Чи здатні ми на консолідацію для захисту своїх інтересів?

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 27 вер 2011.

  1. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    а шо - НИ?
    Хотя....
    если смысл "международного общения" сводится к обливанию Украины и Украинцев грязью - тогда ВРЯД ЛИ.
    Ибо незачем СВОЮ грязь к соседям забрасывать.
    И у гряземетальщиков дома вряд ли чище станет, и соседям тратиться на отмывание от "добрососедского братства" приходится.
     
  2. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Данный форум хостится у WENET. Там же хостится http://radiolwow.org/ (Польское радио Львов).

    adres: Ukraina, m. Lwów, ul. Rylejewa 9/6 tel/fax (0038032) 2610820
    tel: (0038032) 2769022 Prezes Teresa Pakosz tel.kom +380676750662
    www. radiolwow.org
    e-mail: radio-lwow@wp.pl
     
  3. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Просто из любопытства ищу связь, может ее и нет.
     
  4. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    И ?...
     
  5. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Было бы уж очень лицемерно, если бы этот форум на самом деле координировали поляки.
     
  6. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Яка різниця, хто його координує? Вам не дозволяють тут писати те, що ви хочете? От не треба тут розводити щось на кшалт люськіних наколотих апельсинів.
     
  7. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Звиняйте... Какая разница, где у кого хостинг? Нашел подешевле, заплатил - работаешь.
     
  8. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    все-то у Вас просто. :) А по-бдеть? :))
     
  9. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Насколько я понял, WENET большей частью провайдер, а не хостер. Поэтому, скорее всего, у него на серваках мало народу хостится. А может он вообще существует только для своих?
     
  10. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Скорее всего Вы сами себе пишете. Инфа, Вами выкопанная, никому не интересна. :pardon:
     
  11. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Тень, может Вы поделитесь, что Вас так беспокоит? Какие риски, неувязки и пр. Вы связываете с WENET?
     
  12. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Мне оно всё-равно. Праздное любопытство.
     
  13. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    А до теми консолідації суспільства яке це має відношення?
     
  14. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Я с таким на российских сайтах не сталкивался, имеет место только ограничение доступа к коммерческому контенту. А вы можете практиковать, вам что-то диктаторское по нутру.
     
  15. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    ВИСНОВКИ ПОПЕРЕДНЬОГО
    Якщо проаналізувати все попереднє, то можна уявити криву відносних злетів та падінь життя українського народу, а також виловити причини нашої цивілізаційної відсталості. Відкинемо об'єктивні чинники, на які наш народ не міг вплинути, та зупинимося лиш на нашій недолугості. Виклик, який кинув нам Бог та історія, ми подолали десь на "трієчку з мінусом". Те, що наш народ вижив в цих жорнах історії, запишемо до достоїнств його імунної системи. Але є різниця між просто життям і творчим життям. Так ось з "творчістю" у нас на "двійку". Як були ми ліниві думати, такими й залишилися. Ми не з творців цивілізацій, а є лиш примітивними споживачами даного Богом та земними творцями з інших народів (хай простять мене наші національні винятки типу П.Прокоповича з його винаходом рамкового вулика та багато інших "білих ворон"). Ми ментально виросли в "пристосуванців" до земного життя, а не в його «будівничих». В нас за історичний процес не хватило розуму й енергії для очистки від внутрішніх та зовнішніх паразитів, хоча ми весь час плачемо про те, що вони нам заважають жити. Нам історія підсунула момент зайнятися самостійно організацією свого життя, звільнитися від зовнішніх паразитів. Але ми за століття рабства вже привикли до цього стану, скучаємо за тим паном, який придумував для нас роботу, годував, вирішував де і на кому женитися, періодично лупцював. Ми продовжуємо покірно вислуховувати хамські настанови цього зовнішнього паразита, а інколи навіть цілувати йому руки (десь 70% росіян причисляють Україну до ворожого стану, а 70% українців записують росіян в брати).
    Отже, починаючи будувати свою державу, ми ні на «йоту» не змінили філософію свого життя. Ми просто перенесли всі негативи з прошлого в нове і дивуємося чому немає ніяких покращень в цьому житті. А починати потрібно в 1991 році це нове зі справжніх засуджень цього бувшого негативу, що ми не зуміли зробити. Розумний німець в 1945 році по реальному проаналізував свої помилки і не допустив навіть сліди їх в майбутнє. У них законом було заборонено навіть певні згадки про Гітлера, а у нас же пройдисвіта Лєніна зачисляють до когорти «найвидатніших українців». Подібну духовну очистку зробили чехи та поляки, а ми свої реп’яхів занесли в нову хату і дивуємося відстороненню від нас цивілізованих сусідів. І це є народ, який пробує себе зачислити до європейських. Сором і в тому, що ми по прикладу німців не визнали свої прошлі гріхи в складі імперії перед постраждалими від нас народами і не вибачились перед ними. А ми ж були поплічниками злодіянь москалів в їхньому «жандармстві», починаючи з кінця ХVІІІ століття. Українець ходив в такі ж розбійницькі походи в війську москалів, як останній «звершував подвиги» в складі війська монгольського хана. Свою європейську цивілізованість потрібно було починати хоча би з вибачень перед мад’ярами за 1956 рік і багатьма іншими народами, в відношенні яких ми теж прикладали руку методами москальського «інтернаціоналізму». Ми навіть не зуміли оцінити злочинний режим більшовиків, по сей день зберігаючи їхні пам’ятники, прикриваючи це невігластво «збереженням культурного надбання». Якщо німці не можуть собі дозволити і згадку про нацистів, то ми навіть в парламент допускаємо Грачів, видаючи це за «українську демократію». Ось такі ми є – «очумілі від світла волі», вирвавшись з темних катакомб російської імперії.

    З цього виходить два напрямки нашого подальшого руху – починати напружувати мозок і набиратися енергії для ривка в напрямку до лідерів чи продовжувати плентатися вмираючи з "завумним" виглядом і в реп’яхах в хвості цивілізаційної колони. Відносно "плентання" не будемо аналізувати, тут ми і так "майстри". А "ривок", я впевнений, ми здатні зробити. І не показушним "Мистецьким арсеналом" чи "Євро-2012", а справжньою позитивною зміною в своїй культурі. З досвіду історії та навіть і недавнього Майдану у нас проглядується ота зжата пружина потенціалу, яка може вивести нас на якісно новий рівень. Ми вагітні цим «ривком» і хоч знаходимося в тяжких гігієнічних умовах нашої культури ми зобов'язані ним розродитися. Потрібно лиш терпіння без впадання в відчай та яскравовиражене бажання. А маятник історії після нашої невпинної деградації ХХ століття повинен повернутися в інший бік і допомогти нам в цих зусиллях.
    Спроби народити щось у нас вже були. Проаналізуємо дві останні. Перша в 1991 році дала нам замість очікуваної демократії теперішню жлобократію. Одна з причин того неуспіху - накладка по часу необхідності створення державності та первинне накопичення капіталу на базі «прихватизації» вирвавшогося на волю жлоба. Очухавшись трохи від відчаю, народ розродився вдруге в 2004 році. Але і на цей раз нас чекало розчарування - появився викидень в вигляді Ющенка. Не знаю скільки чекати нових родів і чи відбудеться взагалі запліднення, але, на мою думку, нинішня політична та економічна кризи зроблять і своє позитивне, давши нам лінивим поштовх в одне місце для нових конструктивних дій. До того ж історія свідчить, що корінні позитивні зміни в суспільстві робляться лише після подолання якихось суттєвих перешкод. А у нас їх предостатньо в вигляді криз політичного, фінансового і культурного планів. Отже, надіючись на краще, подумаємо про те, що ми хочемо народити. Для цього підсумуємо наступне.
    1. Україна - це слабенька на даний час держава, сформована з Петренків, Петросянів, Петрових, Петрівих. Попри недолугості її постколоніального державного апарату, навколишній світ, в силу необхідної стабільності, збереже цю країну в існуючих рамках навіть всупереч невігластву її мешканців. Повернення в колоніальне минуле чи розкол по типу Конго ніколи не відбудеться.
    2. За 17 років Україна остаточно не визначила шлях свого розвитку - з прив'язкою до російської культури чи переходу на європейські рейки. Хоча тенденція вибору збільшується на користь Європи, довго одночасно бути і білим і негром абсурдно.
    3. Відрізає нас від культури Європи перш за все наше жлобство, виросле на дріжджах культури Російської імперії, з занедбаною християнською мораллю.
    4. На даний момент Україна є постколоніальною спільнотою, яка не змогла очиститися від зовнішнього та внутрішнього паразитів, тому назвати її зоною влади народу (демократії) неможливо.
    5. За останні 40 років наш народ впевнено деградує в пошуках шляху після сталінського рабства - він помилково зараховує пострабське жлобство до завершених цивілізаційних здобутків.
    6. Доки ми, від Петренків до Петросянів, не відчуємо себе по справжньому громадянами України, будуть будувати для нас державу внутрішні безконтрольні самозванці під свої задачі або черговий Рюрикович з Москви чи Вашингтона. Тому доля і відповідальність у нас спільні - нащадки наше невігластво не будуть поділяти на мовне чи партійне.
    7. Боротьба за свої права по принципу "коли терпець лопне" періодичними акціями типу Хмельниччини чи Майдану не виправдала себе. Для цього потрібна постійна цілеспрямована робота по очистці культури суспільства від додушуючого нас жлобства і прививки достойних зразків європейської культури, в тому числі і громадянської.
    8. Просте перенесення закордонного досвіду на наші терени може привести до грубих помилок. В державотворенні потрібна постійна прив'язка до реальної нашої дійсності, яка у нас дещо унікальна по суті нашої історії та сьогодення.
    9. Доки до нас не дійде оте горбачовське "починай перестройку кожен з себе", то довго ще будемо конати в цій культурно-соціальній багнюці кожен з думкою - "я класний, а винні всі інші, то нехай і змінюються". Наша тупість вкупі з перебільшеним гонором - це головний чинник нашої відсталості і подальшої гіпотетичної загибелі.
    10. Наявність позитивного прихованого потенціалу в нас доведена. Для його вивільнення потрібна лиш зміна правил гри в нашому суспільстві.
     
  16. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    А ось цим Павлікам Морозовим чи просто Суховим не "все рівно"
    Тімурівці з ФСБ.
     
  17. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    "Сверхценная идея; Идея-фикс — психологический термин, обозначающий явление, выделенное в 1892 году как отдельное психическое расстройство германским психиатром Карлом Вернике. Это суждение, которое возникает в результате реальных обстоятельств, но сопровождается чрезмерным эмоциональным напряжением и преобладает в сознании над всеми остальными суждениями".
     
  18. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    "Сверхценные идеи формируются как психопатии (чаще параноидального и шизоидного типа), а также при приобретенных психопатических состояниях у лиц гипертимического склада, особенно часты они при шизофрении и аффективных психозах.
    Например, малозначащие, относящиеся к далекому прошлому проступки в период глубокой депрессии становятся сверхценными, вырастая в сознании больных до трагических размеров.
    В неблагоприятных ситуациях возможен последовательный переход от сверхценных идей к бреду".
     
  19. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Такі, як ідея про народ-пабєдітєль та його роль в світовій революції.
    типу "тєнь гнєва".
    Як їм не хочеться бачити консолідацію українців. Вони, як і в часи більшовиків, підключали для опору цьому й психіатрію. Ось такі замордували в Дніпропетровській політичній психлікарні масу порядних людей типу Л. Плюща.
     
  20. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    1) Постоянное упоминание "суховых" и "эрзя" - идея-фикс.

    2) "Чи здатні ми на косолідацію для захисту своїх інтересів?" - косолидация... да уж.
     
а де твій аватар? :)