Чому наші діти обирають росіянок(росіянина)

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Forpost, 11 кві 2009.

?

Син(дочка) привели до хати росіянку (росіянина) ваші дії

Голосування закрито 6 кві 2010.
  1. поблагословив на шлюб

70,0%
  2. не пустив би на поріг обидвох

0 голосів
    0,0%
  3. вигнав би обранця через постійні конфлікти

0 голосів
    0,0%
  4. цілював би обранця в "дупу"

0 голосів
    0,0%
  5. позбавив дитину права на спадок

0 голосів
    0,0%
  6. полишив би все на волю Бога

30,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Forpost

Forpost Стоїк

Чому наші діти обирають ворожих нам іноземок(іноземців)

Мій син і його двоюрідний брат обрали собі росіянок.Я вигнав її за поріг.Дівер ще думає що робити.І дівер і я українці з діда прадіда.Що це за явище ? збій генної памяті від поїдання ГМО- їжі,скрита шизофренія,юнацький максималізм.Міжнаціональні шлюби вносять в сім"ї розподіл,розбрат і ворожнечу.З книжок не прочитав ,пів-віку спостерігаю за сім"ями друзів.

2. Luna

Luna Guest

Вибачте, це Ваші думки чи Ви цитуєте?

3. Forpost

Forpost Стоїк

Ви ж мене давно знаєте. Я дописую на Форумах від першої особи.

4. Luna

Luna Guest

:rose: Не відслідковувала, але щось тут не так...Зараз спробую знайти:)

5. Luna

Luna Guest

Ви відомий симпатик Росії, я відомий похеріст- о-о... Як відомий... Ви досить жорстоко вчинили з власним сином. До речі, фраза про методи виховання і те, кого виростиш - теж показник. Я не засуджую - Ваша родина, Ваші справи. Дуже співчуваю дівчині, синові - ні. Так йому і треба....Батька слухати - святий обов"язок, але останній ламає синові кохання, втручається у справу Божу - адже діти мали намір одружитись, то дуже б хотілося, щоб за часи, коли тата не стане (живіть 100 років), Ваш "хлопчик" зміг би захистити власне життя і гідність своєї родини.
    Скажіть, будь ласка, Ви поважаєте чоловічі якості сина? Як би вчинили, якщо б він не послухав?

6. duncan

duncan батяр з личакова Команда форуму

а де вони познайомилися?...
    яким чином обрав?

7. Вольха

Вольха Верховная Ведьма

мда, если так мыслить - то мне прямая дорога на кладбище - потому что по вековым традициям старший мужчина в роду должен был бы умертвить меня за то, что привела в семью чужака, опозорила род и так далее.
    ничего личного,просто мысли вслух.

8. duncan

что-то я не совсем понял...
    о чём єто вьі?!

9. Вольха

Вольха Верховная Ведьма

об этом
    и о том, что было бы, если бы моя семья соблюдала все традиции.
    а пост топикстартера именно на это и смахивает - на соблюдение чистоты крови, строгое следование традициям и так далее.

10. exacting

exacting Well-Known Member

Мои бабушка и дедушка не приехала к родителям на свадьбу в Одессу, потому что папа выбрал себе "маскальку". Но когда родились дети, они вдруг подумали, что можно и все простить. Простите, но это каменный век. Не думаю, что вам ребята хотели насолить - это любовь.
    Вы поступили некрасиво, выгнав из дома человека. Вам не стыдно? А если вы придете в чужой дом и вас там как "бендеровца" погонят?

11. duncan

не уверен на счёт "чистот кровей", но проблемьі конфликта культур существуют...
    например, у меня не так много родственников, разньіе национальности -- на єтой почве никогда скандалов не возникало, но определённое недопонимание одних другими, бьіло и есть...

12. exacting

exacting Well-Known Member

Больше всего понравился в опроснике 4-й пункт :) Где - то я уже это слышала (ржунимагу):))

13. Forpost

Forpost Стоїк

древні іудеї були розпорошені по лицю Землі ,більш ніж два тисячоліття тому.Не мали до ХХ-ого століття своєї держави,але завдяки дотриманню чистоти крові ,зберегли свій народ,і стали панівною нацією світу. Не менш славний і древній народ ,до якого я належу ,за 70 років комуняцької навали деградував,змізернів,розчинився в "пятій колоні".Діти стали ворогами своїм батькам...

14. Вольха

Вольха Верховная Ведьма

пробачте, али Ви гарно знаете історію иудейського народу? особливо ту частку, яка була до 20 століття?
    чистоту крови поддерживали только отдельные религиозные движения иудеев, все остальные для того чтобы выжить и достичь чего-то зачастую ассимилировались с другими народами. недаром рожденный в смешанном браке может стать евреем, если в его матери течет хоть капля еврейской крови.

15. Forpost

Forpost Стоїк

діти мали намір сношаться,тому поважаючи чоловічі якості сина,я закривав на то очі.Але їй було мало ....вона як "Чужий " у Сігурні Віввер замістила синові душу.Вона хотіла ,щоб і я їй покорився.Я в своєму житті під нікого не лягав ,та і пізно мені вже.....

16. Вольха

Вольха Верховная Ведьма

да и при регулярном соблюдении чистоты крови - рано или поздно наступает вырождение нации.

и еще такой вопрос Вам, уважаемый Torro, Вы проверяли чистоту рода девушки вплоть до пятого колена или ограничились тем, что она считает себя русской?

17. Forpost

Forpost Стоїк

никогда в истории и до сих пор евреи не ассимиллированы другими народами! А ми?,відомо ж ...

18. Forpost

Forpost Стоїк

я не гинеколог,но посмотреть могу(с)

19. Luna

Luna Guest

Вибачте, чого вона від Вас хотіла? І як Вам житиметься, якщо для сина це було справжнє кохання?
    Не знаю...В мене не має тої чистоти крові, про яку Ви кажете - тому...мені просто здається, що Ви не там розмістили опитувальник...Тут дуже мало чистокровних українців, і та деградація, про яку Ви кажете, спростована багатьма прикладами. Ви зробили вибір ЗА свою дитину, а життя проживати йому.

20. Милена

Милена Дуже важлива персона

Я читаю. но понять ничего не могу, Если топикстартер, так радеет за чистоту крови и нации, то почему его дети до сих пор не поняли, что чужеродцев в их клан приводить нельзя, им одна дорога - вон !!! (
    Вывод у меня напрашивается один, не так уж видимо велика власть отца над сыном, раз тот, не побоялся полюбить и мало того привести чужестранку в дом.
    Хотелось бы ещё услышать мнение сына !

а де твій аватар? :)