Чи потрібні підземні паркінги у Львові?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем lanka, 8 жов 2009.

  1. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ну 3 підземні паркінги вже робити будуть ніби 100%. Ще один сміло можно робити біля Універу під (або біля) парку Костюшка. Хоча проблему паркування в районі уріверу частково має вирішити паркінг біля Стефаника.
     
  2. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    що значить "толку"? Невже вони там не потрібні?
     
  3. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Ніколи не вирішать паркінги проблему з неправильним паркуванням, заторами і автівками на тротуарах. Не той у нас менталітет. Як ставили "раком" свої джипи, так і далі будуть ставити...
     
  4. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    відверто кажучи їм спокійніше буде поставити свою автівку на паркінг ніж щоразу бути невпевнений у її цілісності :) Як мінімум ті, хто любить своє авто, будуть ховатися на паркінгах
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    нічо не трапляється з цілісністю автівок посеред центру міста в білий день! (бо саме в центрі і саме вдень це спричинає проблеми) І кажу вам знову - нікуди не дінуться авта з тротуарів і доріг!

    Нема таких що не любллять своє авто. Зато завжди є ті шо його ставлять де не слід.
     
  6. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Дуже потрібні. Але перелік визначений в 2007 році. Зараз 2010, а де паркінги? Інвесторів немає, а тем де знайшлись інвестори, завжди щось буксує.
    На цитаделі наприклад вже знайшли інвестора, а депутати-природоохоронці вирішили, що там має бути парк...
     
  7. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    вотак! дайош парки Львову!

    Бункер в центрі знести в повітря! замість готелю на цитаделі зробити музей!

    забрати палатки з пивом з парку костюшка! геть торгашів - даєш чисте місто!
     
  8. upi

    upi Member

    паркінги у центрі Львові потрібні,
    для мене їзда в центр чи через центр то катастрофа... спочатку думай як доїхати, а потім думай де то поставити...

    Хоча в європі з машинами ще гірша ситуація, в Афінах наприклад, машини так трабмують вздовш тротуару, бампер в бампер, що я думаю у Львові будь який досвідчений грек без проблем знайде парковку, навіть в центрі. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. night

    night Well-Known Member

    А в Іспанії паркуються на звук :) Та і чи багато греків їздять до Львова:scratch_one-s_head: А на рахунок Європи то у всіх містах є паркінги і вказівники як до них доїхати. І в навігації можна задати відразу на паркінг. Для прикладу в Польщі невелике місто Ополе. І пристуній великий паркінг в центрі міста. І це місто яке не готується приймати Євро 2012...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    В Амстердамі, наприклад, в центрі міста паркуватися взагалі не можна!!! Ми зяли авто напрокат, доїхали до готелю з аеропорту, і після того як взнали де паркінг ( за містом, назад на поїзді треба було їхати), поїхали і віддали машину. І нічого, люди привикли і не нарікають.
     
  11. matvej

    matvej Well-Known Member

    Якщо ваша робота пов"язана з постійним пересуванням по місту впродовж дня, то ви навряд чи будете користуватися паркінгами - витрата часу і грошей. Щодо паркінгів у 3-4 зоні від центру, - це якраз еуропейська практика.
     
  12. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    я також так думаю, я сам люблю по тротуарам кататись)))) просто коли потрібно в конкретне місце не на довго, а місце для машини нема ніде... тоді перший вільний бардюр в допомогу)))
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ну дуже гарно! :ireful: І начхати на правила дорожнього руху. А людям ні пройти купками, ні проїхати калясками. Ще й вихлопні гази, яких і так не бракує, прямо в лице. Коли проходиш повз, доводиться не дихати, або закривати лице. Жах!!
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Оце виходжу я з ресторану, як інтелегентна людина, а якась свиня мені на краватку наступила :))
    В кого то лице на рівні глушака?
    Чи то може SteelMaster БелАЗом їздить? Тоді він взагалі сміливо може паркуватись на даху жигулика якогось :)

    Є тариф 2 грн на нормальній стоянці і тариф 250 грн на тротуарі. ну а що робити якщо вибору то нема?
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В дітей. Ще краще. Вихлопні гази не розповсюджуються тільки на рівні глушака.
    Або 2 грн за стоянку, або 2 грн за маршрутку.
     
  16. Osiris

    Osiris Member

    Не вигідно просто будувати такі паркінги. Скільки то треба часу щоб вони окупились. А нашим бізнесхренам треба щоб місяці два-три було 500% прибутку...
     
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    той майданчик єдина спортивна площадка в центрі міста, але деякі дуже вумні дядьки зламали ам огорожу і паркують авто а колись там діти в баскетбол бавилися :sad:(((

    але можна зробити паркінг під нею тоді так і відремонтувати площадку

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    Хочу заборону вїзду авто в центр і велосипеди :haha:
    Нехай центр буде для велосипедів
     
  18. night

    night Well-Known Member

    Чому не вигідно...паркінг то супер проект. Опалення не потрібно, світла мінімально. Якщо поставити автомати на в'їзді виїзді платити не потрібно паркувальникам. Якщо паркінг на 1000 місць і брати мінімум по 2 гривні в годину то порахуйте скільки протягом одного робочого дня можна заробити. Плюс нічна стоянка гривень 20 .Помножте на рік і переведіть в євро.
     
  19. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    та яких ж це таких технологіях?
    вже ж пробували будувати підземний трамвай і сказали, що ніяк!
    я не проти підземних стоянок, але не у старовинній частині міста! біля великих супермаркетів, бізнес-центрів, трохи далі центру - прошу! а ж не у центрі нашого міста!
     
а де твій аватар? :)