своє "фє" треба постійно висказувати, оскільки на туристичних сайтах (в більшості) відсутній розділ "форум" чи "відгуки"
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Азовське море. Кирилівка. База Мадрид. Жахливо все. В них є сайтик, не вірте фото. Харчування жахливе, умови жахливі. Господарі при поселенні хотіли забрати паспорти (!), при тому, що все вже було уплачено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    Чому? Мені, наприклад, підказали Турправда. Брат каже , що по закордону все сходиться. А от Україну перевіряємо на собі неодноразово

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

    Справа в тім, що масових відгуків на сайті жодної турфірми ви не виявите. А з другого боку, де вірогідність що це не співробітники чи конуренти пишуть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Точно знаю що в Україні не варто їхати відпочивати в Крим і на "курорти" Львівської області. З Кримом все ясно - гетто для тупого совка, а про відпочинок у Львівській області я хотів підняти тему. Наші готелі і турбази звикли приймати туристів з Росії, Польщі і інших недалеких сусідів, з Харкова, Києва, Одеси, цих вони поважають, а от до своїх земляків вони ставляться зі зневагою. Чим дальший населений пункт називається - тим більше туриста поважають, якщо сусід Славко купить путівку - то з ним навіть говорити не будуть. Трохи краще їздити на Гуцульщину, там приязніші люди, але їх теж стосується вищесказане.
     
  7. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Ну-ну, скажіть це кримчанам прямо в очі. І до речі, чому такий негатив стосовно Криму? Не пощастило з умовами?
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А де кримчани? Ау, кримчани, в вас гетто для тупого совка і самі ви тупий ледащий совок. Я Америку не відкрив. Відгуками про паршивий кримський сервіс, паршиву екологію і завищені ціни забитий весь інтернет.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    а я б не проти поїхати в Крим, природа там чудова,море класне.Як в школу ходила кожен рік в табір мама брала нам путівки...Форос.Алушта..[​IMG]

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    Ну я б не стала так ображати кримчан.У нас там родичі в Севастополі і я б не сказала,що вони тупі і ледачі.Хто дав Вам право ображати людей?
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Так само можуть сказати кримчани про Карпати чи інші західні крапки. Але якщо Ви судите про людей і рівень сервісу та решту речей лише за відгуками в Інтернеті, мені Вас шкода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Був в Криму біля Севастополя ба базі "Звєздний берег".

    Сподобалося. На базі жити можна, годують багато. Але сподобалося не тому, а тому шо мали багато екскурсій по Криму

    Зразу оговорюся шо і я і компанія з якою зазвичай відпочиваю не вибагливі до умов проживання.

    Три рази відпочивали на Світязі в полуспартанських умовах з туалетом і мивальником на дворі в маленьких кімнатках без телевізора і особливих удобств, але нам там подобається бо:
    - нема телевізора :)
    - хазяйка нас вже знає як порядих жителів і ми з нею гніразу не мали проблем (ми можемо і пів ночі грати карти чи просто спілкуватися, але ми при тому і не шумимо голосно, бо в хазяйки мале дітьо). Короче в нас з нею компроміс. Вона розуміє нас. а ми її.
    - біля наших будиночків є бісєдка де можна сидіти скілько хош і навіть голосніше шуміти бо то далі від хати хазяйки
    - окрема (хоть і маленька) кухня де можна готовити їжу всьою компанією. Так веселіше.

    Дехто глянувши на такі умови проживання зразу падає в обморок, а нам подобається :)

    Того року були в Солотвино. Жили в хорошої хазяйки в гарному будинку з гарними кімнатами. Мали в свому розпорядженні цілий гараж переобладнаний під кухню+столову. Умови були приємні і ніхто нас не смущав.
    Але от саме місце відпочинку мені не сподобалося. Озеро маленьке з купою любей. Довкола купа баз відпочинку і люди всюди сновигають як мурахи. Вечором особо нема куди піти на танці. А коли таки надумалися піти на танці на одну базу то і місця не було вже де сісти і неодноразово нас попереджали шоб ми важали бо регулярні бійки бувають.
    Ні на пляжі ні біля озера місця нема і пограти волейбол чи бадмінтон чи ше шось є вельми проблематично.

    На Світязі в тому плані значно ліпше. Там і простору уйма і дві точки з музикою (одна молодіжна, інша більш класичніша, типу мєляки і т.п.)

    Одним словом - я би другий раз не їхав в Солотвино. Хіба би була весела компанія, котра хоче саме туди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я відповів на тему, вона для цього і створена. Наші люди їздять в Крим лиш доти, доки не назбирають грошей щоб поїхати за кордон на море. Після цього вони в Крим більше не повертаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    а оце яким чином
    відноситься до теми? Ви образили ВСІХ кримчан!
    Не треба говорити за всіх.Знаю багатьох які іздять туди вже багато років підряд хоч грошей на закордонний відпочинок їм не бракує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Маю достатньо грошей аби поїхати в любу точку світу, але я ше не побував в Ласточкіному гнізді і ше багатьох цікавих місцях як Криму так і інших місць України. Так шо обовязково поїду в Крим ще раз. Так - дорого. Так - сервіс не найкращий. Ну так і я не бідний і в сервісі мені особо не розходиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Цікаво, скрізь галакають, що у Криму відпочинок дорожчий, ніж за кордоном. Смішно. Я не вірю. Якби було так, то дійсно не їздили б у Крим. З цікавості переглянула сайти з цінами. У Криму набагато дешевше.
    А щодо Криму ви дарма. Я там не була, але кажуть, що краще, ніж в Одесі. Дядько і тітка регулярно відпочивають в Судаку. Яка там природа! А які гаї з ялівцю, мигдалю! Хіба ви побачите таке в тому ж Єгипті? І ніхто їм не хамив, і ніякого совка. який ви так ненавидите, вони там не помітили. Жили в хазяїна у будинку, не дуже дорого. Так що, Ганнере, вам просто не пощастило, що ви таке кажете. Або ви звичайний провокатор чи з панськими витребеньками. Хочете мармурове джакузі і сніданок у ліжко - відпочивайте на Канарах, хто вам забороняє. Але навіщо так обгаджувати? Хіба це сприятиме розвитку туристичної інфраструктури? Не люблю людей, які тільки все обс*рати вміють, але нічого не зроблять, щоб стало краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    З Одесою навіть порівнювати не можна .Це зовсім різні речі...природа, море, клімат.В Криму,звичайно краще набагато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Alias, це чудово звичайно що в вас родичі в Криму, але тут немає особливого приводу для гордощів. Чому я так думаю? Ось мій допис з гілки "Ваші думки про Крим":

     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я абсолютно не розумію, з чого Ви взяли про гордощі і т.д.І цитування з невідомих джерел ОБС, нічого не говорить.Недоліки є не тільки в Криму , а скрізь, але ж це не дає приводу говорити, що там тупі і ледачі люди.Люди скрізь більш-менш однакові, обставини різні .
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Gunner, а скільки разів Ви особисто були в Криму?
     
а де твій аватар? :)