Бродячі пси - проблема Львова...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Jazzmanko, 15 тра 2010.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відвезіть собак в ЛКП "ЛЕВ", вул. Промислова 56. тел. 032 2523041
    Детальніше тут: http://www.city-adm.lviv.ua/adm/comunale-enterprise/lkp-lev-
     
  2. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    На чому я їх відвезу??? І чим я маю їх ловити? Голими руками,щоб залишитись без них? Хто мені потім оплатить лікуваня??? Поруч досить потужний ліс,невідомо,що за тварина...
     
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    ЛКП "ЛЕВ" це комунальна служба, яка здійснює відлов безпритульних тварин. Теоретично можна викликати їх і в село, але доведеться оплатити витрати.
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

     
  5. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Народ,чи є кримінальна відповідальність за отруєння собак? І яка вона за носіння шокера?
     
  6. and-re

    and-re Member

    ...усунення можливих чи дійсних перепон вчинення злочину (наприклад, отруєння собаки перед крадіжкою...підґрунтям кримінальної відповідальності є суспільно небезпечне діяння (ч. 1 ст. 11 КК) ...21 березня 2012 у Севастополі від отрути для собак загинула дворічна дівчинка... бавилась у пісочниці...( ... шокери...якщо міліція побачить його у вас, то вилучать ... якщо ви вдарите когось ним,то шокер відправлять на експертизу. Якщо потужність пристрою вища від допустимої, власник може отримати кримінальну статтю.
     
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    Шановна, перестаньте проводити дезінформацію форумлян! У Севастополі дівчинка отруїлась "ношпою" вдома. І не в березні, а в лютому. Горе-мамаші "добрі" люди підказали розказати про "собачу отруту" щоб уникнути відповідальності.

    Тема на севастопольському форумі: http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?f=5&t=474079
     
  8. morze

    morze Well-Known Member

    Хапайте пса за хвіст і розкручуйтесь з ним щосили! Ще при Царі так боролись з вовками!
     
  9. kitana

    kitana Banned

    На годиннику — третя дня. У подвір’ї комунального підприємства «Лев» гарчать собаки. Тут їх близько двох десятків, усі чекають. Хтось відсипається після операції, хтось потрапив сюди вранці, а хтось знечулений лежить на операційному столі — його стерилізують. Потрапити сюди для міського пса без господаря практично рівнозначно смерті, особливо якщо він хворий або дуже злий.


    далі...
    http://www.gazeta.lviv.ua/life/2012/05/20/2934
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

  11. Jarikart

    Jarikart New Member

    Я бачив собак з такими штуками на фухах, е типу їх хтось провіряє а потім відпускає?
     
  12. morze

    morze Well-Known Member

    Пес, що має фігню на вухах, уже немає яєць!
     
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Без фигни, значит с яйцами? Высшая математика! Молчу в подушку..
     
  14.  
    • Подобається Подобається x 3
  15. Newmak

    Newmak миється в бані

    [/COLOR]думаю, треба потрохи запрошувати туристів з кореї до львова. і їм смакота і нам меньше клопоту :haha:[/QUOTE]

    :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Великі гроші -малі проблеми! Гастарбайтери з підіЛьвова за 100 баксів любу суку згамають! звичайне окозамилювання для місцевої влади! Партія зелених у Львові -ще у дупі!!!
     
  17. Olenall

    Olenall миється в бані

    після ЄВРО ця ситуація стала кращою,бродячих собак стало менше
     
  18. morze

    morze Well-Known Member

    У Великому Місті замовчувати таку тему - безглуздо! Але є соц-опитування!
    - по Львову: застрелити бродячого пса -20%
    -умертвити хімією -20%
    -оскопити -20%
    -зняти шкіру на шапку -10%
    -решта відсотків -про жратву!
     
  19. selenka

    selenka New Member

    цілком згідна. перерахувати 50 грн. ти може і готовий, але постає питання чи дійсно на собак їх витратять? я не раз допомагала хворим дітям, бо бачила звіт скільки грошей було пожетрвувано і куди їх перевели
     
  20. morze

    morze Well-Known Member

    Учора у "Шустера" плакались львівські собачатники. Знову поділили людей надвоє: собака -друг людини, та
    друг людини - собака! Куплю шокер подвійної дії - на пса і собаку!
     
а де твій аватар? :)