Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Xel, 26 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    501. Я -- не викладач, не діяч культури, не вихідець з Зах. України і не дитина такого вихідця. Рахуйте далі, шановний ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    Ничего смешного - а именно так.
    Вот подумайте - стоит в Киеве Памятник Владимиру Великому.
    В Москве - Юрию Долгорукому. Юрий - Сын Владимира Мономаха, тот в свою очередь - внук Ярослава Мудрого, а Ярослав - внук Владимира Великого...Так что - если точнее - пра-пра-пра-...внуки наши! :)
     
  3. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    ...та якби ж то так....може не було б стільки жовчі у висловлюванні сьогоднішніх політиків Росії про Україну....

    ...нажаль Москву, що була заснована руським князем було захоплено Золотою ордою і з того чосу ця територія в лоно Древньої Русі, а тепер - України так і не поверталась, а якраз навпаки: кожного разу зазіхала на Україно-Руську державність....і досить успішно.....

    ....рідної для українців крові в теперішніх громадянах Росії майже не залишилось....хіба шо в сучасних змішаних україно-російських шлюбах....
     
  4. INGUL

    INGUL Well-Known Member

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    я маю на увазі виключно тих людей які розмовляють українською у Харкові всюди і скрізь. Вдома, на роботі, у транспорті, у крамниці, в перукарні, на ринку і так далі, а не тих що вміють писати та інколи розмовляти українською. От Ви постійно користуєтесь українською ? Я вже 13 років живу у Харкові, і дуже дуже рідко чую українську мову в місті. Якщо почую - підходжу, починаю говорити - 9 випадків з 10-ти - людина з західної України ! Може Ви прирівняли всіх бабусь з базару які балакають а-ля Сердючка до україномовних ? Я помітив таку особливість. Заходить до нас у офіс клієнт і балакає на суржику. Я починаю розмовляти з ним українською мовою, і що ви думаєте ? Співрозмовник переходить на російську ! І таке не раз траплялося. Суржикомовні ліпше володіють російською ніж українською !
     
  5. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    Затулин с Лужковым? Так у нас свои - Тягнибок со Стритовичем...Все это напоминает склоку на коммунальной кухне - кто кому дохлую крысу в кастрюлю сунул... Или даже скорей - последствия развода - как тут уже писали... Надо пережить это время - и смотреть вперед а не назад...
    У нас присутствует некоторая - я бы сказал - ревность к более успешному и сильному младшему брату... Мы и старше, и умнее, и история у нас богаче - а подиж ты, он вымахал сильным, и не умом - а силою взял, что хотел...
    Не хотелось бы опускаться до измерений черепа - чтобы выяснить - кто "настоящий", а кто - "нет".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    Добре, що Ви це помітили. Спілкування з Вами викликає конфронтацію. Висновки не пора зробити? Щось підкоригувати, валер'яночку кокусь..? :)
    Чи Ваша мета - окопи?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    Таке банальне питання -- а нащо? Особисто я використовую ту мову, яка найбiльш пасує до конкретної ситуацiї. Чи це буде українська, чи англiйська, росiйська, iспанська -- мене не надто хвилює, бо я розумiю, що у 95% випадкiв мова -- це лише iнструмент спiлкування, який має бути максимально ефективним

    (NB: Решта 5% -- то поезiя i деяка проза)

    Так, практично постiйно. Офiцiйний документообiг на роботi виключно український, коментарi до футбольних матчiв i Формули 1 на ТВ -- здебiльшого українськi. Ну, ЛФ знов-таки ;)

    Знаєте, якщо б у нашому мiстi то була найбiльша проблема... :no:

    Мене не обходять цi бабусi, якщо чесно :)

    То й що? :)

    Додано через 2 хвилини
    У кого викликає? Де? "Какие ноги, какие руки?" [​IMG]

    Левандiвко, а оце -- часом не перехiд на особистостi? не наїзд дописувача? Це я так, суто довiдково, щоб знати, чи можу я комусь в такому самому тонi радити посмалити валер'яночку, або ж убитися об стiну, -- а якщо не можу, то чому, якщо Ви собi таке дозволяєте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Чи вміють харків'яни розмовляти українською мовою?

    То точно... Горе, горе...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)