Чим замінити масло Mobil?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Human, 20 тра 2010.

  1. Rust in Peace

    Rust in Peace Member

    Немає часу шукати докази, але інфа з особистого досвіду і розповідей клієнтів. Сам працюю в сфері автосервісу.
     
  2. zorik

    zorik Member

    Да, сложно судить из отзывов
     
  3. Rust in Peace

    Rust in Peace Member

    Дело совсем не совсем в отзывах, а скорее в моих личных наблюдениях. Я хоть и занимаюсь автодиагностикой, но стараюсь еще вести небольшую статистику сделанных мною авто на предмет качества масла и топлива. Самый простой визуальный тест на качество использованного продолжительное время масла- это открутить крышку маслозаливной горловины и посмотреть что там такое. Если присутствует нагар или пластилиноподобная субстанция- то масло однозначно низкого качества.
     
  4. kym

    kym Well-Known Member

    Займаємось капремонтом двигунів і масло ZIK 10W40 використовували як обкаточне до 4000-5000 км, потім міняли.
    1. Два рази з початку року попалося що на дні банки був якийсь мутний осад (терміни на банці були актуальні)... не ризикнули його використовувати мусіли зливати а це збитки. До речі після другого разу з осадом відмовились від нього в принципі.
    2. Супроводжуєм свої двигуни і можем порівняти як міняється масло з пробігом. Раніше ЗІК і при 10 000 зберігав частину своїх властивостей зараз ні.
    3. Коли міняєм ЗІК на інше то відчувається зміна роботи двигуна в кращу сторону.
    Думаю колись була завезена велика партія масла...... на сьогодні термін експлуатації вийшов а його тепер допродують а на банках можна надрукувати любе.
    До речі на оригінальних банках(пластмаса) відомих брендів - дату (місяць і рік) витискають пресом.... Якщо цього нема - підробка.

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    Не правильно 5W30 не підходить на обкатку на обкатку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. baltimor

    baltimor Member

    Rust in Peace, и что, ZIC превратился в пластилин?)))) Может он был произведен на Борщаговке?
     
  6. yamakasivip

    yamakasivip миється в бані

    professional hundert машинне масло і якісна автохімія, колись сам продавав то знаю. Масло має хорошу оміваючу дію тому відгук на форумі сеат http://forum.seat-club.net/viewtopic.php?f=59&t=12740
    скоріше підтверджує якість малса - воно розчинило і вимило весь нагар ... який утворився від використання попереднього малса, пісял повторного заливу все було б супер !
     
  7. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Більш релевантної теми про мастила не знайшов. Хотів би запитати, чи ллє хтось Джі Енерджі взагалі?
     
  8. spamellon

    spamellon миється в бані

    Джі Енерджі? Це чиє?
     
  9. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    то э Газпром синку! :vinsent:
     
  10. Garis

    Garis Well-Known Member

    є ще не погане, але у нас не розкручене масло Teboil.
     
  11. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Непогано масло, можливо навіть найкраще з типу як "вітчизняних"
    товариш ллє його навіть у мерс, тому мабуть таки не тухляк, а добротна олива.
    Хоча сам не пробував, не знаю.
    ну в сенсі, що не лив у залізного коня ;)
     
  12. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

  13. shumik

    shumik Well-Known Member

    А чому краще не лити те мастило, яке радить виробник? :scratch_one-s_head:
    Мені чомусь страшно лити невідоме. Хіба велика економія купити хз яке масло?
     
  14. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Хз навіть, я в них не набагато краще розбираюсь. Ну допуск для мерса є, може й воно. Але це масло для СТО, хіба можно його так купити?
     
  15. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ну тут може бути кілька моментів
    наприклад є масло, якому ти довіряєш споконвіку, я маю на увазі марку
    по -друге, поки ти на гарантії, то не завжди знаєш, що саме тобі там ллють
    по-третє, все-таки якщо масла однієї якості, то чому б не лити дешевше
     
  16. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Якщо є допуск. Масло схвалене виробником двигуна, то можна сміливо лити. По ідеї воно має бути не гірше від заводського.
     
  17. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    А там на СТО що придбати заважає?
     
  18. spamellon

    spamellon миється в бані

    Масло для СТО з допусками для мерседеса??!?!
    Я приємно здивований москальськими оливами :good:
     
  19. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    будьте ласкаві, підкажіть яке мастило краще залити до двигуна - нещодавно придбала БМВ 320, 1999го року :)
    наперед дякую за допомогу!
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дизель чи бензин? )
     
а де твій аватар? :)