Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    ага,
    - а як "партизан" кидає гранату у вікно сільської школи, під час того, як вчителька перевіряє учнівські зошити, а потім гвалтує тяжкопоранену 18-річну вчительку, що вчила його дітей науці - то "смерть окупантам!" - ТАК?

    - а як "партизан" із-за рогу, в спину, вбиває 16-річного юнака, вирізає на його грудях зірку, та возіть Куликовом (с.м.т. Куликів, Львівська область), щоб іншим не повадно було москалям помагати - то "бий своїх, щоб чужі боялися" - ТАК?

    - я як "друкувати списки" місцевих мешканців, які імпонують сов'єтам, для знищення в першу чергу - то то "на війні як на війні" - ТАК?

    - я як співпрацювати з іншим окупантом, що "гвалтує", "вбиває", "спалює живцем" твій ВЛАСНИЙ (!) народ доки ти "сидиш у лісі" і ділиш посади у майбутній "вільній" Україні - це найвищий прояв патріотизму - ТАК?

    P.S. Щоб не вважали мене упередженим, всі, хто бажає, може почитати мемуари Ярослава Гайваса-Бистрого (явно не із "сов'єтських", а скоріше навпаки). http://knysh.webua.org/bje12/r06.html

    Ще як "пхаЄ"!

    Але США, взагалі, пхаЄ свій "горбатий ніс" у справи ВСІХ(!) країн світу не менше за ГР, але, чомусь, це, наприклад, Вас НЕбентежить так, як "ніс" іншого зазіхальника! Але, напевне, "горбатий ніс" Вас більше зодовільняє?
    І ось саме це і прикладом подвійних стандартів.

    P.S. http://ru.wikipedia.org/wiki/Двойные_стандарты
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Я вже писав, що оголосити війну Штатам і здатися в полон - давній лозунг СРСР. Нічого страшного.
    От Росія ближче і небезпечніша.
    Мораль: не подвійні стандарти, а велика різниця!
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ми говорим, що
    , але Росія так не вважає про Україну, не вже позиція України відносно Росії слабша. Дякую.
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Я Вам нічого не доведу через Вашу упередженість, але...;)
    Ось що казав Червоненко ще коли був мінистром транспорту.
    http://www.pravda.com.ua/archive/2005/march/28/3.shtml

    Третьяков
    Як би не БЮТ, трубу газову вже б подерибанили та продали б росіянам.
     
  5. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тоб-то, якщо російський флот у Севастополі - це погано!
    А якщо на тому ж місці американський - це добре!

    Якщо завод продали росіянам - це погано!
    А якщо його ж "збагрили" янкам - це просто чудово!

    А самим опанувати власну державу - СЛАБО?

    Комплекс меншовартості (який притаманний частині співвітчизників) по відношенню до будь-якої(!) із світових держав і світових інституцій вважаю ганебним проявом слабкості.

    Особисто для мене немає різниці в тім, що одна повія "працює" на дорозі за 50 грн., в той час коли інша в гламурному "закладі" за $USD 500. Все одно це торгівля власним тілом зветься -ПРОСТИТУЦІЄЮ!

    P.S.(рос.)"... А Моська знать "сильна", что лает на Слона..."
     
  6. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Звісно погано, тому що дешево продали, нечесно. А ще тому що втратили прибуток від обслуги 14 тис тепловозів які у Росії та Казахстані. А ще тому що будемо самі тепер в залежності від планів росіян.
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ну от! Один веслом розмахує, другий - словами...
    Добродію! У погоні за "дражайшою істиною " не відривайтеся від землі, не бийте Платона. :rolleyes:


    Коли зручно (і можливо) - їду своїм автом. Іноді доводиться їхати в купе з смердюхами. ТАК і в геаполітиці: своя гра?..
     
  8. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Питання не вірно поставлено. За домовленостями він до 2017 року, а далі буде вже справа України пускати чи не пускати американців, вигідно чи не вігідно. Хоча як на мене це й козі ясно що вигідно. Це не має нічого спільно з проституцією, облиште ці свої "прийомчики".
     
  9. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    А Ви відверто вважаєте, що "святе місце буває порожнім"?

    Мені не відоме не одне "місце" на землі з якого коли "пішли" російські війська туди не вдерлися американські!

    P.S. Проти сили НЕпопреш!

    А щодо "меншовартості", то я (як Вам відомо) послідовно відстоюю своє бачення.

    Я переконаний, що ніхто і ні за що не буде безкорисно допомогати нам в будь-чому. Особисто мені не подобається, що деякі політики найвищого рангу України прагнуть "висунити українську голову з пащі лева", щоб одразу "встромити її в пащу тигру".

    Треба, безумовно, виходити з "орбіти" Росії, але поступово, без з "шуму та пилу", не протиставляти "одну систему" іншій.

    Уявіть собі. Якщо Ви розлучаєтєся зі своєю дружиною тільки тому, що "не склалося" - це сприймається по одному, а якщо Ви робити теж саме, але заявляєте, що йдете "до іншої" бо ти така-сяка - ось то вже зовсім інша історія.
    Власне саме тому я вбачаю, що певна частина нашіх "мудрих" політиків силоміць прагне "ідти на принцип" та гучніше "гримнути дверима". Це безглуздо і провокативно. Треба вести власну політику "маневруючи" між "хижаками" не роблячі акценти на собі, а зіштовхувати їх між собою..... і т.п... і т.д. ....

    P.S. (рос.) "На зло кондуктору. Взял билет - пошел пешком!"
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Куба
     
  11. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Бугага,
    Моська на Слона теж гавкала )))))
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Здається Сирія, той же острів Свободи Че Куба, таж сама Монголія, Египет теж здається ше, не під америкосами.
     
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Хочется процитировать одного форумлянина...но не буду называть его имени...из этических соображений...просто процитирую...:
     
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Дехто ніяк не може змиритися з тим що вони у гостях у Севастополі. Ну так сталося, склалося, це вже теж історія. І не треба дуже перейматися їм хто і що буде на цьому місці у майбутнєму. Це вже не їхня справа після 2017 року.
    Колись бачив випадок, коли заможна людина будувала будинок на Печерську, а їй весь час давав поради бригадир будівників. Одного разу йому господар каже: Досить вже порад! Ви ніколи не будете жити, Вас навіть не будуть звати в гості в цей будинок, тож робіть так як я кажу! Зробив. І не погано вийшло, навіть дуже непогано.:)
     
  15. Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    На Кубе база США как была до советских, так и осталась сейчас. Гуантанамо. Поставили в своё время (до Кастро) марионеток в правительство, и "заключили договорчик". По баксу в год, что ли, они платят... Выгодно. ;)
     
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Це інша історя..... Але, ГуантанамУ там, ще незакрили!
    http://www.rol.ru/news/misc/news/04/03/30_039.htm
     
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ця риторика мені довподоби! І не повинно мати значення звідки "бригадир з бригадою".

    P.S. (рос.) "Сделал дело - гуляй смело!"
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Говорили-балакали, сіли та заплакали!
     
  19. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Крім вищезгаданих ще Північна Корея, Монголія і майже всі екс-СССР. А ще радянські війська були в Китаї, Сирії, В'єтнамі і Ірані, наприклад ... І де там американці? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Для справки.
    Военно-морская база США в бухте Гуантанамо (ныне здесь содержатся захваченные в плен члены "Аль-Каеды" и движения "Талибан").
    Она периодически становится поводом для обострения отношений между США и Кубой. Эта база была создана в 1903 году. Согласно двустороннему соглашению США и Кубы, которая незадолго до этого была оккупирована американскими войсками, США обязались ежегодно платить Кубе $2 тыс. золотом. Договор также предусматривал, что судьба базы должна решаться на основе обоюдного согласия сторон. Поэтому когда к власти на Кубе пришел Фидель Кастро, он, несмотря на все усилия, не смог заставить США передать базу Кубе. Кубинцы настаивали, что договор 1903 года был подписан марионеточным правительством Кубы, полностью подконтрольным США. По приказу Кастро, кубинские коммунальные службы прекратили снабжать Гуантанамо водой, что, впрочем, никаких результатов не дало.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)