Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Zigfrid, 3 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Нічого Ви не повинні, я питався чи Ви готові підписатись, бачу, що ні. Нормальне російське відношення "мір прогньотся под нас"


    В нас французька, німецька, англійська не державна а українська державна.
    Ваш регіон частина України, вважаєте інакше, бігом в прокуратуру і оформляйте "явку с повінной" дадуть менший термін, за співпрацю зі слідством
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    mota_boy - легше ;) нащо зайва перепалка? тим паче - одесита переконати - що єврея обшахрувати ;)
     
  3. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    так хіба ж ми сваримось?
     
  4. Sasha

    Sasha Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    afterstep , простите, а на каком языке разговаривают в Одесской области? Я не русский, я украинец. Говорю на родном языке, на русском. Так же как египтяне говорят на арабском. И в каких это мы тепличных умовах?:D Отдавая 50 процентов с трех портов в Киев? Или почти все с Одесского припортового мегапредприятия? Или потому что тут дача Жванецкого?:p

    mota_boy, под чем подписаться-то?? Под своим постом?
    И если чесно, не знаю, какое нормальное российское отношение и собсно к чему:)
    ..
    ..
    Вам очень повезло, что язык Вашего общения совпадает с государственным языком. Завидую.
    PS. Куда Вы мне еще посоветуете сходить с моим регионом?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Якщо не зрозуміли спробую задати питання по іншому:

    Чи вважаєте Ви що люди що живуть в країні (в будь-якій) не винні в тому що не знають державної мови?

    Мені пощастило що я живу в тій країні в якій в якій хотіли жити мої предки, правда їм не судилося ((


    Регіону нікуди, а Вам (якщо сумніваєтесь в територіальній цілісності країни) я вже казав.
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    як ми в іншій гілці, і з іншим опонентом обговорювали "тепер я турок не козак" ;)
    Може таки ви не українець? адже ви наперед відкидаєте/заперечуєте всю українську культуру? бо на російську мову ніхто то все не перекладатиме :-D

    в таких, що можете ще комизитися і козиряти - "я рускій, і ви мене нігди не заставите ту вашу мову вчити" ;) а в Придністров'ї - там нікого ніхто не примушує. Просто місцевої роботи - катма, а в Молдові нікого не цікавить, чи ти рускій ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Степанич давно казав - ВІДСУТНЯ МОТИВАЦІЯ вчити українську.
    Тут питання до керівництва держави.
     
  8. Sasha

    Sasha Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Мене не цікавить будь-яка країна. Они пускай сами решают проблемы свои. Впрочем тут уже неоднократно перечисляли страны, которые подобные проблемы у себя решили легко и просто...
    В нашей стране (которой полтора десятка лет) - это вполне логичное явление. Вы уважаете своих родителей? Можете их обвенить в незнании, например наизусть гражданского кодекса? Я своих уважаю - и не собираюсь их винить в незнании языка, который без ихнего (такие же граждане Украины) согласия стал единтсвенным и обязательным.

    afterstep, а може Ви не українець??? Адже Ви не хочете зрозуміти, що в Українї українці розмовляють не тільки українською. І не хочете визнавати, що культура України складається не тілки з культури міста Львів.
    Я правильно понимаю? То есть культура и история Украины состоит лишь из...
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Чому? я все визнаю! Чи є Кобзар Шевченківський в російському перекладі? були незграбні спроби - та не вийшло ;)
    Чи знаменита Енеїда Котларевського російська? ні - й не буде ;)
    Зате ми маєм "українців", що кричать, що друга мова необхідна ;)
    При тому всьому, що вважають, що "поручик Ржевський" - реальний персонаж Толстого....
    --
    Горе Україні ;) Російська мусить бути другою державною (і - зауважте - автоматично єдиною). оскільки Київ - "ісконно русскій город" з часів розборок полковника Муравйова...
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Муравйов_Михайло_Артемович
     
  10. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    "знаменита Енеїда Котларевського" - довольно неоднозначное произведение. Знаменито... Подерев'янський тоже знаменит...
     
  11. Sasha

    Sasha Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Дык не в Киеве речь! Лично Вам что будет, если русский станет вторым, первым, двадцатым госязыком?
    Не нужно переводить Шевченко на русский! Его в оригинале читать нужно. А не глупо ли фильм Российского производства переводить на украинский субтитрами?

    Вот именно! Пока что нас только "мають".
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    де-факто - нічого вам в одесі жалітися. Те, що де-юре хамство росіян при спілкуванні з українцями, особливо в "городе-героє Адесссе" не узаконили - то може воно і на краще ;) Реально - ніхто вас ні до чого не примушує, і живете ви, як і жили. Всі ці домисли, розповіді про примусову українізацію - ще скажіть, що галичани з багнетами то проводять. Ні - ваші ж одесити/севастопольці та інші, які "доводять виконання указів до абсурду" - чи не так?
    --
    особисто мені - та що мені: я вже достатньо пожив серед москальні, так що все одно мені.
    "Мені однаково, чи буду я жить в Україні, чи ні,... та не однаково мені як Україну злії люди присплять.. і в огні її обкраденую збудять.. Ох, не однаково мені!"
    --
    Особисто мені подобається, що отаке цвенькате хамовидло, особливо в погонах і при виконанні - не має права мені хамити. хоча таки від часу до часу пробують.
    --
    Але якщо введеться "друга державна" - то буде певно гірше, ніж за Щербицького... Пожалійте ж ті залишки української мови, які він не встиг розчавити?
     
  13. Sasha

    Sasha Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Я чего-то не пойму.. Так разьве не вся страна розмовляэ украънською, если не считать меньшинство, которые говорят на болгарском, китайском и русском?;)
    Это вы где в Одессе росиян-то нашли? Летом..да на море приезжают. И с Польши приезжают. Еще с Трусковца и даже с Дрогобыча.. Все себя ведут хамски. Всмысле среди хамов не только россияне..
    Выйдете у нас на улицу и спросите на украинском - врядли кто-то не ответит Вам. При этом косо точно никто не посмотрит.
    Кто Вам сказал, что нас не прымушують? Хе-хе. Зналиб Вы сколько клиентов я потерял из-за нацрады.. с законами о рекламе.....
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    пушистік, переважна більшість питань на форумі риторичні....
     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    сам іноді сміюся з тих реклам ;) причому іноді трапляються такі "шедеври", що доводиться перекласти спершу дослівно на російську - інакше просто не зрозуміло ;)
    --
    Колись на одному заводі кадровичка вирішила посадові інструкції українською скласти.... "програміст має право вносити речення...." - я довго тоді думав ;)
     
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    А в одному з Дніпропетровських ВУЗів в методичці источник питания обізвали джерелом харчування (сам бачив) сміх та й годі, а ще репетують що мову знають, а у ВУЗі люди доволі освідчені працють що тоді про інших говорити?
     
  17. Sasha

    Sasha Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    mota_boy, переведите пожалуйста на русский "джерело харчування":rolleyes:
    Кстати..на этом форуме очень часто встречаються вот так написанные фразы:
    городе-героє Адесссе
    15 лєт ф ацтафкє



    и т.д. Это не знание правильного написания, неумение копировать, осутсвие шрифта или неуважение?
     
  18. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    легко... буде "источник питания", правда не існує поняття "джерело харчування", існує "джерело живлення"
    Харчуються продуктами, а живляться енергією, джерело харчування це технічний термін, мабуть проФФесура про це не знала.
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Salata,
    "джерело харчування" может означать типа "источник добывания средств к существованию";
    заведение, к которому "припадает голодный" (или ворует, работая там за копейки);
    основной продукт питания (или сырье, напр.рыба)

    Но никак не электрика ! (*)

    (*Лит.) Г.С.Векслер. Розрахунок електроживильних пристроїв. Київ, "Тезніка", 197х
     
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Чому не говорять українською, як би цього не хотілося.

    Прямо не хочете відповісти, так і думав, одні росіяни нівчому не винні.


    Так. Як кожен з нас, напевно.

    Ну на пам'ять не потрібно, їхня сфера діяльності не вимагає, а знати потрібно.
    Незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення, дана догма існує в цілому світі, думаю зі мною погодитесь. Так от як мої батьки чи будь-яка інша людина порушить, чи не дотримається вимог цивільного, кримінального і т.д. кодексу, законів і т.д. то ця людина буде визнана ВИННА, незалежно від того знала вона норми закону чи ні.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)