Чи готові ви фінансово підтримувати українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Deus igrok, 13 лют 2012.

  1. morze

    morze Well-Known Member

    Навіть в позитивній, ніхто Вам неповірить!
     
  2. Sirko

    Sirko Well-Known Member

    _

    Кому цікаво, ось тут подробиці та лінки до вже озвучених фільмів.
     
  3. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Я б безкоштовно перекладала субтитри до Гри Престолів :)
    Люди, а може, самі організуємся? От росіяни ж фанатські переклади роблять...
     
  4. Sirko

    Sirko Well-Known Member

    Гру престолів таки озвучили, другий сезон взяли UA Team



    Перший сезон
    Другий сезон

    Так українці теж ;) Є кілька команд: UA Team, LPF (здається, зі Львова, Вбивство - то їхня робота :vinsent: ), BaibaKo (ці озвучують обома мовами, залежить від замовлення, з україномовних робіт серіал Проблиски майбутнього, також свого часу оперативно озвучили оскароносну Промову короля). От. Але найсерйозніші - UA Team'івці, це поза всяким сумнівом. На їхнього Хауса люди перестрибували не лише з СТБ (чи хто там на ТБ озвучує), але й з російської озвучки.



    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    Взагалі, українській аматорській озвучці дуже не вистачає реклами. Чимало людей далі за звичкою шукають і дивляться російську озвучку, не підозрюючи про наявність української.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Розказую полякам, що в Україні є своя мова - українська, що вона зовсім не "така сама як російська", розповсюджую серед них українську музику (мій чоловік і його знайомі на польських вечірках підспівують українським пісням), знайомим студенткам філології допомагала готуватись до занять з укр. мови.
    Мало, але хоч щось..
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. ODIN

    ODIN Well-Known Member

    Вот тут вы и не правы про людей...

    ---------- Додано в 00:39 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

    Я тоже в России пытаюсь донести до людей Украину и украинцев, как бывает и тут на форуме про россиян...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. BlameTruth

    BlameTruth Well-Known Member

    Каждый кулик свое болото хвалит.
    Да и это было адресовано не вам, а тем, кто не бывал в ваших краях и, соответственно, не знаком с местными.

    Я не обобщал, заметьте.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вони - роблять, а не вимагають вiд iнших. Такi люди заслуговують поваги!
    P.S. хотiв би подивитись "За двома зайцями" з орiгiнальною озвучкою...
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    завдяки русифікації, яку ви заперечуєте, у вас нема такої можливості. І ні в кого вже нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    По-перше - до чого тут русiфiкацiя - коли -
    по-друге - а чим ви тодi краще коммуняк, якщо начхавши на думку людей "українізуєте"?
    Повчиться у цiх хлопцiв - як треба робити.
    А не примусовi "п'ятницi" запроваджувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    у нас нема нічого примусового, хто не хоче, може не писати українською. Як я можу вас змусити до чогось?

    Мені дивно, що ви досі не зареєструвалися на "Гуртом" і не почали там обурюватися відсутністю російського перекладу, тобто порушенням ваших прав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ichbin

    ichbin Well-Known Member

    . Мені колись таке прийшло на думку, що й досі не второпаю, добре це, чи погано. Подумалось, а що як улаштувати "народну літературну премію". Щоб преміальний фонд утворювався з людських пожертв. Хто скільки дасть, тобто надішле. І щоб пожертви були адресованими конкретним конкурсантам. Якийсь там, спеціально утварений, комітет попередньо фільтрує висуванців і складає список конкурсантів, котрий оголошується разом з умовами присудження премій і адресами-рахунками пожертв. Людські внески утворять певний рейтинг конкурсантських рахунків, котрий і стане мірилом популярності конкурсантів. І можна буде, наприклад, трьом кращим із десяти допущених, віддати всі зібрані гроші, пропорційно наповненості їхніх рахунків. Ну, може за винятком коштів витрачених на організаційні дії.
    . Отаке приснилось.
    . До речі, Аби мова розвивалась, треба преміювати не тільки письменницькі україномовні роботи, а і перекладацькі, наукові, освітянські, та може навіть бюрократичну творчість. Бо це інтенсифікує розповсюдження мовних зразків серед загалу. Треба показати досягнення. За ними люди "побіжать" самі, без примусу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Це свідчить про те, що русифікація продовжується...:yes:
     
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    За рахунок Массада певно? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Не сумуйте, "Всё будет харашо!"...:good:
    За рахунок Мосаду Дальнєвосточник вчить українську.:))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    И вам не тратить нервы на особенности жизни в чужой стране. :)
    Хоть вы когда-то давно там и жили.... ;)
    Не палитесь! Теперь все узнали, что вы из Моссада! :)))
     
а де твій аватар? :)