Чи можно газ замінити на вугілля?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем letoleto, 28 вер 2009.

  1. Kalinka

    Kalinka Active Member

    Звичайно коштують! Але є такі поняття як собівартість, ринкова вартість... Але ми дійсно раціонально не використовуємо те, що маємо!
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Может и России пора подумать о закупках украинской продукции?
    А то дотирует просто-напросто.
    Ей ещё и дулю крутят.
     
  3. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Я вже років з 10 говорю,про власне виробництво ядерних твелів.Можна купити готовий завод,маючи таку кількість урану,як у нас в Кіровограді.І самим топливо на атомні електростанції буде і другим будемо продавати.,І поважати нас будуть більше.А вугільний порох під тиском впорскуваний в мартенівську піч дає температуру більшу,ніж газ.Але комусь потрібно щоб купувався дорогий газ.Нє,щоб своїм газом комплектувати газопереробні заводи,обігрів робити електрикою,а вугілля використовувати для мартенів і нічого Росіїт не бути винним.?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Все правильно, я б ще додав, що мартенів варто взагалі позбутися і перейти на більш сучасне конвертерне виробництво
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. - Не надо "России" думать. Нам на этикетки в магазине глядя надо думать. Помните, когда братья помылялись, что газ купляют исключительно туркменский, как спокойно им было, тепло и без альтернатив всяческих?...
     
  6. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Зараз вже не потрібно стільки газу та вугілля як раніше. Тому треба передивитись умови співпраці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Передивляйтеся, якщо хочете. У чому питання, хто вам заважає купувати менше газу чи вугілля? :)
     
  8. MOZK

    MOZK Member

    Альтернативи газу? Хіба всі дружно ПЕРДНИМ.
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    И поэтому Россия трубу разворачивает на восток
     
  10. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Ой леле! Якщо Росія не отямиться, саме зараз, по відношенню до України, то ця "чудо-горе труба" для неї, для російського народу, нашкодить більше, аніж принесе прибутків для магнатів.
     
  11. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А хіба російську владу, колись цікавила доля простих росіян.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Про долю простых украинцев промолчим?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cap

    cap Well-Known Member

    Звичайно, що це добра справа, але де ми стільки вугілля візьмемо? Не варто забувати, що шахтові порожнини безслідно не проходять.
     
  14. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    До речы, програм по енергозбереженню в нас більше, ніж можна собі уявити. Але коштів на їх реалізацію, як завжди - нема! Правильно, робим бізнес, а потім інвестуемо в енергозбереження і альтернативні види палива.
     
  15. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Нинішний стан пересічних українців - не кращий ніж простих росіян. Надія краща.

    - Є єдина реально конструктивна програма по енергозбереженню на Україні - суттєве потепління, парникова оболонка, завдяки зміни кліматичних чинників, що маємо вже зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Чому ви так вважаєте?
     
  17. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Не розумію вашого запитання. Ви пропонуєте помовчати? Будь-ласка, ми тільки за.
     
  18. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Можливо, не так просто відповісти на це питання, щоб висвітити чинники процесу, але, на деякі аспекти спрямуємо увагу:

    Нас, насамперед, цікавить розвиток подій стосовно України. Також аналогічний вплив подій не виключно, зачепа і європейських споживачів енергоносіїв Росії, навіть напевне, але наслідки можуть бути інші. Головний стрижень, впливаючий на розподіл співвідношення сил гравців на теренах російсько-українських відношень – суттєва зміна клімату на території України в бік значного підвищення температури в період ОЗП.

    Чому саме на Україні відбуваються центральні зміни, аномальна стійкість території UA щодо негативних впливів північних, північно-східних, та північно-західних холодних повітряних мас? То є наслідок багатьох причин, але науковці чітко відстежують аномальну залежність положення України на земній кулі та активні викиди «сонячної речовини» в бік України Сонцем, котра, досягаючи земної атмосфери – змінює її властивості. Внаслідок цього, створюється такий собі «ковпак», купол, захисна оболонка, котра, з одного боку захищає території від охолодження в відкритий космос, створюючи щільну хмарність та туманність в період ОЗП; а з іншого – активно протидіє вторгненню холодних мас, оскільки внутрішній тиск та щільність концентрації молекул вищий, аніж ззовні, за її межами. Якраз це явище найпотужніше відбувається на території східної частини України, поступово поширюючись.

    Але, головне те, що процес прогресує і на відміну від минулих років – вже зараз триває стабільніше та щільно, і має набирати чинність протягом зими. Можна стверджувати, що вже зараз Україна не потребує для опалення населення такої кількості газу, як раніше. Причому різниця – більше аніж суттєва.

    До того ж це викликає кліматичні зміни як і на території РФ, так і в Європі – але це може бути необов’язково потепління, інколи це навіть викликає зниження температури сусідніх районів, оскільки антициклони, рух холодного повітря - ніби відбивається і повертає туди, де має менший опір, і це природно. Хоча, зрештою, потепління пошириться і на сусідні з Україною держави. Це є один із чинників глобального потепління. Вся та боротьба з викидами в атмосферу людством, що ніби впливає на клімат – дитячі забавки. Людство нездатне впливати на клімат, це є тільки наслідки співвідношення Землі відносно Сонця, космічні причини, де науковці вбачають тільки наслідки, а не засади чому і як це відбувається. Процес триває і прогресує, подобається це комусь чи ні, немає значення.


    Саме тому, Росія має передивитись свою головну» енергетично-стратегічну» діяльність щодо впливу на інші країни, особливо на Україну, бо згодом, вже не Росія буде гріти Україну газом, а Україна поширить потужність свого впливу збереження тепла природного середовища на Росію. Не виключно що навіть цієї зими, хоча можливо і через декілька років. І тоді, «серце Росії» - газова труба почне руйнувати неправильно побудовану на енергетичній зовнішній агресії економіку РФ на зразок того, як руйнував економіку Світу «гіперболоїд інженера Гаріна», коли він за безцінь продавав тони золота.

    Щоб запобігти цьому процесу, Росія вже зараз, не зволікаючи, мусить перехопити ініціативу, і, ніби виходячи з розвитку дружніх стосунків та їх зміцнення, пропонувати газ на найвигідніших умовах для споживачів, але так, щоб ІНІЦИАТИВА ВИХОДИЛА САМЕ З РОСІЇ. Тоді РФ майже нічого не втрачає, натомість приділяє більше уваги розбудові саме економіки підприємств та сільського господарства, чим чинитиме умови розвитку Росії, покращання життя саме народу, а не тих монополій магнатів, в кишенях яких осідає прибуток від продажу загальнонаціональних природних ресурсів країни. Тоді, народ, держава (в найкращому розумінні цього слова) – виграє, а монополії, гальмуючі розвиток економіки – будуть змушені вкладати кошти в розбудову країни, а не грабування надр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Саткуре, дякую за гарну розповідь майбутнього РФ та України! :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Насправді ця розповідь коштує набагато більше. Але і така ваша реакція задовольняє. І не забувайте, що це вже відбувається нині.
     
а де твій аватар? :)