Царство боже

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Василь, 19 лис 2009.

  1. Василь

    Василь Well-Known Member

    Продовжую дискусію, що почалась в іншій гілці.

    Я не визнаю перший пункт, як застарілий.

    Маю на увазі, наприклад, підміну боротьби за царство боже молитвами.

    Я опираюсь не на віру, а на осягнення єдности. Має відбутись царство боже.
     
  2. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    вибачте , що втручаюсь, але є питання , Царство Боже вже прийшло?

    це дуже серйозна тема.
    тому треба спочатку розібратись з цим питанням...
    ???
     
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Було вже... Памятаєш, "пролетарі всіх країн, єднайтеся"? Чи то не за твоєї памяті, бо тебе ще на світі не було?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ні, але настав час вибирати: бути царству божому чи не бути? І кожен вирішує це питання особистим вибором на користь царства божого.
     
  5. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    поперше вибору нема, є тільки ілюзія вибору,я вже писав,що людина, або раб гріха або правидності. раб немає права вибору і рабом керує або гріх або Дух святий.
    по друге:
    у Рим.7:14-20 написано про рабство гріха.
    потім Павло в одному з послань напише ''..бо вже не я живу а живе в мені Христос...''(раб праведності)
    Христос -Цар,

    Не прийде,
    Ісус сказав, Царство Боже помітно...
    а ще сказав, що ''..воно всередені
    вас..''
    а Іван говорить ''покайтесь, бо наблизилось Царство Боже...,,(він сказав наблизилось а не ,,наближається'')

    2 пит:

    в біблії написано ''...Христос в вас..''?
    і чи ви розумієте різницю між Царством Божим і Царством Небесним?

    Господньго Благословіння
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Хто кому служить, той тому і раб. Але є ще синівство для тих, хто визнає Бога Отцем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Василь

    Василь Well-Known Member

    Тобто, немає вибору між: вбивати чи не вбивати, красти чи не красти і так далі? Я вірно зрозумів?

    Царство боже не є царством небесним, бо стосується людей.
     
  8. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    ви вибирали, щоб народитися, вибирали, хто буде вас виховувати, вибирали,щоб ті що виховували
    вас навчили вас вбивати або красти, чи вибирали генетично заложену у вас властивість грішити?
    Бог обрав бути з вами, чи ви обрали бути з ним.?
    мені розповів брат,що Чикотило відомого серійного коли дослідили, ненайшли ніяких ніяких психічних відхилень, бо він не вибирав, чи йому вбивати, а ним керував певний злий дух, а може кілька...
    алкоголік не вибирає пити йому сьогодні , чи ні, наркоман не вибирає ширятись сьогодні чи ні, і всі вони не вибирали обставин в яких опинилися(обставини вибрали їх), наркоман би не взяв шприц, якщо б з самого дитинства мама його б віддала в церковну школу а не в інтернат, але оскільки мама теж була наркоманкою ,чого також не вибирала, бо родилась і виросла в Голандії а не на
    Україні і її внутрішні вкорінені критерії, що до наркотиків відрізняються від українських а тим більше Божих. І керуючись критеріями власними і нуждою людина нібито вибирає, хоча все вже у вічності відбулося, бо час є створеним.

    нехай Господь дасть вам сьгодні це зрозуміти.
    З БОГОМ.
     
  9. Василь

    Василь Well-Known Member

    А тепер настав наш час реалізувати царство боже у часі. Цього ще ніхто не зробив. Тому й існує вибір: зробити це чи не робити!
     
  10. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    Царство Боже вже реалізоване, і воно вже давно веде боротьбу з духами і правителями злоби піднебесної.
    хто приняв Ісуса в своє сердце, той приняв Царя і тепер не гріх царствує в смертному нашому тілі а Ісус,який написано є ЦАРЕМ, а у царя є царство всередені нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ви пишете про символічну реалізацію в вірі людей. А я пишу про історичну реалізацію в людському суспільстві. Йдеться про зовсім різні справи!
     
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну і реалізовуй себе! Хтось перешкоджає? Але боюсь тобі буде дуже важко.
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    є інший варіант перкладу більш відповідний на мій погляд - не всередені, а серед вас(Ісус звертався до фарисеїв і навряд чи в їх серцях було царство боже, Ісус мав наувазі себе та апостолів як представників царства)
     
  14. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member


    поясніть мені, як це символічно реалізуватись в вірі?

    історія вже відбулась у Бога в вічності і вминулому і майбутньму.

    давайте краще розбиремося, чи доцільно молитись в період благодаті молитвою Отче Наш, якщо Царство Боже Вже прийшло.
    бо якщо воно не прийшло , тов ви і я і всі ми не маєте праведності ,миру, радості і любові в Святому Дусі, а якщо немаємо любові у Святому Дусі , то Павло будучи в Дусі(1Кор.13 гл.) каже ,хто ми є без любові.



    Рим 14: 17 Ибо Царствие Божие не пища и питие, но праведность и мир и радость во Святом Духе.
     
  15. Василь

    Василь Well-Known Member

    Коли Христос став символом віри людей, які вірили в царство боже, то це символічна реалізація, а не фізична, бо він насправді не був царем. А про друге пришестя стверджується, що він стане царем. Тобто бути символом царства божого і бути царем - дві зовсім різні речі.

    Але в нас вона ще не відбулась! Чи Ви стверджуєте, що вона зовсім і не повинна відбутись?

    Я стверджую, що молитись не доцільно. Треба братись за роботу розбудови царства божого. Молитва є для тих, хто не знає, що має бути.
     
  16. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    а Син слухає Отця і також не вибирає.:):)

    я наприклад незнаю чи завтра проснусь , але вірую і прошу Бога щоб дав ще один життя, Бо можливо таке що в маршрутсі хтось наступить на ногу, і я зірвуся на цю людину)))) або комусь зроблю щось поганеньке і не принесу це Богу в покаяння (сонце зайде в моїм гніві) ляжу спати, а душа проснеться не втому місці...

    Молитви є для тих хто уповає на Господа і просить щоб він явив Свою славу і милісь в нашому житті, Навчив нас любити безумовною любовью,.
    виявив всі лукавства нашого в край зіпсутого сердця і дав довготерпіння пройти через безліч спокус,і також щоб Він благословив наших рідних блиських на покаяння, щоб ми навчились прощати і благословляти своїх ворогів, щоб сердця наші горіли Божою любовью без якої нічого не будується і все марно. і ще багато і багато є мотивацій щоб молитися,
    Бог хоче чути наші прохання в молитві, наші подяки, нашу радість.
    Він хоче спілкуватись з своїми дітьми., а його діти це ті хто народились згори і поступають по любові.


    ви гадаєте що ми чекаємо другого приходу Ісуса? ви в цьому впевнені.?
    давайте будувати, з чого начнем? :)
     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. Василь

    Василь Well-Known Member

    Ні, я не впевнений, що хтось його чекає. Про це згадують лише, коли треба на щось надіятись.

    Ми вже почали, погодившись, що розбудова царства божого є нашим завданням.
     
  18. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    ви вибачте, але мені здається ,що ви по собі судите...

    бо в цьому житті нема на що особливо надіятись, правдиві християни зберають скарби на небесах, де ні злодій не підкопує і міль не з'їдає.
     
  19. Василь

    Василь Well-Known Member

    Небо є лише символічним об"єктом, проекцією людської уяви, а не фізичною реальністю. Тобто, виходить, що правдиві християни обмежуються символами. Я не обмежуюсь символами, а орієнтуюсь на реалізацію царства божого в спільноті людей.
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Також мало місце. Ось незабаром буде 100 років, як такий собі чоловік на ймення Лєнін(Ульянов) теж вирішив побудувати Царство Боже без Бога. Що з того вийшло, всім відомо.
    Так що ти нариваєшся на плагіат, Василю. Вчи історію.
     
а де твій аватар? :)