Чому наші слов'янські предки стали українцями?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 5 лис 2022.

 1. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Питання виникнення та становлення самоназви одного з великих європейських народів, українців, не дає спокою не тільки власне йому, але і оточенню, не байдужому до оцінок минулого нашого народу, чиї землі є прабатьківщиною слов’янства…

  Чому так?
  Чому досі не знаємо правди?
  Чому слухаємо усілякі байки від лукавих недругів і остаточно не виявили походження самоназви народу?

  Спробуємо з’ясувати...

  Історична доля українців, які після нищення імперськими силами пам’яті про правдиве минуле народу, після втрати знань про давні слов’янські державності (Артанію, Дулібський союз, державу Рось), не була легкою. Проте почуття того, що правда переможе, а єдність дасть свої плоди, не втрачалось.

  Основи цієї єдності закладались задовго до періоду XIV-ХVІ ст., коли поняття українець поступово почало індифікувати наших предків.

  [​IMG]

  1. Пам’ятник українським козакам на полі Берестецької битви в с. Пляшева

  Щось дуже важливе стимулювало центральну частину давніх слов’ян, розселених від Західного Бугу до Дону, від Прип’яті до Чорного моря, називатись українцями.

  Спроби імперських істориків ХІХ ст. пояснити назву українці від витягнутого з компільованих у Московії давньоруських літописів слова «окраїна» (в текстах «оукраїна»), стало лишень приниженням підлеглого народу, який не міг по суті бути «окраїнним» сам до себе.

  Таке трактування лише збурило українську інтелигенцію і започаткувало пошук нею справжніх витоків назви.

  Серед оприлюднених версій слід згадати варіанти пояснення походження назви Україна від поняття «окраяна» (тобто чимось обмежена, оточена, відділена) та від поняття «край» (батьківщина, рідна земля).

  Слабкість цих версій в їх натягнутості, поверхневості, бо вказані поняття побутують у всіх слов’янських народів і не є чимось особливим. Вони не ідентифікують окремий народ бо не є предметом гордості і особливої шани.

  Згодом набула популярності версія походження назви Україна від поняття «укри», назви якогось невідомого нам древнього народу, частина якого з часом оселилася на Балтійському Помор’ї.

  Але чому ці загадкові «укри» опинились на Балтійському Помор’ї і звідки вони мігрували, прихильники версії пояснити не можуть.

  То чому ж народ, землі якого стали центром слов’янотворення, назвався українцями?

  Яка причина?

  Варто підкреслити, що головною помилкою представленої вище версії стосовно балтійських укрів є націленість на те, що укри це обов’язково якесь плем’я чи народ.

  А насправді це не так!

  Дослідження слов’янського світогляду, системи давнього православного просвітництва, яка побутувала у слов’ян тисячоліттями тому (в Артанії, Дулібському союзі, в державі Рось), дають чіткі відповіді на поставлене запитання...


  ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ ЧИТАЙТЕ НА -
  https://uamodna.com/articles/chomu-nashi-slovyansjki-predky-staly-ukrayincyamy/


  .
   
 2. tek2010

  tek2010 Well-Known Member

  Почему русский не понимает, что Украина никогда не была россией и её территория никогда не была русской? ПОЧЕМУ? Ведь во все времена, Украина в составе россии - это всегда была оккупация, к которой русские НАСТОЛЬКО СИЛЬНО ПРИВЫКЛИ, что начали считать Украину ментально своей территорией, "прикипели" к ней. Но это ведь не так. Эстонцам ведь тоже говорили что они теперь с ордой - один советский народ, но они не забыли своих корней и позднее вернулись к ним. Так почему ВВХ и его кодлостан счиитают что украинцы не эстонцы, они откажутся от своих корней и назовут себя одним народом с российской ордой? Что дает им основания так полагать? Киевская Русь никакого отношения к России не имеет. У них даже названия по разному пишутся. Мне кажется ИМЕННО ИЗ-ЗА ТОГО что росских начали называть русскими и начался весь этот бардак в терминологии и неразбериха. Росские - не имеют отношения к Руси, а являются миксами финно-угров и азиатов. Украинцы же, профукав название "русский" не позаботились о его возвращении и и согласились с названием "украинец", чем следующим поколениям ордынцев дали лишь повод напасть на них, на основе того, что русскими теперь являются ордынцы, а значит у них тоже есть право на Русь. Ведь если послушать русьню - у них нету никаких доводов, кроме того, что они русские, а значит у них есть право на Русь. Эти финно-угорские азиаты ордынских наследников объясняют своё право на Украину базируясь на сворованном названии национальности, которую они применили к себе.
   
 3. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Відповіді на ваше запитання, tek2010, у трьох статтях, які рекомендую прочитати:
  - ВІЙНИ ПРОТИ СЛОВ'ЯНСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ
  - ДАВНЬОРУСЬКІ ЛІТОПИСИ - ЦЕ ФАЛЬШИВКИ 15-16 СТОЛІТЬ!
  - ПСЕВДОСЛОВ'ЯНІЗМ ТА СЛОВ'ЯНСЬКІ ЦІННОСТІ
  Також варто знати, що давня назва цього племені - яхи чи яги.
  Саме через це їх прадавня "духовна" матір - це баба Яга (праматір яхів/ягів).
  Стосовно ж фінно-угрів, землі яких захопили яхи/яги, то вони жертви останніх, починаючи з 10-11 століть.
  Таку ж долю яхи/яги готували і всім слов'янам, найперше росам-українцям...
   
а де твій аватар? :)