Будівництво. Утеплення будинків

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Max_N, 6 лют 2008.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    скільки коштує робота з утеплення 1 м2 фасада ? матеріали всі мої . де можна дізнатися ?
    на яку площу ? нуууу 30 м2 + - ну може 40 залежить від ціни
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    минулого року, десь в жовтні, брали 20 долярів, (то було 160 гривень за квадрат)але шось не спитав чи то без матерыалу чи з ним..
    то зара буде приблизно 20*~14,5=~300
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Это разные материалы с различными сферами применения.
     
  4. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ми свій будиночок на дачі утеплювали пінопластом а поверх фасадними матеріалами фірми BAUMIT
    a-bud.com.ua/fasadnye-materialy/fasadnye-materialy-baumit ,порадив сусід який рік тому утеплював свій будиночок
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. serggorich

    serggorich New Member

    ми утеплювали і пінопластом, і ватою. Поставили 2 кондиціонера й теплі поли. Навіть зимою не змерзаю
     
  6. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    А кто утеплял ППУ? Я сейчас выбираю минвата или ППУ. Родителям построили домик в Харькове. но этой зимой жаловались, что пришлось много топить. потому что холодно. Мы решили утеплить им домик. Смотрела тут материалы Строительные материалы в Харькове - доставка строительных материалов в Харькове. , но что-то не могу выбрать. Все характеристики такие хорошие. Нас еще и бюджет немного поджимает. а все сделать надо до октября месяца. Что посоветуете?
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Кажуть мінвата краще.
     
  9. savvgod

    savvgod Member

  10. Jokar

    Jokar New Member

    Всім привіт! Всі, хто бажає зробити ремонт у себе в квартирі або у власному будинку, щиро раджу вам цю компанію: Укладка плитки в Киеве - цена 150 грн/м2, весь Киев, - Укладка плитки
    Дуже відповідальна бригада, роблять усе якісно. Клали мені плитку та діли візитівку, попросили рекламувати, що я з радістю і роблю, бо це дійсно того варто
     
  11. trap

    trap Member

    тобто вони з Києва приїжджають у Львів класти плитку?
     
  12. Annabelka

    Annabelka New Member

    У нас знайомий займається матеріалами для утеплення, і в минулому році за його рекомендацією утеплювали будинок мінеральною ватою. Можу сказати, що дуже задоволені, бо взимку тепло, а влітку будинок не нагрівається, кондиціонери навіть не вмикали. Так що рекомендую утеплювати ватою.
     
  13. Alisandra

    Alisandra миється в бані

    Ми з чоловіком зараз дім будуємо на 3 поверхи, потрібна спецтехніка із навісним обладнанням, бо потім ще і утеплювати треба буде. Хтось знає де можна таке придбачти чи в аренду взяти?
     
  14. Хто може помогти порадою? Хочу будувати дім. Знайшов одну фірму зі Львова яка будує каркасні будинки, ціна в них не висока, а грошей в мене не дуже. Хто вкурсі про канадську технологію? Вони кажуть що каркасна технологія буває різна: фінська, російська-мать її і саме канадська(така як в Канаді і Америці. Хто стикався? ось інформація про фірму StarWay | "Зоряний шлях" - Світ без кордонів! це сайт а ще я знайшов відео на ютубі Зоряний шлях Хто з ними працював відгукніться.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Спамере, ти що такий жвавий? Новенький? Пришиють же ж...
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Настільки жвавий, що й Ви йому "подобається" ставите))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, молодець, творчо підійшов до своєї задачі. Не кожен вміє. :)))
     
  18. Alina Mak

    Alina Mak миється в бані

    Если что, то могу как раз посоветовать магазин в котором можно купить все необходимое Комплектующие для твердотопливных котлов. Мы тоже к ним несколько месяцев назад обращались, купили в дом котел и специальным термостат благодаря которому очень удобно регулировать температуру в доме))
     
  19. Chukchwang

    Chukchwang New Member

    Усім привіт!:hi: У мене великий будинок і коли приходили комунальні платежі, суми в них були просто лякаючими.:cry: Мені знайома порадила провести енергоаудит. У звіті було зазначено, яким чином і з якої причини в будинку неефективно витрачалася енергія. Ми впровадили майже всі описані рекомендації і зараз y нас в будинку комфортно, а головне - ми платимо менше!:yahoo:
     
    Останнє редагування: 7 бер 2018
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    А хто може порадити будівельну бригаду. яка якісно побудує будинок під ключ? з власного досвіду..
     
а де твій аватар? :)