Чи комфортно Вам у русифікованих містах?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем premium, 12 гру 2009.

?

Чи комфортно Вам в русифікованих містах?

  1. комфортно

    35,1%
  2. некомфортно

    45,8%
  3. не звертаю на русифікацію увагу

    19,1%
  1. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. DISBATya

    DISBATya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 5
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    А дерьмо стоит того, чтобы о нём говорить?
    На севере действительно волшебная природа. На Кольском полуострове меня поразили стелящиеся по земле карликовые березы и огромные грибы, возвышающиеся над ними. А сопки как хороши! Лето, а на них снег. Люблю север.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Venus

    Venus translator

    В мене був смішний випадок в Одесі. (це ж українське місто? Бо я вже заплуталась:scratch_one-s_head:)
    Замовляю в кафе. Діалог:

    - Нам щось солодке.:)
    -Сєльодку???о_О


    Не те, щоб я переймалася, коли зі мною розмовляють російською. Це не проблема, на це ніколи не зважала. Але в українському місті (ще й курортному, де багато туристів і треба знати не одну мову в подібних закладах) - щоб людина просто не розуміла!
    Я настільки була вражена, що розреготалася тій офіціантці в лице.

    Врешті-решт, чому я маю переходити в своїй країні на іноземну мову, щоб замовити штрудля? Нонсенс і трохи сумно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 5
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Карелия действительно хороша. Не зря там сейчас москвичи базы отдыха строят. Видел одну такую в районе Янисьярви, глухой лес на десятки километров и вдруг - и база со всеми мыслимыми прибамбасами, вертолетная площадка, бассейны, сауны, рестораны, снегоходы.

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:06 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Одеса взагалі в контексті новин що поступають починає давати фору Донецьку і Севастополю по градусу кацапо-шовінізму і просто дикої, безкомпромісної українофобії. Їх просто верне від всього українського, наче два пальці в горло пхають. А в основі лежить просто неосвіченість і невігласство.
     
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В якому смислі?
     
  13. Venus

    Venus translator

    До чого тут алкоголіки? :dntknw:
    Горілку п*ють тільки алкоголіки?
    Це називається як, "утрировать" здається.
    Звичайно, це було трохи неприємно, але в основному смішно. Крім того, мені шкода тих бідаків, що знають тільки неправильну російську.

    Ще одна ситуація. Я була в гостях в родині російько-німецьких переселенців з Казахстану. Мушу сказати, моя німецька трохи краща виявилася. Але не про це мова. Спілкувалися ми російською, я ж була в гостях, а їх рідна мова - російська. Найдивнішим було їх питання (коли вони дізналися, що я з України): чи я знаю українську мову! Бо це так складно, і якою мовою я розмовляю вдома. Вони вважали, що українська мова в Україні чужа. Ось так про нас думають за межами України. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Если бы - только о вас... :)
    Облава на "русскую мафию" в Испании.
    (...)испанская полиция задержала шестерых влиятельных представителей русскоязычной мафии, которые контролировали так называемый "общак".Имена арестованных держатся в секрете и пока приводится только их национальность. Среди подозреваемых есть русский, украинец, казах, армянин, узбек. Предположительно, глава банды находится в настоящий момент в Киеве, откуда он и руководил действиями преступной группы...


    Видите - а мафия - "русская"... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sandy

    Sandy GRAND

    Це вони просто екстраполювали особливості південно-східного регіону на всю Україну, адже дійсно є в Україні такі регіони, де українська мова - чужа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, вони там в вишиванках ходили, коли їх повязали.
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Нормально о вас думают. Врагами никто не считает. Помешанных на политике - маленький процент, как у нас, так и у вас. И дураков, думаю, процентное соотношение одинаковое.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як на політиці можна бути "помішаним"? Можна просто в ній розбиратись, а можна не розбиратись. У нас в політиці більшість розбирається, у вас - меншість, і ви в неї не входите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. DISBATya

    DISBATya Well-Known Member

    Одесса - украiнське мiсто ?:)))... теперь уже Я рэгочу(кстати вот уж "красивое" и "мелодичное" украинское слово - не из-за таких ли слов складывается негативное отношение к украинскому языку) , а инозэмна мова это какая?...Русский язык ?:haha::haha::haha:
     
а де твій аватар? :)