Чому розвалився есесер? І чи він розвалився?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Romko, 15 січ 2011.

  1. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Пане ВасМТ! Ну не скочуйтесь до такої ганьби...Тоді війна йшла на рідних теренах і відсидітись на печі не вдалося б. Або в ліс, або в ЧА, або в Сибір...А яке діло нам до Ліберії? Чим нам загрожують їхні проблеми? Ну звісно, треба людям допомогти, але це не питання життя чи смерті для українців...Для ваших знайомих це питання заробітку. От під час війни в Афганістані 1979-1989 для багатьох вибору не було.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не порівнюйте Божий дар з яєшнею.
    В УПА йшли різні люди.
    І старші...і зовсім юні.
    Одні йшли мстити за знищені родини...інші - бо не хотіли служити окупантам.
    Об"єднувало їх одне - самопожертва,готовність вмерти за Україну.

    В цій пісні немає жодного перебільшення

    Згадую розповідь бабусі.
    В 44-му році вони були готові емігрувати,разом з основною частиною УПА.
    І родини членів Проводу евакуювались в першу чергу...
    Вони вже вже були спаковані...
    А дід сказав
    - Там ще моїх хлопців вбивають.Я не можу їх залишити...
    Бабуся без нього їхати відмовилась.
    А за що вмирали хлопці в Сьєрра-Леоне?
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що, там гроші платили?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    КоЛєга казав шо там шей хабара треба доброго дити шоб в Африку взяли...але за перший місяць відбивається))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Само собою. Мабуть черга забита на 10 ротацій наперед.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а вообще развал СССР это по большому счету трагедия, развалилась страна в которой и русские и украинцы и белорусы могли быть одним народом, где на необозримых территориях могло быть единое економич. пространство и т.д. увы, но как результат не вышло ничего, СССР распался а "совковость" никуда не делась, отдельные княжества образовались а лучше жить не стали, так в государстве ли дело? , если вдруг представить что вместо СэСэРа - хрясь и раскинулась Галиччина от Карпат до Сахалина - думаете что-то поменялось бы? если бы гербом ГалССР стала залысина Бандеры а армию переименовали бы в УПА а эвенки в школах читали ТГШ стало бы лучше? гаишники перестали бы брат взятки? чиновники перестали бы воровать? власть стала думать о народе? да Armorácia лысого ... так может не в государстве дело а в людях? куда делось то положительное что было в СССР ? почему осталось только faeces а за 20 год независимости мы хором и свидомиты и нормальные (каюс. - "скромное" обобщение) не можем до купы набрать хотя бы 5 предметов гордости в нашей стране ? почему в той же Польше все совсем не так ? ....

    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    так она их об этом не просила ... она - Украина в этот момент с оккупантом воевала а потом после войны восстанавливалась, а из-за - хэроев ЗУ пострадала только и ничего больше .... присяга на немецком пулемете .... мда ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а вообще развал СССР это по большому счету трагедия, развалилась страна в которой и русские и украинцы и белорусы могли быть одним народом,
    а в чому, власне, трагедія? Були ж разом і щастя я там не побачив.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не пойняв...:scratch_one-s_head:
    Окупант її в 44-му й окупував...
    Ну не на пепеша їм було б її приймати,нє?:sorry:
    Встид...:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Бо в Польщі проживає самодостатня Н-А-Ц-І-Я,а не населення.Нація,яка згуртована віковими традиціями,однією мовою,в більшості однією релігією.Нація,яка вміє постояти за свої права,яка любить і береже СВОЮ країну.Тільки з такої згуртованості народу виходять політики,яким не байдужа їхня країна.

    В мене дедалі частіше виникає думка,що не всім українцям потрібна взагалі власна держава,лиш би було "чего пожевать" і сталін(пам"ятник) би стояв на кожному повороті.Ми маємо ту владу на яку заслуговуємо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    інша справа - складати присягу на скопійованій німецькій зброї, а просто на німецькій - ганьба!:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Не треба. Українцям не властива манія великодержавності. Нам якось миліша своя хатка, свій садочок, свій ставочок, своє поле, своя вишня...Нє нужен нам бєрєг турєцкій і Афріка нам нє нужна;)...
    Слава Богу, що ми врятувалися від перспективи повної асиміляції в "одін народ":good. У білорусів це діло зайшло набагато дальше...:sad:
    Присягалися на зброї...Яка була , з тією і присягали. І на ППШ також. Бо на світлинах бійців УПА, більшість з них озброєні чи ППС, чи ППШ...

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    То може тоді була українська?!о_О Наприклад вила і коси;).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Теж така думка прийшла в голову,бо добра і доступна зброя завжди користувалася більшим попитом,наскільки мені відомо ППШ було г...ом.Чи нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Не думаю. А те, що МГ-42 був шедевром, то факт. Недарма його модернізовані версії і досі на озброєні в Німеччині, Іспанії...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    счастье вещь индивидуальная, мы и сейчас счастья не видим, разделить Украину будет выход?
    не, с г-измами конечно но в целом нормальный ствол немцы брали с удовольствием ...

    :wacko: шо сместили украинское правительство?

    угу, вот и просссс...али всем кому можно все что можно ...

    так вы-мы и есть один народ, и русские и белорусы и украинцы это все один народ - русские, пошедший со времен Киевской Руси, а то что вы себя ныне отдельным народом считаете так то блажь , эту мысль развивать и можно еще на территории Украины 40 народов настрогать, Галлы, Буковинцы,и т.д. ...

    именнно!!!!!! вот про русских в широком смысле этого слова я и говорил ... вот это была бы нация

    а ее нет, название есть а власной державы нет, украинцы это не отдельный народ это часть русского ...
     
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Хто ж з російських "властьимущих" ховається за ніком artobstrel??? (чи то може Кадиров хуліганить?)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Артобстрелушка, вопросик на засыпку: а болгары и македонцы - это один народ или нет?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Все дуже просто - Азіопа мертвонароджений організм. Кацапські гнилі гени плюс ординці, плюс народи які просто зневажали "страшного брата" - це суцільне взаємне відторгнення. Все штучно трималося на жорстоких царях і адміністративному терорі. Плюс винищення еліти. На виході маємо фарш останнього гатунку. Польщу населяють 97% поляків і 95% католиків, які сповідують спільну історію і мову. В єдності сила народу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    когда допысов власных будет побольше а зависания на оном форуме подольше тогда и будете знать кто есть - Я ...
    кстати желания под маркой единства народов расширить свои владения Москвы я не приветствую ... пшепрошу ...

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    каюсь слаб я в Болгаро-македонской итории ....
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кіко випили"сте?
    Завтра аспіріну не забудьте....
    Зрештою,справжні росіяни знають,як воно є..
    На відміну,від малоросів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як не видите? ваш Янек при владі! Чи Мєдвєдєв лучче?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)