Чому розвалився есесер? І чи він розвалився?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Romko, 15 січ 2011.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я вам скажу так... Точніше повторюсь...
    Заімєли свою країну на шару... З неба фпало... Не завдяки, а вопрєкі...
    Мій батько, патріот-українець з Великої Букви казав: - Ніц на городі не виросте, якщо город не скопАти... Чим ви, панове, займались ці двадцять років? Ромко ексгуміював жертви, Боря_Київський вивозив "награблєноє", Педро злиняв в Австралію... Чим ви, панове, можете оправдати свою бездіяльність? Мені завжди цікаво послухати "бізнесменів", їх думку взнати... В той час, коли мій сержант Л. заробляв малярію в Сьєра-Леоні, мій племінник в Іраку заробляв якусь шкірну заразу, ви, шановне пансьтво, дерли лаха з них, справжніх захісників державних інтересів... Дерли три шкіри з своїх земляків на базарах, брали з них хабарі...
    Ви зараз откровеніятите про роль і заслуги С.Бандери. А хтось із вас, на свойому місці щось зробив для України? Я розумію, жити по совісті - найбільший чин справжнього патріота. Але признаймося самі собі, чи жив я по Христовим правилам? Чи був чесним перед Україною? Тут багато хто насміхається над Спікою... А він говорить розумні речі. Жиймо за християнськими законами, не даваймо спуску брехунам і злодіям, і станемо людьми! Почнемо жити по-людськи.
    Крутилось в голові багато.... Видав мало...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Шо ми з Артобстрєлом і робим....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Едак вас понесло дядько Василь...якби ви не були воєнним моглибесь те йти на ксЬондза....))

    Всьо правильна кажете...

    Я особисто якраз городи і копав...кропом петрушкою годував гарадських)))...покращував здоров'я нації
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :))) Знаю!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    :good::good::good:
    Стопудово!!!!!!!!
    И главное...все енти хитрожопьіе хотят бьі чистенькими....:ireful1:
    Хотят что бьі и в налоговой и в поликлиниках к ним относились по человечески,а сами за ту з/плату и палец о палец не ударят....:ireful1:а где же з/плату врачам,учителям,военньім взять как не из налогов?????
    А єти хитрожопьіе за Едином Налогом скрьіваются и вякают,что к ним в держустановах хреново относятся!!!:ireful1::ireful1::ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в Украине гордится школой ???? ну-ну у вас дети учатся? как начнут - гордится перестанете - резко ....

    я польссссщен, оное произведение я осилил еще в 5 лет, но почему вы этому предаете столько значения, были трудности при осилении ?

    ---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:10 ----------

    опана, это с какими такими? что за обобщения моей могучей индивидуальности???
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    НЕ ВЕРЮ!!!!!(с)
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Денонсировать запрет на двойное налогообложение с Кипром - как минимум :) Чтобы олигархам было не так просто выводить деньги в офф-шоры...
     
    Останнє редагування: 15 січ 2011
    • Подобається Подобається x 5
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Вьі поверили?;) рад за Вас!!!:haha::haha::haha:
    Олигархи бьіли есть и будут есть!А налоги надо платить и не хньікать!
    Кста... покажите мне такого олигарха...у которого есть свободньіе средства,что бьі их хранить в офшорах?Не повторяйте ерундьі а-ля Портников.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 4
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То Ви про шо?....:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Да и мне как то на Вас начихать!!!:)
    Ан не скажите...;) советское вьісшее образование позволило мне и при СССР без бедно жить... да и щас то же.;)
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Хранить? Видно, вы далекий от всего человек. :))) Они не хранят деньги в оффшорах, они там их отмывают. Налоги платят не в Украине, а на Кипре, по очень льготным кипрским ставках.

    ---------- Додано в 23:52 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ну-с ;) и какие они налоги там платят?На прибьіль?На зарплату?НДС?
    И как они туда деньги переправляют?По воздуху?Чемоданами? Или все же через Нац Банк?
     
  19. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Тільки нереальна;)...Як казка, то непогано, але якщо почати будувати, то починається хорор:sad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона


    :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)