Що ви (всі) розумієте під словом 'відвернутися' бо якщо не буде його однозначного визначення, то це буде розмова глухого з німим. Що я розумію під цим словом? Бог відвертаючись від людини знімає з неї свій захист і вона стає легкою поживою для Диявола. Захист (охорона) це такий собі щит який оберігає людину від злих духів і злих людей, які можуть заподіяти зло. Людина, яка СВІДОМО противиться Богу, зневажливо до Нього відноситься втрачає свій шит і опиняється сам на сам з Дияволом. Ну і звісно Диявол перемагає. Цей щит можна порівняти з озоновим шаром, який захищає всіх нас від смертельного УФ-випромінювання. Але якщо людина починає руйнувати озоновий шар, знищуючи і забруднюючи нашу природу, то він починає давати трішини утворюючи прогалини через як може потрапити згубне світло. Сама людина є причиною того що від неї відвертається Бог.
Погоджуюся з п.Lents на 100%! Син в Бога є Один- Ісус Христос. А люди лише Його творіння. Інша справа, що синами ми Його стаємо, врезультаті народження згори, приймаючи Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя...!
В твоєму дописі НАЛІЦО зневага 1,3 млрд. мусульман,790 млн. індуїстів, 370 млн. буддистів, 225 млн. прихильників китайської традиційної релігії. А також віруючих інших віросповідувань.
9 А тепер, сину мій Соломоне, знай Бога, Отця твого, і служи Йому всім серцем та всією душею, бо Господь вивідує всі серця та знає всякий витвір думок. Якщо будеш шукати Його, то ти знайдеш Його, а якщо залишиш Його, Він залишить тебе назавжди(1 Пар 28/9) ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 01:04 ---------- Я розумію так-Бог перестає втручатися в життя людини, кликати до неї,і знімає Свій захист. Людина опиняється повністю в руках сатани. ---------- Додано в 01:17 ---------- Попередній допис був написаний в 01:09 ---------- І як наслідок- життя людини різко руйнується, і вона швидко помирає (як приклад Саул)
Коли заглядаю і цю гілку...весь час згадується Стусове... Немає Господа на цiй землi: Не стерпiв Бог, з-перед очей тiкає, Аби не бачити нелюдських кривд, Диявольських тортур i окрутенства. Новий бог "почвар i лютi" прагне Помалу небо Додолу опускати, аби свiт Безнебим став. Вiтчизною шалених Катованих катiв. Пан-Бог помер.
Але що мав думати Йов весь той час? Яка різниця фактично - дозволив діяти сатані, чи тимчасово відвернувся? ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ---------- Не бачу я що тут було такого жорстокого. Ви наводьте уривки з Біблії, щоб ми краще вас розуміли.
Це поезія. Творчість. Фантазія. Нехай такою і буде. Не варто надавати цим рядкам більшого змісту ніж їм належиться.
Йов не розумів, що сталося. Він хотів отримати відповідь від Бога-ЧОМУ? Але він всерівно вірив і надіявся, що Бог його не забуде, що коли прийде останній день, Бог його воскресить і він, Йов побачить Бога. Бог не тимчасово відвертається- він допускає випробування. Якщо Бог відвертається, то це назавжди. Це не тільки перша, але й друга смерть.
Думаю, це вже не в нашій компетенції розрізняти ці випадки. Ми повинні сподіватися і вселяти надію в інших, що Бог завжди готовий їх прийняти.
Це точно не наше діло розпізнавати чи Бог відвернувся від якоїсь людини чи ні. А наша місія-говорити людям про Божу любов, про те що Він зробив для нас.
Моя мама недавно на прохання священника,написала статтю про своє життя... От...згадав про цю тему....
У мене схожі переживання - нема свого житла і вже біля 10 років живу по різних квартирах... Може і на мене Бог зглянеться?
Бог нас веде своєю дорогою і захищає своєю долонею. Якщо ми будемо йти цією дорогою, то чому Він полишить нас!? Тільки якщо самі вийдемо з-під Його захисту, чи відштовхнемо Його руку, чи підемо іншою дорогою, в провалля... Але то ми самі! Бог НІКОГО не відштовхує.
Тема вічна, тема болюча....Мені дуже знайомі (напевне, як і багатьом) переживання: "Я колись також так думав і ходив в такому страху, тільки й чекаючи звідки буде удар...", про які Ви пишете. З тією різницею, що я продовжую ходити в такому страху. Як Ви "познайомилися з Ним ближче"? Як Ви "відкрили зовсім для себе іншого Бога"? Дуже важливий досвід, який Ви пережили.
Через Біблію Ви можете з ним познайомитись. Це ж лист Бога до нас, до ВАС! Вивчайте Біблію, аналізуйте і Ви побачите, що Бог- то любов.
п.Igor Gor, ви недалеко від Нього, не далеко від Царства Божого якщо задаєте такі питання. Мене життя заставило познайомитися з Богом ближче Обставини так притиснули були до стіни, що більше уже не було до кого звертатися по допомогу, я розумів, що тільки Бог може допомогти. Одного разу в моїй сім"ї сталася трагедія- мама зламала собі шию. В одну мить стала повністю паралізована і прикована до ліжка. Пам"ятаю ту ніч, коли я звернувся до Бога, віддав Йому своє життя і попросив Ісуса, щоб Він підняв мою маму на ноги. І Бог відповів- мама встала на ноги свої, на котрих ходить уже 17 років! Я зрозумів, що Бог є живий і що Він за мене! Мене торкнула Його безумовна любов до мене. Але не обов"язково щоб якась трагедія в житті ставалася, щоб прийти до Бога, моя дружина, наприклад, познайомилася з Ним просто читаючи Його Слово. Вона повірила в те, що все що там написано є правда. Бог торкнувся її Своєю любов"ю через Слово і вона віддала Йому своє життя! Насправді, все дуже просто, п. Igor Gor! Від знайомства з Ним Вас відділяє тільки щире визнання ваших уст і віра вашого серця: "Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся"...Рим.10:9 Коли ви визнаєте себе грішником, покаєтеся перед Ним, запросите Ісуса ввійти у ваше життя, ви отримаєте вічне життя, станете Божою дитиною... Після цього вам дуже захочеться спілкуватися з Ісусом. Ви почнете помічати Його руку у вашому повсякденному житті, почнете реально відчувати і переживати те як Він любить вас... Біблію будете читати після цього уже по-іншому, вона просто оживе для вас...