Чай? кава? капучіно? гарячий шоколад? какао?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 2 гру 2008.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У моєму місті немає куди "підвішувати"..не практикується.

    А Ви самі це робили?
     
  2. KristiRed

    KristiRed Member

    Хочу открыть свой бизнес, мини кофейню. С кофе уже определилась где закупать, а вот с чаем еще нет. Подскажите где можно купить хороший зеленый и черный чай, желательно высшего качества?
     
  3. Spahonyeni

    Spahonyeni Member

    вот вам собственно сама альтернатива чаю, чай из листьев вишни Чай из листьев вишни ферментированный - польза и вред, заваркавот собственно о как сделать и чем он полезен, так же может быть альтернативой из сушёных листьев чай Как правильно сушить листья чая: заготовка, хранениеПрактически все культурные садовые растения подходят для сбора листочков и последующего их заваривания. Теин и кофеин это сырьё не содержит, зато оно отдает в кипяток танины, сахара и витамины, укрепляющие иммунитет и стимулирующие пищеварение. В первую очередь обратите внимание на листву плодовых и плодово-ягодных деревьев. Сюда относятся айва, яблоня, черноплодная рябина, вишня, красная черешня, груша, слива, облепиха. Чай из такой листвы получается ароматный и с большим количеством танинов. Он бодрит, тонизирует, оказывает иммуномодулирующее действие. Этот напиток смягчает слизистые оболочки, разжижает кровь.
     
  4. Sukivak

    Sukivak Active Member

    я чот начал заливать кипятком варенья всякие: малиновое, смородиновое и т.д.. выедаю домашние запасы, иногда беру магазинные ништячки. довольно неплохо получается.
     
  5. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Я після того, як дізналась, що каву потрібно пити свіжої обжарки :cools:, і вишукувати саме таку - відчула нарешті різницю. Навіть якщо заварювати просто в кружці. Наразі знайшла біля себе кафе, які самі обсмажують (для себе), але і продають. Не порівняти з тим, що купувала раніше. Доречі, до цього відкрила для себе Сільпо власне обсмаження - головне вибирати по даті.:morning1: Для френч пресів навіть калькулятори є French Press Coffee to Water Ratio Calculator
     
  6. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Я купую "грузинський" в Сільпо. На жаль, не пам'ятаю назви, розсипний. Досить непоганий.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Баян

    Помаранчеві часи.
    По базарі пані пхає дитячий візок з окропом і кричить:

    - Чай, кава, капучіно, гарячий шоколад, какао, мінет!

    Хлоп:
    - Мінет скільки?
    - П"ятнадцять гривень
    - А за десять?
    - Нє, бо я реалізатор!

     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Sergew

    Sergew New Member

    Сортів і правда дуже багато зараз, можна і заплутатися. Я свого часу велику кількість сортів перепробувала, кава взагалі мій улюблений напій. А тепер, після довгих пошуків, я п'ю тільки один вид, Коста-Ріка ▷ Купить кофе оптом: Киев, Харьков, Днепр, Одесса и вся Украина | Ambassador Fresh спробуйте, точно не пошкодуєте.
     
  9. YaLomakov

    YaLomakov Member

    А я нещодавно вперше скоштувала РАФ - я себе богинею відчула!Мені здалося, що каву для мене готували на облаці. Настільки ніжний цей напій. До жалю, я не можу згадати з чого він робиться, але це просто неймовірно щось з вишуканим смаком
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)