Будь ласка, поясніть події у Львові

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alina Mos, 25 лют 2014.

  1. Я сижу и два часа ему рассказываю про то, что украинцы единая нация. Даже поспорил с ним. Объясняю, что ему бояться нечего, а Вы так прямым текстом...

    Мы все эти дни болели за Майдан. Человек с нашего города погиб на Институтской. Он зря погиб?

    Или предыдущий пост содержит юмор?

    У нас много людей поддерживает Майдан. Люди выходят по субботам к памятнику Шевченко. Наверное у вас этого не показывают.

    Здесь сложно. наверное, слишком сложно. Если у вас есть единое мнение, то здесь расклад примерно два к тем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, ні, тоді не ппц. Тут просто всякі приблуди ошиваються, провокативні питання задають.:))) Ти все правильно розказав другу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Главное - оставаться человеком.
    У русских нет никаких проблем в Украине , в том числе и во Львове.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ваш друг наївний, як личинка....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Дело в том, что я украинец. Могу говорить на русском, могу украйинською. Но, так получилось исторически, что в нвшем регионе очень много русских, примерно процентов 50. Кроме них у нс много татар, греков, евреев, армян, грузин. Они сильно переживают.

    Так получилось, что с того времени, как у нас нашли уголь, у нам гнали рабочую силу, начиная с царя-батюшки и кончая Иосифом Виссарионовичем. Украинское население растворилось. Единственно, присутствует в селах.

    Русские сильно переживают репрессий со стороны "бендеров". Вот как их переубедить в обратном? Не в курсе.

    Я сам с севера Украины.

    Не хочется конфронтации. У нас действительно много трезвомыслящих людей, но пропаганда делает свое дело.

    Что делать?

    Телеканалы смотрят в основном русские, а там в уши дуют всякую фигню.

    ---------- Додано в 21:39 ---------- Попередній допис був написаний в 21:37 ----------

    Дело в том, что я украинец. Могу говорить на русском, могу украйинською. Но, так получилось исторически, что в нвшем регионе очень много русских, примерно процентов 50. Кроме них у нс много татар, греков, евреев, армян, грузин. Они сильно переживают.

    Так получилось, что с того времени, как у нас нашли уголь, у нам гнали рабочую силу, начиная с царя-батюшки и кончая Иосифом Виссарионовичем. Украинское население растворилось. Единственно, присутствует в селах.

    Русские сильно переживают репрессий со стороны "бендеров". Вот как их переубедить в обратном? Не в курсе.

    Я сам с севера Украины.

    Не хочется конфронтации. У нас действительно много трезвомыслящих людей, но пропаганда делает свое дело.

    Что делать?

    Телеканалы смотрят в основном русские, а там в уши дуют всякую фигню.

    ---------- Додано в 21:57 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    Тишина.

    ---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:57 ----------

    У нас на городском форуме сейчас активность как на Бродвее. А у Вас тишина.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Алина, а мне как быть?) Мои "деды", по такой логике, воевали друг против друга)) И меня в 2014 году, почему-то, это совершенно не волнует) Как и их, наверно)) Раз их потомки поженились)
    И сколько дедов у кого полегло в войне с Наполеоном, меня тоже не волнует)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. У нас копья ломают полным ходом.
     
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    Очень странно, как-то.. мёртвых не хоронить, а навеки оставлять - на площади ли, в голове ли..
    Надоели жутко!
    А як саме вони підуть? Територіальну цілісність України гарантують 3 держави: http://paus144.livejournal.com/28360.html
    Ну і, "вони" - це не одна якась людина з думкою) Інтелектуальна меншість - меншість, але такі ж громадяни Юга і Востока, як і решта))
     
    Останнє редагування: 26 лют 2014
  9. Друг сказал свое мнение -- пацаны, давайте жить дружно! Передал дословно.
     
  10. Finya

    Finya enjoy the silence

  11. Ладно. Контакта нема. На добру ніч.

    Если не забуду ак, завтра зайду. Может быть.
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Вася Ветров, заспокойте друга, ми знаємо, що у вас євромайдани були і є :give_rose:
    Переживати треба за те, щоб банду від корита прогнати, а росіян зовсім ніхто чіпати не буде. І тиша в нас, бо ніхто не боїться наступу донецького козацтва, а у вас бояться міфічних бандер. Просто це самі люди собі істерику створюють. Шайка біля корита ще сидить, ось це реальна проблема.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А чого нам кіпішувать? У нас справді все спокійно.

    Ніхто нікого не збирається заставляти силою вчити українську мову і нею розмовляти, ніхто не збирається вас чіпати.
    Давайте краще разом будувати дкржаву для людей, щоб у наших дітей було майбутнє .
     
  15. Alina Mos

    Alina Mos Member

    Я не про це, а про "вам ппц".

    Я добре проінформована про те, хто стоїть на майдані, не хвилюйтесь.
     
    Останнє редагування: 26 лют 2014
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Супер. За кулисами хихикают. Где моё хамство? Или Бирюлево уже матом стало? Вам виднее.
    Я 4 года на форуме, во многом обвиняли, но не в хамстве. Вы - первая. Почетно. Может быть. Не там врагов ищете.
     
  17. Alina Mos

    Alina Mos Member

    Я не знаю як завантажити фото, бо я б вам показала істерію однієї жительки Севастополя учора у переписці зі мною, коли я сказала, що Севастополь був і буде Україною. Істерика була на тему, що я фашист в бендеровець і мене потрібно без суда і слідства до стіни приставити в розстріляти. Це щоб ви розуміли загальний настрій.
    У вас все спокійно, дуже за вас рада. Але те, що кажуть у деяких містах України і що кажуть в Росії, призводить у деяких осіб до ворожнечого настрою по відношенню до всіх українців.

    Я сюди зайшла не для того, щоб на мене спочатку накинувся "петербуржец" (я ними здесь сыта по горло), потім всі інши. Я могла спокійно собі сидіти і дивитись зомбоящик, у якому показують, що до влади в Україні прийшли якісь звірі, які загрожують навіть життю посла Росії у Києві. Я вже давно громадянка Россії, але мені щомусь не байдуже. Моїм друзям з Харкова, кривого рогу, Києва, дніпропетровська, Ялти, деякі з них зараз на майдані, їм не байдуже, а вам, як говорять у Россії, "пофигу".
    Вважаєте, мені робити більш нема чого, окрім цього форуму? Я ось зараз на роботу запізнююсь, щоб вам це написати. Я сюди прийшла, щоб поговорити з вами особисто, а не вірити тому що пишуть у газетах та кажуть по телевізору.
    І знаєте, мені дуже прикро через те, що я тут почула. "Ми не хочемо - ми його зносимо". Так, ви маєте рацію, це ваше місто і ви можете робити в ньому все що бажаєте. Але люди не змінюються так швидко, як вам хочеться. Тому руйнування пам'ятників не призведе ні до чого, окрім обурення східних в південних областей.
    Але ж то є ваша країна. Тож будь ласка, робіть що хочете. Бажаєте ворожнечі зі сходом, ідіть руйнуйте ще щось. Бажаєте, щоб у Росії вас дикунами називали, руйнуйте пам'ятники Кутузова.
    Але вам не доводилось подумати про те, що інколи більшого успіху можна досягти, зробивши те саме, але іншим шляхом? Наприклад, ви могли б зараз не чипати ті пам'ятники, а коли все вже буде спокійно, сказати, що пам'ятник вам заважає будувати щось там. Тому ви його прибираєте. Так ви б і пам'ятник прибрали, і обурення не викликали.
    Та що я з вами тут розмовляю, у вас же там все спокійно. Тож доброго усім дня.

    ---------- Додано в 07:13 ---------- Попередній допис був написаний в 07:09 ----------

    NorthWind, с Вами лично больше не считаю нужным что-то обсуждать. Я сюда со львовянами зашла поговорить, а не с "петербуржцами". Хамством было "а слабо" и далее по тексту. К Бирюлево отношения не имею, да будет вам известно. Всего доброго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Forpost

    Forpost Стоїк



    як на мене спрацьовуэ як мінімум філологічний факультет, і погони майора,українська літературна з домішком західоукраїнських ідіом,хоча заявлено що він(вона) східнячка,давно живе в Москві ,Вітер викрив, що не в Москві.Так що гоп тролити гуртом і майор зламається ПиСи в особистих даних на ЛФ заявлена неїснуюча сторінка в ФБ https://www.facebook.com/AlinaBcl
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alina Mos

    Alina Mos Member

    Щодо філологічного факультету Ви не помилились. Ось моя остання публікація у ФБ https://www.facebook.com/alina.bakulina.71/posts/695141610535977
    Звідти до моєї сторінки можете перейти.

    Як це Вітер викрив, що я не з Москви, мені цікаво? Бірюлево це не вся Москва.
     
  20. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Стыдно, что повёлся на провокацию.
     
а де твій аватар? :)