Чи потрібно стримувати свої емоції?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем ok2008, 8 сер 2011.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Чудовий метод! До того ж - жодного протиріччя зі Святим Письмом. :))) І який добрий чоловік від того відмовиться? Хіба анцихрист, роги йому на голову... :)))

    А вже потім можна пригорнути й дитинку. Наступного дня. Щоб не розбалувати. Бо чоловіка ж таким не розбалуєш. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Цікаво як гнів може кимсь керувати? Поезія?

    Від людей які мені подобаються я сприймаю будь які емоції. Від людей які мені неприємні я не сприймаю їх взагалі і на них реаґую тільки коли вони починають ходити по ногах. Потім я їх забуваю надзвичайно швидко.
     
  3. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Так... і насравді сильні люди надзвичайно м'які... і це не безвольна м'якість, а особлива незмірна доброта.

    З мене також :) І важливо не відповісти тими ж емоціями або, що ще гірше, не вихлюпнути їх деінде.
    Чи завжди вдається втриматись? Звичайно що ні. Та намагаюсь не тримати в собі ні гніву ні образи...
    переключаючи свою увагу на щось добре.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Психологія - це наука!
    Психолог буде не психолог, якщо він буде керуватись Святим Письмом...
    Це як з філософами, фісоф не може сповідувати жодну віру, бо він вже буде не об'єктивним...
    ІМХО

    ---------- Додано в 16:50 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

    Відчуття помсти, бажання зробити комусь дуже погано, за його вчинки!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    +1 за першу частину допису.

    Та я до того що емоції чи "добрі" чи "погані" не керують людиною. Вони є або їх нема. А окрема особа може на основі цих емоцій чинити по різному.

    Що якщо ми візьмемо теоретичну ситуацію коли перед кимсь ґвалтують його дружину і вбивають його дітей а він по дурному усміхається і "не гнівається" бо то зле і він "сильний" тому їм простить. Можна легко дійти до абсурду керуючись абсолютиською мораллю чорного і білого. Її пропоненти до речі часто чинять навперекір своїм віруванням. Тому це найчастіше порожні слова.
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Не знаю чи є такі люди!
    Бо людину яка
    треба рвати зубами
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    І що саме як не гнів є цілком здоровим і корисним почуттям в даній і деяких інших ситуаціях? "Добро" деколи може бути паталоґією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    -1
    Християнська психологія визнає абсолютні засади моральності і є свідомим орієнтуванням на християнський образ людини, християнське розуміння її суті. Вона розглядає розвиток як шлях, по якому треба йти, наближення до цього образу (або якщо мова йде про аномалії - відхилення від цього шляху і способи їх корекції) (Б. С. Братусь, 1997).
    Обґрунтовуючи необхідність даного напряму, вчений зауважує, що ми зросли у християнській культурі, в якій центральним посередником, образом і втіленням людської сутності є фігура Христа.

    ---------- Додано в 00:45 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

    Звичайно, якщо ви атеіст....
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не існує окремої науки як "християнська психолоґія". Тому що не існує підвид гомо сапієнс як "християнський". По тій же причині не існує "бабтиська психолоґія", "православна психолоґія" і.т.д. Є психолоґія людини. Культурні і реліґійні аспекти вивчаються здебільше соціолоґією або деякими іншими. Психолоґічний вплив реліґії на людину може вивчати і психолоґія і суміш такої із іншими науками але як щось додаткове до основного. Особа яка проводить дослідження не є його об’єктом. Для відносної об’єктивності існують такі речі як "науковий метод" і багато іншого. Саме це і відділяє науку від чогось другого.

    Тому не існує "жидівської фізики і математики Ейнштейна" а є "спеціальна і загальна теорії відносності Ейнштейна", напр. Також нема "християнських законів тяжіння Нютона". Мусульмани, жиди і інші падають на задок так же як і християни. (це було продемонстровано не раз цілою низкою експериментів які можна відтворити).

    По тій же причині немає "жидівської психолоґії" або подібного. Може бути "культурно-реліґійні переконання жидів в 18 ст. у Галичині" або щось подібне.

    Вищенаведене відрізняє науку від чогось що в цю катеґорію не попадає (можуть бути різні речі.).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а шо то таке?:))) ви мали наувазі бабська?

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

    А знаєте чому? Бо християнська психологія не вивчає фізику:)

    ---------- Додано в 00:44 ---------- Попередній допис був написаний в 00:42 ----------

    гм... це все одно, що сказати: я люблю ЛФ, бо камінь не може падати вверх, а лиш вниз.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ



    Вибачаюсь, неправильно написав. Баптиська, можете туди підставити слово "католицька". )

    А даремне. Хоч якщо згадати часи коли "християнська психолоґія" тобто церква вивчала фізику то сонце оберталось довкола землі а земля була плоскою. Це вже потім австралійці почали "ходити на голові". ;)


    Все одно що казати "жидівська психолоґія Фройда". Гістерія є хворобою яка існує поза реліґійними переконаннями особи на яку вона хвора, напр. Можна хіба розглядати реакцію того чи іншого суспільсва на неї в часовому і культурному ракурсі. До психолоґії як науки останнє не належить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Знайшов на ДП це відео.
    Сподобалося дуже!
    Думаю в цій темі воно буде доречне!
    п.с.
    Нажаль, на англійській..., але зрозуміти не важко.
    http://www.youtube.com/watch?v=JlRK1vqcuvg
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Ем... ясно, що коли мені хочеться розбити чиюсь голову об стіну, або надавати копняків - такі емоції краще стримувати.
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нащо?:dntknw:
     
  15. prox

    prox Well-Known Member

    Потрібно позбавлятись негативних емоцій. Вони нікому користі не приносять.
    Найбільшої шкоди завдають тим, хто їх проявляє. Ображають вас, віддайте образу на волю Божу, а Бог все роставить на свої місця.
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Як надлишкові позитивні, так і надлишкові негативні емоції шкідливі. Напевно є багато видів емоцій... . Думаю найбільш корисні емоції - це емоції, які є наслідком любові, вдячності, чи поваги до іншої людини. Там немає надлишковості, бо основним мірилом сили тих емоції є Бог. Крайнє небезпечними емоціями є негативні емоції, які можуть провокуватись та підсилюватись зі сторони темних сил і наслідки можть бути самими непередбачуваними. Твердо переконаний, що все що є добрим та приємним в плані душевного стану - від Бога, все, що лякає і морозить - від диявола.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    А чим, посібником по рукопашному бою...?
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Блажен, кто верует! :)
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Емоції потрібно не стримувати а стимулювати. Недавно почув таку думку, якість життя це якість емоцій (почуттів, відчуттів) які ми відчуваємо, тобто всі матеріальні блага впринципі потрібні тільки для того щоб викликати в нас позитивні емоції і відчуття...
     
  20. del

    del Member

    Здесяти психогогів лише один нормальний Психолог, решта ідути вчитися на психолога бо самі неможуть себе зрозуміти, хто вони і що вони. Люди з віком самі становлюються психологами, можуть дати пораду як поводитися в тих чи інших ситуаціях. Все залежить від обставин, як ви спали, що снилося, як ви встали, через декілька хвилин у вас проснуться емоції і продовж дня ви їх будете "підкормлювати".
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)