Чим рятуєтеся від спеки?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем yasam, 9 сер 2013.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Лісів у нас немає, а будинок у самому центрв міста серед асфальту і бетонних коробок навкруги:)
    Вдень все закрито і працює кондиціонер, а вночі відкриваємо вікна....але у нас трохи інший клімат:)..південь...степ...

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    А давайте!:))
    Тільки паралельно з конкурсом швінків у яких сплять наші фрумляни - чоловіки:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :))) Я так і знала, що буде така реакція
    Нема фото:tongue:
    Я згодна:)))
    Як легко ти здалася:mocking:
    До речі, про відкривання вікон удень-чиста правда. Я здуру сьогодні цілий день тримала навстіж відчинене вікно в своїй кімнаті (і при тому, що там затінок, дерева і сонця практично нема)- як результат зараз в кімнаті +29:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    в неділю +23, як пише синоптик... мрії збуваються
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Так цікаво ж хто в яких труселях спить ...от і здалася:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Скоріше б неділя:) Я спеку люблю, бо то єдиний час, коли я не мерзну, але оці останні дні-це вже занадто:wacko:
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    той теж безшумний,з пультом і трома швидкистями.
    В Епіцентрі,за 300 брав...

    [​IMG]

    Вітер робит...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А в нас такий карлсон....два! за 1 грн. у Фокстроті акція була
    Тільки він примітивний, ніякого пульта та підсвіток
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Перед вентилятором можна ставити 2 пластикові пляшки з льодом. Тим часом дві інші пляшки заморожувати у морозильній камері.
    У мене кондиціонер стоїть скоріш за все у неоптимальному місці (між вікном і шафою), тому подальший "розгін" повітря роблю вентилятором.

    Спогад дитинства: коли з"явилися перші вентилятори із фукцією "хитання", народ придумав їм назву "підлабузник" ["подхалим" - рос.]. І на тебе подмухає, і на тебе теж.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    на роботі холодно ) виходжу погрітись на сонечко на перерві))
    а от вдома вентилятор стоїть) після обіду як сонце з моєї сторони стає то жесть як спекотно(
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    18 простих порад, як охолодитися у спеку


    Як рятуватися від задушливої ​​спеки? Ось кілька простих і практичних порад, які допоможуть вам охолодитися в літню спекотну погоду .

    1. Змініть постільну білизну1

    Спіть на шовковій постільній білизні, так як цей матеріал добре пропускає повітря і має гіпоалергенні властивості. Однак чистий шовк, досить дороге задоволення. Тому можна використовувати трохи тальку, присипавши його на бавовняне простирадло. Це допоможе увібрати піт і буде підтримувати прохолоду протягом всієї ночі.

    2. Охолодіть зап’ястя

    Мавпи часто облизують свої зап’ястя, щоб знизити температуру тіла. Цей же принцип може допомогти і вам. Можна тримати зап’ястя в холодній воді протягом 10 секунд. Це знижує температуру тіла, щонайменше, на годину.1

    Також можна протерти так звані «гарячі місця», включаючи задню частину шиї, коліна і ступні прохолодною вологою серветкою.

    3. Зніміть металеві прикраси

    Важкі металеві аксесуари поглинають тепло, яке потім вбирається тілом.

    4. Охолоджуючий вентилятор2

    Можна зробити домашній кондиціонер за допомогою вентилятора і води. Помістіть перед вентилятором ємність або пляшки з охолодженою водою. Це прискорює процес охолодження в приміщенні.

    5. Вимкніть прилади

    Багато приладів в будинку, включаючи телевізор, генерують велику кількість тепла. Відключайте їх, коли не використовуєте.

    6. Спіть на підлозі

    Тепле повітря піднімається вгору, тому якщо вам жарко в ліжку, краще спати на матраці на підлозі.

    7. Спробуйте йогівське дихання3

    Поверніть язик трубочкою і вдихайте через рот. Видихайте через ніс. Повторюйте кілька разів.

    8. Їжте прянощі

    Гострі продукти насправді володіють охолоджуючим ефектом. Гаряче каррі або гострий перець чилі посилюють потовиділення, що охолоджує тіло по мірі випаровування.

    9. Замініть морозиво йогуртом4

    Замість морозиво – їжте йогурт, у якому більший вміст води, що забезпечить вам потрібну прохолоду.

    10. Їжте маленькими порціями

    Переїдання призводить до підвищення температури тіла. Закінчуєте прийом їжі шматочкамм фруктів з високим вмістом води, наприклад, динею або ананасом.

    11. Огіркова маска5

    Наріжте огірок кружечками, ляжте і покладіть їх на обличчя.

    12. Освіжаючий аерозоль

    Заваріть м’ятний чай і охолодіть його в холодильнику. Наповніть ним розпилювач і використовуйте як спрей для тіла.

    13. Охолодження тіла

    Занурте футболку в прохолодну воду, вичавіть і одягніть. У міру випаровування вологи, ви будете охолоджуватися.

    14. Менше солі6

    Зменшіть кількість солі в харчуванні, уникайте солоних продуктів, таких як чіпси, солоні горішки, ковбасні вироби.

    15. Більше води

    Пийте більше води. Це може суперечити логіці, але вода допомагає ниркам краще виділяти рідину.

    16. Відвар кропиви7

    Кропива, багата калієм, кальцієм і магнієм, бореться з набряками і поганим кровообігом, позбавляючи ваш організм від зайвої рідини. Спробуйте суп або відвар з кропиви.

    17. Вітаміни

    Вітамін В6, В5, кальцій і вітамін D допомагають позбутися надлишку рідини.

    18. Фізична активність

    Більше рухайтеся, так як сидячий спосіб життя сприяє поганій циркуляції.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    ;) з львівським дощем вас усіх!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Второй день дождь. Кому жарко, те до нас!
    А там, глядишь, мы к вам греться на недельку подтянемся.
    У меня на даче кот даже с ежом отказался общаться. Ёж мокрый, за молоком пришел, а кот влагу не любит. Вильнул попой и ушел на теплое одеяло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    В мене в спальні такий холод, що досі під теплим покривалом спати приходиться. Зимою погано, а зараз - в сам раз))
     
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    яка причина?
     
  16. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Під нею підвал)
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тре дзюри зашпаклювати...:sorry:
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та ну на. )

    Нічого нового, вранці, тільки починає підніматись температура, вікна зачиняються, штори-жалюзі затягуються, питний режим, карлсони, о п'ятій басейн до сьомої.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Tinkamandarinka

    Tinkamandarinka New Member

    Кондиціонером!
     
а де твій аватар? :)