Чи є львів'яни ідолопоклонниками?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Inkiss, 26 вер 2008.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я подумаю.
    Волк, в темі стоїть питання, чи є львів"яни ідопоклонниками? То як Ви вважаєте є, чи ні ні?
     
  2. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А давайте інакше подивимось,не з позиції поклоніння,а з позиції культурного середовища.
    Чому такого немає в Кракові ,Відню,Празі?Та навіть в Жешуві і Ланцюті? Тому що там мешкають люди переважно корінні і проживають там не одне покоління.Вироблена міська ,урбаністична культура ,яка попри всі її недоліки перемішала в собі і зрівняла традиції різних груп. Ми ж маємо надзвичайно великий відсоток мешканців міста у першому або другому поколінні тому традиції "рідного села" дуже близькі багатьом.А якщо такі люди ще й при владі і відповідальні за вигляд міста то воно буде виглядати саме так.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Ну почему? Во многих европейских городах стоят статуи Богоматери. И почему это традиция села? У нас на Киевщине в сёлах не то что таких статуй в помине нет, так и церковь есть далеко не в каждом селе. Мне даже сложно представить, как эти статуи выглядят. В Киеве большинство людей из села, но такого у нас нет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Перерахуйте. :)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бердичів, Одеса......
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Как раз православные статуй не ставят. ;)
     
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Канєшна канєшна... (Відповідь на цитату Бойцовської рибки)


    А це вже просто по темі:
    Чогось нагадався мені Волошин: "Любов до церкви галичан така сильна, що якби можна було, то кожен мав би на своєму городі власну. Так само виглядає й з цвинтарями та святими місцями. Заповітна мрія галичанина - мати родинний склеп під вікнами. В гіршому випадку - на Личаківському цвинтарі у Львові." :))):))):)))

    П.С. Відредаговано на прохання ...
     
    Останнє редагування: 22 лют 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мене розпирає безмірна гордість за киівські села,їхню цивілізованість і продвінутість. І дуже соромно за відсталу,затуркану Європу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Дядя Рома, православные практически не ставят статуй. У нас иконы.

    А большинство галичан не православные. К чему вы это написали?
     
  10. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ну так до теми...взагалі то...
    Тема ж : " Чи є львівяни ідолопоклонниками?"
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. А к чему ваше:

     
  12. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Перепрошую, я вже все відредагувала...так зрозуміліше?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Так що? БУДІМ АКУЛЬТУРІВАЦЦА?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ага. Лепить статуи на каждом углу. Вы ж сами говорили, что так могут делать только люди из села. :pardon:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Рибцю, не лише ікони. Православні ще ставлять хрести. Ніколи не зауважували?
    Східний католик виглядає, як православний. Там, де латинізація не надто прогресувала, то й духовість має православну.

    На кожному кроці ліпити - так, провінційність. Просто поставити статую - криміналу нема. :)
    Адже й невеликі каплички ставлять, і хрести, і маленькі статуї в нішах будинків. Найгірше, якщо нема міри...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Но не на каждом углу, как это написано в начале темы. По крайней мере там, где я живу.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Олю,то ти живеш у Львові?!о_О
    Заліз на початок теми...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Олю, на початку теми йдеться не про кожний кут. Буду у Львові, зроблю для тебе знимку того, про що мова на початку теми.
    Є статуя Богородиці, навколо якої наставили ще статуй. Такий собі "букет" статуй зробили. :wacko:
    А на кожному розі - то хіба на краківському базарі, але це місце - вершина провінційности, тому там не дивно. :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. :))) :)))
    Хорошо, что у нас такого нет!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. volk

    volk Well-Known Member

    Я вважаю, що не можна всіх львів"ян так назвати.
    Біда в тому, що ці люди, кого можна так назвати, самі не розуміють цього. І ще більша біда в тому, що таким людям пояснювати прямим текстом це не можна.
    Чому лише львів"яни? Мешканець, наприклад, Сокаля, - львів"янин? А якщо живе у Львові?
    А так - язик без кісток - пагаваріть нє врєдна.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)