Чи Львівська кава -справжня?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем morze, 28 жов 2011.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Konek Gorbunok

    Konek Gorbunok temporis filia veritas

    а вот на одном слааавном харьковском форуме, за такие шуточки с админом можно улететь в недельный бан...отаке...
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Изверги!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Konek Gorbunok

    Konek Gorbunok temporis filia veritas

    только не воспримите привратно....
    Мы реально оценили место где мы Кулуарщики имеем возможность быть вместе...спасибо...
     
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Лиш не матюкайтеся, щоб в модераторів морально-правових дилем не виникало (це до всіх кулуарщиків) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По-моєму там абсолютно непідвладна анархія уже.:)))
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Сепаратисти? о_О
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, вони апріорі Автономна Республіка.:)))
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Автономна Республіка...Крим....вежлиые люди...сепаратисти!
    Мартіні, починай АТО!
    *жарт*
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Рідкісний випадок, коли Дзеко має рацію. У Львові є зо два десятки місць, де готують непоганий напій на основі кави. І є одне місце, де готують таки каву, а не щось схоже - "Світ кави".
    Копальні, мануфактури, майстерні і інші фігні кави - це все понти для прієжжих.

    Те саме з пивом. Все "львівське", Перша приватна, Зеники там різні - фуфло повне. Справжнє пиво у Львові варять тільки в Кумпелі. Ще часом у Королівській пивоварні, але там ще залежить, з якої ноги встав пивовар.
    Локальні точки, які мають добре пиво - то вони львівськими пивами не торгують. "Опілля" тернопільське, "Земан" волинський, "парове" київське і тому подібне. Ну але тут принаймні реальна історія є. Ну і вибір принаймні галицького чи там західноукраїнського пива. Не так страшно, як з кавою, якщо знати, куди йти, а не валити тупо по локалівських закладах.

    Таке саме з шоколадом. Львівська майстерня шоколаду - ще те намахалово. Шоколад - бельгійський, інтер'єр - австрійський, форми для шоколаду - китайські. Тільки ціни київські :) Але тут теж є маленький секрет. Колись,а точніше в першій половині 20 століття була така собі Клементина Авдикович, вона стрільнула трохи грошей (50 тисяч злотих, якщо не помиляюся) в митрополита Андрея Шептицького і відкрила першу українську фабрику солодощів. І була ця фабрика кручє світоча. Але 2 світову не пережила. Так от, рецепти цієї фабрики знайшли чуваки з "Фрески" і десь приблизно спробували відтворити. Воно не факт, що таке саме, але принаймні то спроба відтворити щось реально львівське. Ну і смачне воно, до того ж, зараза. Називаєсі Фортуна-Нова, як і та колишня фабрика.

    Коротше кажучи, ви прослухали маленьку лекцію на тему міфотворчого маркетингу, дякую за увагу. От і казочці кінець, а хто слухав - тому з млинцевого дерева млинець. Аякже, аякже, саме на в нашому саду народилися знамениті львівські млинці, маленькі звірятка спекли їх, коли їм набридло загортати шоколад у фольгу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Konek Gorbunok

    Konek Gorbunok temporis filia veritas



    ---------- Додано в 08:29 ---------- Попередній допис був написаний в 08:23 ----------

    неужто таки зверюшки выпекают их...а я почему то подумала, что они изготовленны ангелами...о_О
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Провідний філософ 21 століття виліз.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    О, та тут мiцна хворумна дружба процвiтае, не лише зi мною. Клас.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Якщо мова про однойменну "забігайлівку" у центрі міста то наскільки мені відомо їх власник(и) це "отприски" останнього дІректора Світоча який сплавив фабрику за не поганий відкат НЕстле. Ціни там не дешеві як і усе що розраховано на туріста. Колись смачну каву робили у закладах "Світ кави". Тепер багато сортів у них просто зникли та й якість кудись поділась. Досі тримає марку Галка. Їх кава з коньяком супер.
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    та таки виходе що справжня бо шо ту в рашцы не купували а сумышы зерен в центры (бычна Театральноъ) не досягли
     
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Не знаю чи справжня вона, але знаю що найсмачнiша з тих, що менi взагалi довелось спробувати у життi
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені кава найсмачніша у "Світі кави", за кордоном люблю каву в "Старбакс" - але тільки американо (експресо мені трохи заміцне), а все що з молоком чи вершками мені не дуже подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)