Чому мовне питання стоїть так гостро?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем tehno_prioritet, 12 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    якщо чесно я взагалі не розумію з яких таких "факторів" кияни вибрали собі в мери Черновецького,а тепер готові його зісти......

    ....кілька років тому львівяни також вибрали собі "мера"....Баняка (Буняка).....так він купив львівян нереальною обіцянкою дати воду цілодобово.....заледве здихались такого "мера"....добре хоч не встиг всіх дит.майданчиків розпродати під забудови.....будівельник недороблений...
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Це - "шпилька"?
    ТАК любого (з можливих варіантів) мера можна "жерти" на другий день. Садового - ще до виборів... за ТРК "Садопоміч"
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    я підозрюю, що не все так просто....
    худобою легше керувати.....
    а як зробити народ худобою?....
    1. дешева горілка....
    2. дешеві розваги....
     
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    А з чого Ви узяли, що той бан (читай ПАН) був будівельником? Він, нібито, типу "проФФесор"? А "будівельниками" стали його "дітки" - жеби тендери на будівництво від Львівської міської ради у "чесному двобої" вигравати. А теща, та взагалі ТЕЦ "куріровала" - місто теплом "забезпечувала"!
    .... Так, цікавий був в нас "мер...ін"...... - ледве поздихалися!

    P.S. Йому б, ще раніше "ласти б зклеїли" якби він під леді Ю не "ліг". А як тільки "пішли" Юлю - "пішли" й Буняка!
     
  5. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Ви, напевно, мали на увазі лозунг римської "черні" - "Хлеба и зрелищ!".
    Нічого дивного - це звичайний популістський хід який (як видно) застосовувався любою владою з давен!
    Хоча, я не згоден з Вами в тім, що саме це (горілка та розваги)робить народ - худобою!
    "Худобою" народ робить себе сам - підкоряючися ситуації, що її йому нав'язують (рос.) "власть придержащие"!
     
  6. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    звичайно, казати що задоволений владою може тільки людина, яка безпосередньо вчиняє владні дії, або її наближені (родичі, знайомі, бізнеспартнери).
    за ТРК "садопоміч" нич сказати не можу, вони мене нічим не образили (як нічим і не допомогли, бо я до них не звертався), а те що тепер хоча б встановлені сучасні дитячі майданчики - мене тішить!
    а в решті дій Садового шось говорити не можу, бо не маю жодних стосунків ні з ним ні з міськрадою
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    +1. Але для об'єднання Нескорених потрібні провідники...
     
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    за ТРК "Садопоміч" його можна і тепер "з'їсти". Зверніть увагу, що саме ТРК "Люкс" найбільше вихваляє мера.
    P.S. (рос.) "Сам - играю, сам - пою, сам.... - билеты продаю!"
     
  9. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Абсолютно правильно. Наш мер так і робить. При чому надто часто. Вже задовбав святами. Фейерверк запускає після дванадцятої ночі, а то й о першій. Попсові зірки, купа пляшок з під всякого алкоголю під ногами.
    Малолєтки верещать типа "Ой, Дімочка Білан!". Яка радість, що б ми без нього робили.

    Владі вигідно підтримувати дешеві смаки. Уявіть, скільки б Амєтову коштувало запросити, наприклад, Кобальє з Поворотті на майдан замість Могілевської та інших. Та й наврядчивони б погодились.
     
  10. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Могілєвська? Погодилася б легко!
     
  11. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Та вона і так не пропускає.:)
     
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    А наши рулюющие и напраляющие кажись поняли, что нам надоело на их мордобои смотреть в прямом эфире...
    13:44 09/07/07
    http://versii.com/newss.php?pid=113193
     
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Ну и с какого боку здесь..."Чому мовне питання стоїть так гостро?"
    :cowboy:
    Не по адресу..постик то сударыня!:)
     
  14. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Да я и не спорю, только вы тут все толчетесь.. :) Могу добавить, что им не помешало плохое знание Януковичем украинского языка, значит могут уразумень и уважить друг друга, когда захотят...:p :p :dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    А влада тут взагалі до чого?
     
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Це тлумачення (щодо влади) я підтримую!
    Влада (і крізь у світі) у всі часи прагнула "зірватися" на популізм та відволікти значну частину власного населення від реальності. І якщо це, тривалий час, їй переставало вдаватися - формувалася "це одна" ознака революційної ситуації (якщо всі, ще про ці ознаки пам'ятають).....

    Тому (рос.) "хлеб и зрелища" - універсальна заспокійлива пігулка для "недалекої" або, ще незформованою частини населення.

    Пригадайте, наприклад, передвиборчі "продпайки", "зіркові" тури країною, тощо. І використовували ці "методи" зі всіх сторін.
    Я говорять - "Шара - об'єму не має!"

    P.S (рос.) Бытие определяет сознание!

    Наразі, особисто я, на превеликий жаль, таких Н Е Б А Ч У!!!!;)

    P.S. (рос.) "Куда ты ведешь нас - Сусанин-герой?.... - Идите Вы лесом - я сам здесь впервой!"
     
  17. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    І це добре!!!:)
     
  18. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Може городяни самі погано орієнтувалися у місті? ;)

    Можна вивчити літературну мову, але ще є діалекти. Хочу підтримати Степаныча. Не факт, що не хочуть. Наприклад у передгір"ях Карпатських гір, такою мовою розмовляють, що їх погано розуміють носії літературної української мови.
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    А що доброго?
    Або Но-Комент не там дивиться, або більшість аміназіном обкололи. І ТАК - зле, і ТАК не добре... (хіба санітарам спокійніше)
     
  20. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    А якщо я в Торонто спитаю?

    Російська мова включена до числа міжнародних мов ООН, поруч із англійської, арабської, іспанської, китайської, французької мовами. Не всi мови мають статус міжнародної. Міжнародна мова повинна відповідати наступним критеріям:

    1) дуже багато людей вважає цю мову своєю рiдною;
    2) серед тих, для кого ця мова не є рiдною багато громадян, якi володіють цієї мовою, як іноземною;
    3) цієї мовою розмовляють в багатьох країнах світу, на кількох континентах в різних культурних колах;
    4) в багатьох країнах ця мова вивчається у шкільництві як іноземна;
    5) використовують як офіційну мову на міжнародних конференціях і великих міжнародних фірмах.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)