Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Молоко не пьем-с...пиво-с!
    А молочница дело хорошое..раз теще нравится..хай радуется...
    что тут плохого?
    Вот теперь понятно...хотели жить еще лучше...как при коммунизме...:cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    тому що дівчата на Форумі Вас люблють
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Франко з віком переріс: сподіватимемося на краще ;)
     
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Это Вы к чему?:eek:
    сочувствую...сам ели..ели на тройки все эти предметы сдавал...
    жалко...щас бы всю ету муру интернетовскую...вывалить бы преподавателю вот весело то было бы...:D
    Анекдотец не полный...там два портретика висело...:p
    Фи...по расказам родителей..весь ССР тогда так жил...
    Индустриализация понимаеш...:cool:
    Помню...помню..а что поделаешь?
    За то смотрю..остальные предметики то и пригодились..:D .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    приклад Франка я привів тому ,що він імплантував ідею в незрілі розуми шахтарів Борислава,мій тесть академік,ше нині живий ,хай береже його Бог,теж такої думки
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ;)
    дуже приємно, жи ви додаєте мені карми за те, жи мене дівчата люблять! Ще б з ними коли познайомитися - з дівчатами!
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    там зазвичай висіло все політбюро - підзабули напевне ;)
    А з історією КПРС мені "заканало" - після реферату по фрейдомарксизму я мав стабільне три як лівий опортуніст. Хоч на екзамен не ходи ;) потім тим скористався на політекономії соціалізму - як мокнув викладачку в "Капітал" - жи там такої цитати, як вона каже - не є, то трійка була відразу, з початку семестра гарантована ;) ні більше ні менше ;) відповідно, на "казки дідуся Панаса" час не тратив ;)
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Львів тривалий час був міжнародним науковим центром. Ще з часів Австрії. З відповідними укладами, звичаями та традиціями. І викладачі по спеціальності звертали увагу не на знання генеральної лінії партії - а на знання предмету. То вже при незалежності 1991 року вдалося нарешті то зруйнувати і перетворити Львів на село без сільради... Така ось куйбіда сталася... і баняками назад шляхетність не наносиш...
     
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ну-с 40- выми годами трошки понятно стало...ну а далее..после ХХ сьезда?
    Чо там "окупанты" творили?Садики...больницы...школы...хоть строили?Или допустим ВУЗы?А может..все от поляков осталось7Или все таки "асвабадители" и ето по разрушали?:cool:
    Чем вы тогда обьясните,что в начале 80-х годов..."окупированная" Украина...жила лучше...России?:cool:
    Теоретически то..с ваших рассуждений...должно было бы быть..все наооборот?:eek:
    (пишу "вы" с маленькой литеры...имею ввиду...присууствующих ;) )
     
  10. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Да и понятно почему. :) Вы хоть на национальный состав Львова посмотрите в 1939г. и сравните сейчас. Сначала большевики национальный состав поправили, а потом немцы с доблестными воинами.

    Сразу станет ясно.
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    то були інші часи - "оттєпєль", спалах національного відродження (що вилилося в дисидентських рух при Брєжнєві). Тоді ж і почалася "індустріалізація" - Львів був "стратегічним" містом, тому будувалося багацько машинобудівних заводів. То окрема тема - довго повідати, і дуже багато розмаїтих пластів слід чіпляти. І "довгі рублі" на сибірських новобудовах, і спроби доробитися до таки троха кращого життя...
    Українці (і львів'яни зокрема) - в основній масі працьовиті - того не відбереш. Скасування кріпацтва у 1972 році надало можливість людям зо села "рванути" до міста... пожвавилося все! і робота, і наука...
    Та й не закручували вже гайки особливо при Брєжнєві... чи боялися, чи просто вже всім стало байдуже ;)
    --
    Багато євреїв через Львів виїжджало - відпрацьовувало "підписку про нерозголошення". Виїжджали таки кразі - і повчитися було таки чому в них ;)
    --
    А що ви хочете довести, Чітатєль - що якби не 20-річне мордування - то не було б такого спалаху відродження у Львові?
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ні - таки Львів як науковий центр тримався до 80-х. До років запою. Вже десь на межі 80-90 нарешті остаточно надломилася наука. То довга тема - причини занепаду колись славетної НАН України. І до теми цього топіку - точно не дотичне ;)
     
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Да вообщем то и ничего...просто..как Вы сами пишете..не все просто..и однозначно в этом мире...
     
  14. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Снова не понятка...:confused: :confused:
    А в посте №34
    Так кто пробел то заполнил..в этом отрезке времени то????:eek:
    Не "пришлые" же ?:cool:
     
  15. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Может во Львове так и было.
    Но я помню как одна из многочисленных родственниц моей жены, а тесть мой родом из небольшого села подо Львовом, рассказывала мне как плохо и голодно жилось под поляками. Всё забирали. Удавалось держать только несколько курей, и то только потому что те шустро разбегались и по кустам прятались. А при советах, говорила, намного легче стало.
    Но разговор этот давненько был, до всплеска сознательности.
     
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    О так, так, мені дід також розказував, при совєтах дійсно було простіше, поляки харч забирали, а совєти просто розстрілювали - краще смерть від кулі ніж від голоду, правда? Совєти форева!!!!
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ну не тіко СМЕРШ приїхав до Львова також і доценти ,доктори наук,а Ви шо шось маєте проти моїх педагогів?
     
  18. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Это...те...которые не умели на унитазы садится??????:eek: :eek: :eek:
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    так погано, мій дід мав 60 га землі ,ну і все щоб її обробити, а то шо їсти було мало то точно ,для мене то до сих пір загадка
     
  20. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Обґрунтовую.
    Погляньте що він пише:

    Особисто я щиро це ненавиджу, коли вже сама постановка запитання є звинувальною, а запитання полягає в запиті відповіді на оце звинування.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)