Чи варто бути сильною/сильним?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 бер 2008.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    тепер зрозуміла :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    є думка. треба бути твердим, щоб бути сильним... але тверде - ломиться.
    треба бути гнучким, щоб бути сильним... але коли метал пару раз зігнути - він зламається.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ganna

    Ganna Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    У Вашому підписі значиться - "Моя сила у вірі". Віра здатна крихке зробити міцним як скеля, а непорушні гори зрушити з місця. Треба мати відкриті очі, дивитися і бачити, слухати і чути. Ось тобі правильно вгадаєте момент коли треба бути незворушним, коли бути гнучким, а коли байдужим (інколи останнє є найважчим, але таким необхідним саме зараз)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Можливо й немає, я не сорю, але кожна людина хоч трошки але в середині по свому сильна, Один може визнати свою вину, другий не може, а абсолютно сильних людей небуває! В кожного в житті може статися щось таке, чого вона просто напросто не витримує, і ця, так звана сила, кудись зникає!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Добре сказано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    варто бути собою
    а оскільки вкожному з нас, на мою чисто субєктивну думку, апнує хаос нервів, див, світоглядів і поглядів, залишатись цілісно одним-в даномувипадку сильним-нереально
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Цікавий момент. Коли я почав глибше цікавитися християнством, мене дуже вразив один момент.
    От вам важко, так важко, що далі нікуди і що робити в тій ситуації, який вихід? Здається, що вже гірше не буває!!! Що робити? Між іншим, то є дуже важливий момент у житті. Отже, Ви всі ті незгоди, всі труднощі просто передаєте на Бога, на Його волю. Тобто, не кажете собі, я от вийду з тієї ситуації, все внормується, все налагодиться і я тоді у спокої, тиші, випрасую штани і сорочку і тоді звернуся до Бога. Ні!!! Це просто обман. Саме в той час, коли нема виходу, коли все рушилося, Ви всі ті проблеми покладаєте на Бога.. і самого себе. Мене це дуже вразило, але то є правда! То є момент важний тому, що Ви зробили правильний вибір у самий критичний момент.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Нічо не зрозуміла............
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    "самого себе" викинути.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Браво, Миху! За допис 87.
    У тому наша сила, що "коли Бог за нас, хто проти нас".
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    у мене такий стан був декілька разів. Можу свідчити.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Я стараюся так жити... постійно...
     
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Сильним муситься бути. Ясно, що з Божою поміччю. ;) І ясно, що мова йдеться про важкі моменти в житті. Бог буде допомагати, якщо і людина буде до того стремитися. А якщо людина опускає руки в тяжкі моменти, спивається, то, перепрошую, Бог ні за руку не тягне, щоб допомогти, ні насильно нічого з людиною не робитиме. І, як писав Ромко відому нам істину, що Бог не дає людині нічо більшого, ніж вона може винести. Так що ніколи не треба опускати руки, чи брати задуже до голови. Бо тоді інша сила до людини приступає. Від того і всі душевні захворювання. Про це ніколи не треба забувати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Вони і "кидають" тому, що люблять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Чи варто бути сильною? Дивне питання. Якщо людина має трведий та цілеспрямований характер, якщо перешкоди її не лякають, то вона буде сильною, бо сильна. Слабкій людини при всьому бажанні ніколи не піднятися на рівень людини сильної. Тому Господь і дає кожному той тягар, який людина зможе нести, до самого знесилля, але зможе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Мені часом так набридає бути сильною..... а слабкою бути не вмію....
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Що тим, хто ближче, зранити легше.
    Та бувають такі ситуації цікаві. От лікує лікар інших, віддає себе усього, а потім помирає раптово, бо й не помітив, що теж мав тяжку хворобу. Не було часу на те, щоби над собою замислюватися. Це так, образно кажучи.
    Помічала це вже купу разів... А потім говориш більш відверто з людиною, яку звик завжди бачити життєрадісною, і не можеш надивуватися, скільки проблем та тягарів несе ця людина, а по ній і не скажеш... І не може вона іншою бути. Ніяк...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    чому ні? є таке поняття як "самовиховання" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Правда, але якщо людину постійно цькували в сім"ї, перевиховатися буде вкрай важко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Чи варто бути сильною/сильним?

    Значить в людини є потенціал. Якісь події допомогли йому розкритись, і це добре!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)