Будинки престарілих: спосіб позбутися клопоту ?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Deus igrok, 1 бер 2008.

?

Чи віддав би я престарілих батьків у "будинок сенйорів" ?

  1. Так

    3,7%
  2. Ні

    96,3%
  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А чому перебування під одним дахом має розцінюватись відразу як експлуатацію дешевої робочої сили?

    Чому б онуки не могли послуговувати бабці чи дідусеві чи обом відразу?

    Тут в будинках для сеньйорів живе чимало людей. І не скажу, що вони незадоволені. Кожен має свою невелику квартирку, на першому поверсі зазвичай соціальна служба, котра щодня приймає замовлення на покупку (безкоштовне, тобто за цей сервіс не отримує грошей) чи доставку обідів, перукарні чи подібні служби, а по вихідних ці люди замовляють собі автобус і їдуть кудись на екскурсії.

    Тільки мені здається, що це також тому, що родинні зв’язки і потреба у спілкуванні з родиною тут значно ослаблені і зводяться до необхідного мінімуму.

    Я своїх не дам.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Погодьтесь, що зі старшою людиною клопот як і з малою дитиною. Я вважаю так, що якщо мої батьки пережили ті безсонні ночі (після мого народження), ті дитячі хвороби і ще багато чого негативного, поставили на ноги, допомагають чим можуть, то як кажуть "долг платежом красен" - якщо мене не віддали в будинок дитини, то чому я маю своїх батьків віддавати в будинок перестарілих?...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Може ліпше зразу забити?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    В моєму селищі вже другий рік функціонує дім престарілих. Я б не сказав, що їм там погано. якщо взяти до уваги, що людина похилого віку не має нікого з рідних і живе на одну пенсію. Хто живе в цьому домі, з нього стягують 70% пенсії на утримання, а все решта фінансується з державного бюджету. В загальному на одного престарілого в місяць витрачається трохи більше 4-ох тисяч гривень. Зимою добре отеплюється.Сніданок, обід та вечеря по повній програмі, є і святкові столи. Крім того ті, хто займається їхнім доглядом, при необхідності купають та переодівають їх, зачісують, виносять судна, міняють памперси та допомагають вирішувати інші життєво-важливі питання при зарплаті в 1.5 тис. гривень. В передвеликодні свята священник сповідає та причащає бажаючих, іноді школа організовує концерти. Є телевізор, капличка, навколо будинку невеликий парк. Єдиний недолік - лікування. Чомусь все прораховано крім повноцінного лікування в разу потреби. Та краще не хворіти, бо ніхто за свої гроші нічого купляти не буде, а тих 30%, що лишають від пенсії не вистачить, бо людина крім стандартного пайка ще щось хоче придбати собі... . Як би там не було, але все одно краще ніж самому в 4 стінах.

    п.с. Якщо діти хочуть віддати своїх батьків в дім престарілих, то вони будуть змушені щомісяця платити 5 тис. гривень на їх утримання.
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    то птьфу на таких детей .... нельзя родителей предавать, разумеется обстоятельства бывают всякие - полное безденежье, не возможность прокормить - тогда да, а для собственного удобства - птьфу ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    Я не можу зрозуміти, ЯК можна рідних батьків, родичів віддати в будинок пристарілих ? Це як віддячення за життя ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Обставини бувають різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Пожити красіво хочецця,а ті старі шкраби заважають...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Не такі вже рідкі випадки, коли старші потребують постійного догляду з огляду їх же безпеки. А кинути роботу - це приректи і себе і старших на голодне існування. Є інші рецепти.?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Є,звичайно.
    Вилізти з шкіри,знайти роботу,з вільним часом.
    Найняти людину,щоб доглядала.
    Якби я мислив отак,моя Зоряна давно б лежала в такій ямі.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 лис 2013
    • Подобається Подобається x 2
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Я ще раз акцентую - обставини бувають різні. Не з кожною професією знайдеш роботу з вільним часом. Не кожен може працювати не за професією і мінімально забезпечити при цьому сімю... Зрештою - то розмова безпредметна. Гаслами легко кидатися...
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я не кидаюсь гаслами.
    Акцентую,це не гасла.
    Це моє життя.
    Багато років на грані,щоб витягнути дитину.
    І.повірте,ніколи не залишу мами.
    Хто це робить - ліниві покидьки.
    Виправдання можна знайти надто легко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Не важче звинуватити
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Звинуватити?
    Та бажааю,щоб їх,коли постаріють,викинули здихати.
    Вони то заслужили.
    Ті,хто так робить зі своїми батьками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    Складається цікавий портрет деяких форумчан:
    батків здати, дітей абортувати, стати підарастом... Цікава преспектива.
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    yasam, Вам мабуть важко зрозуміти, що якщо людина відстоює права геїв, це не значить, що вона практикує одностатевий секс, якщо відстоює права негрів, вона не мусить бути негром, якщо залишає право вибору за жінкою, залишати дитину, чи ні, то навіть не обовязково є жінкою.:dntknw:
     
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    Почнемо з негрів. Були білошкірі захисники прав негрів, але порівняно з кількістю чорношкірих їх був мізер.
    Відповідно і щодо підаратів. Звичайно є гетеросексуали, які з невідомих мені причин захищають їх права, але порівняно з гомиками захисниками їх мізер.
    І нарешті найцікавіше:

    Номінально то право за жінкою залишають, а на практиці виходить що приходить вагітна домовлятись за аборт, їх кажуть що то як зуб вирвати, ввечері вже можна йти додому. Це по вашому нормально?
     
  18. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    Тоді не дай Боже комусь опинитися в таких умовах, коли прийдеться вибирати між комфортом престарілих батьків і грошима: (
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Це добре, що хоча б держава відшкодовувала частину затрат, а так це зараз дуже накладно. Добре, коли є діти, які фінансово чи навіть особисто можуть піклуватися. Ми ось нещодавно шукали різні будинки для пристарілих, то вартість від 10к в місяць, дешевше не знаходили, але туди входить в принципі все.
     
а де твій аватар? :)