Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тобто і Ви визнаєте нову національність - галичани?
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    якщо я вас цілком і серйозно прошу стриматися - то, враховуючи ваше ставлення до себе, сподіваюся на адекватну реацію. А не на глузування "я не дівчинка".
    --
    Загалом - проїхали. Маю до вас прохання - не старайтеся бути подібні на зайд-провокаторів. То зайди - то як брех Рябка за плотом.
     
  3. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Прошу скерувати по суті ваших "-1" - Кого, коли і за що?... Дякую.
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    пересмикування. Видирання цитат з контексту, аки вошей з кожуху разом з хутром
    в цьому реченні вважаю, що слово "русскоязичний" зайве. Маю до того мотивацію - лайно у всіх націях є - і в поляків, і серед галичан, особливо в еміграції - провокаторів теж достатньо.
    І налагоджувати стосунки бажано таки без їх (провокаторів) участі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    1. Не згоден принципово. Контекст був передрукований повністю (прошу перечитати)!
    2. Щодо "російськомовних" провокаторів - погоджуюся (зміст того, що мав на меті висловити автор мені зрозумілий, але "на виході" вийшло: "Кров, пісок, лайно та цукор - все в одному кульку!")
    3. Дісно, "покращувати" стосунки з сусідами "по пошті", і в тому числі "через посередника" (як у відомому мультфільмі "Про простоквашино"), не лічить цивілізованим людям. Краще - tet-a-tet.

    Але поливати "багнюкою" потенційного "друга" і бажати у відповідь отримати примирення чи вибачення, це занадто для мого власного світосприйняття! Власне відношення з поляками, на моє переконання, складаються зовсім по іншому сценарію, не так?


    P.S. А в загалі, щодо Вашого коментаря.. моя думка не змінилася - "..Кукушка хвалит Петуха за то, что хвалит он Кукушку".

    afterstep. можете ще Гумільова почитати. Він дуже гарно інтерпретував українську історію. То вам певно більше буде до вподоби ;)
    --

    P.S. Н.Гумилев

    «Да, я знаю, я вам не пара,
    Я пришел из иной страны,
    И мне нравится не гитара,
    А дикарский напев зурны…»
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Не по залам и по салонам,
    Темным платьям и пиджакам -
    Я читаю стихи драконам,
    Водопадам и облакам...
    ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тема дуже прикольна. Так добре спілкувались та на фінал лірикою затягнуло.
     
  8. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ви мали на увазі останні вислови того Лодзиньського. Так, мені теж його нос не сподобався.:)
    Що до слова "рускаязичний". Ну може десь перегнув палку, але погодтеся, перебуваючи на україномовних форумах, здебільшого провокації пишуть саме російською, тому що іншої не знають мови, а тут на Львівському є чимало вже таких хто володіє українською, та й не погано.


    Тож Ви проти приватної власності? Пиво для тих хто має гроші, і завше так буде, і по всьому світу.
    А ще українцям НЕ належить Луганський тепловозний завод, продали росіянам за безцінь.
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ні - суто для підсилення ефекту сказаного. Тобто порожні слова, сказані латиною - у дилетантів викликають захват, наприклад...
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Маєте рацію, таке теж буває, навіть не знаю, може й частіше ніж здається. Просто не звертав увагу мабуть.
     
  11. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Экскурсия? Согласен. :)

    Спасибо.

    Во-о. А при совьетах пиво было только членам профсоюза. :)
    Danilo, перестаньте, извините, вместе с БЮТ трындеть по поводу этого завода. Ведь не было другого покупателя, хорошо хоть этот нашёлся.
    И потом - каки проблемы? Если у Вас (вместе с БЮТом) есть покупатель, который заплатит намного больше - давайте пойдём проверенным путём: заберём у этого собственника и перепродадим другому. Что держит?
    Слабо? Или не хочется лишаться повода людям мозги пудрить?
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Читав статті, писали що були, але "пацани всьо парешалі". Авжеж, не було, раптом росіяни з Брянська, брати знайшлися.:)
    На все свій час...
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Грабь награбленное!

    Класичний приклад провокації! Щиро дякую Вам afterstep.

    P.S. Прислів'я. "На злодію шапка горить!"

    [B]Danilo [/B] Що до слова "рускаязичний". Ну може десь перегнув палку, але погодтеся, перебуваючи на україномовних форумах, здебільшого провокації пишуть саме російською, тому що іншої не знають мови, а тут на Львівському є чимало вже таких хто володіє українською, та й не погано.


    Як на мене, то "справжній" провокатор має чудово володіти мовою "суперника" та досконало знати його психологію (де в нього та сама "кнопка") бо в інший спосіб йому ніхто не повірить і справжнього ефекту недосягти.

    Скоріш це - філософія!... А ось лірики, саме на цьому форумі, явно не вистачає.. На превеликий жаль!
     
  14. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ну тогда давайте факты в студию. Кто был и почему не получилось?
    И кто в этом виноват.
    Что б же ж базар был свежий. :)
     
  15. Шинкарь

    Шинкарь Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Отвечаю на вечный вопрос ЧОМУ.
    Тому що………..
    Псевдоукраинцам (догадайтесь сами про кого идёт речь) в генетический набор попало из Совка наличие внешнего врага. Если при Совке это были Штаты, то теперь это Кацапстан (простите Россия).
    А по честному – враги (оккупанты) есть только у солдат.
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    правильно!
    ага, а як окупант гвалтує яку жінку - то вона "тагда салдатка" - так?
    а як "салдат стреляєт сабак" - то "злиє волки, нє сабаки"?
    а як чоловік заперечує, щоб якесь вшиве смердюче мурло гвалтувало його жінку - то він "сабака, чітай више - злой волк, враг салдата"?
    а діти, що чіпляються за мамину спідницю, і кричать і "мєшают салдату палучіть удавольствіє" - то "щєнкі, будушчіє сабакі - чітай више"?
    --
    І тільки шинкарю завше з того гендель - горілки завжди не вистачає... Що на уродинах, що на похоронах...
     
  17. Шинкарь

    Шинкарь Well-Known Member

    И как на рекламе читаешь: «пей не квас а сосу солу»,
    Читай ниже:
    Кто твой враг? – «Иван»
    Читай ниже:
    Иван не русский, он – тюркомордвин,
    Читай ниже.
    Тюркомордвины – это пережившие ледниковый период неандертальцы..
    Читай ниже.
    Дурака валять – умеешь не только ты один.

    Та хорош про водку, а то можно подумать, что у тебя есть от ней зависимость.
     
  18. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?


    Хочу уточнить - ДОЛЖНЫ (враги) быть только у солдат! Но, как показывает практика, все далеко не так. "Врагов народа" теперь ущут в лице другого государства, в принципе. Отсюда и "идеологическое" братство с "вечными революционерами" современности ..... (укр.)"Дух, що тіло рве до бою..."
    P.S. ".. И вечный бой, покой нам только снится!"
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тобто, Ви вважаєте, що Государство Російське не пхає носа в чужі справи, що ГР - не ворог Україні, а - лише вишуканий враг?
     
  20. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Стратегічний ворог українців це румунія, бо Росія була і є основним ворогом.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)