Бродячі пси - проблема Львова...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Jazzmanko, 15 тра 2010.

  1. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    я теж знаю... от декілька випадків...

    пару років тому, повертався від замовника, засидівся там допізна, а клієнт живе на околиці Львова навкруги приватні будинки - практично село вже... По дорозі зустрів пару кудлатих песиків, агресивно налаштованих, газовий балончик був під рукою тому песики звалили дуже швидко. Чи були це "дикі", чи просто господар мудак пустив їх бігати мені не було цікаво, також абсолютно все-рівно що вони захищали весь свій квартал і проводжали когось додому.

    Минулий рік, в нашому дворі відбулося чергове загострення у бабуль на придмет виховання і підгодовування песиків\котиків. Результат
    - котики загадили під'їзди до п'ятого поверху (двері в під'їзд зачинялися, але чуйні бабулі цеглиною їх підпирали - котикам зимно літом надворі)
    - по двору стала гасати зграя псів, собачки далеко не лагідні і випадки коли пробували кидатися на людей були частими. Терпець увірвався коли песики снідали біля під'їзду (бабулям важко їжу далеко носити, треба миску біля дверей поставити), а купа людей чекали в під'їзді, бо ці милі створіння хотіли на десерт закусити кимось зі жильців. З бабулями провели бесіду в черговий раз, з песиками і котиками поступили менш гуманно, але рік маємо спокій, бабулі забрали по пару котиків до себе додому і слідкують щоб вони на сходах не гадили, псів просто перестали годувати і вони щезли (крім декількох особливо впертих\агресивних)

    Так от, до чого я це все, якщо людина приручила тварину вона відповідає за неї. Якщо люди приготували тварин - вони взяли відповідальність за них на себе. А жаліти песиків\котиків всі можуть, шкода бездомного пса - візьми додому, знайди йому господаря... Не можеш чи не хочеш, тоді не треба розповідати про гуманізм і любов... в пріоритеті має бути життя і здоров'я людей, а потім тварини, комахи..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. iso

    iso Well-Known Member

    У Львові звертаються до всіх небайдужих мешканців, зацікавлених взяти на утримання собачок, які не мають господарів.


    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. and-re

    and-re Member

    В сім'ї народилася дитина, їх собака, яка вже
    кілька років жила в цій сім'ї, дуже ревнувала своїх
    господарів до малюка. І вони це, безумовно, бачили і
    розуміли. І ось, одного вечора, батько побачив, як
    собака вибігла з кімнати дитини з закривавленою
    пащекою. І, не замислюючись, взяв рушницю і застрелив
    пса. Потім увійшов до кімнати, де малюк лежав у ліжечку
    цілий і неушкоджений. А поруч з ліжком, на підлозі, лежала
    вбита змія.

    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    тим все сказано...

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

    - підозрюю, що ті бабулі в 100 раз щасливіші за тих, хто і бабулям міг би в дечому допомогти...
    - дав же ж їм Бог в НАШ час дожити до старості...
    - мало кому з нас, молодих, випаде така нагода, настільки ми доклалися, що спотворити навколишній світ.

    ---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    - тільки так.
     
  4. Lionsik

    Lionsik New Member

    Я в минулому році опинилася серед такої зграї собак майже в центрі міста (на пр.Чорновола) і як назло ніде було сховатися всі під,їзди були зачинені, врятувалася одними дверима в закладі, якщо б вони були зачинені не знаю, що б зі мною було, пошматували б на кусочки.
    Я за знищення цих тварюк, після того випадку при зустрічі з бродячими собаками в мене починає калататися серце і я починаю плакати., в мене шок.
     
  5. and-re

    and-re Member

     
  6. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. and-re

    and-re Member

    сьогодні... говорила... Івана Гринди жінка казала, що вистачить їй квартири на Юрія Липи)

    ---------- Додано в 01:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    ... до речі, щодо евтаназії кота, хворого на сказ, тоді ми від цього ЛКП першого відмову отримали. Ну, з того часу вони вже навчились і диких, і свійських, виглянувших "в пору підбору" з-під брами особняка, утилізувати, попередньо поекспериментувавши, наприклад, за скільки часу і від якої дози сконає певної ваги тварина, якій вкололи "мозольну рідину" ( ...мене усміхнув рижий котик на вашому фото :)
     
  8. and-re

    and-re Member

    - ви помітили, що за цей рік горобців у Львові не стало?
     
  9. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    у нас в дворі майже немає... але з'явилася купа шпаків, сойок, синичок, от зранку по деревах гасала зграйка птахів, розміром з горобця але окрас як папуги (жовті з червоним) раніше таких не бачив
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. and-re

    and-re Member

    - :) ...не дуже по темі, та теж бачила невідомого походження велику і малюпусеньку - колір однотонно-асфальтовий, форма якась трикутна... без хвостика... в довідниках не знайшла таких... горобця ні одного не бачила...
     
  11. tropico

    tropico Well-Known Member

    Як готується і рішає проблему бродячих собак донбас:
    Попереджаю, по ссилці така жесть:
     
  12. and-re

    and-re Member

    Дітей ростити ніде. Можна повикидувати всі мультики і фільми дитячі. Все занечищено! Вороття може не бути... Щодо щахт і теріконів, про які там коментують, то там вже місця теж нема... там людські останки...
     
  13. sselev

    sselev Well-Known Member

    Те що рішає це добре, але ось так скидати мертвих собак зле. Хоч би якусь яму викопали чи може просто спалили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. and-re

    and-re Member

  15. iso

    iso Well-Known Member

  16. and-re

    and-re Member

    Щодо тварин, взагалі, то моя позиція дуже проста: наробили люди, навирощували, населекціонували... а тепер розплачуються. Краще було б всім, коли б не було штучно вирощених порід. Порушена природня гармонія і та ж "безпека співжиття" .
     
  17. morze

    morze Well-Known Member

    Собака-друг людини!, а не співжитель!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. and-re

    and-re Member

    дякую за зауваження...)... :yes:Нехай буде "безпека співіснування" ) ... це для тих, хто собаці не друг. ..."безпека співжиття"- це чисто науковий термін, який в наш час "трансформувано" ...Написала багато та пропало...:bad: коли починаю писати діло, то отримую хакерську інтернет-атаку ( ...тому :sorry:
     
  19. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Доброго времени суток! Всю тему нема сил прочитати... Короче,ситуація така: на в"їзді в одне село,30 км від Львова безпритульна собака вродила посеред поля 6-х щєнят,або її хтось вивіз і викинув там вже з ними. І от сидить вона посеред дороги,на людей гавкає,запросто може вкусити. Підкажіть,що робити??? Чи є якась служба захисту тварин,яка може приїхати туди,забрати їх,або знищити на місці? Чи єдиний вихід взяти і всіх потруїти? Шкода цуценят...
     
  20. and-re

    and-re Member

    Львівське Товариство Захисту тварин притулок "МИЛОСЕРДЯ"
    79491, м. Львів, Брюховичі,
    вул. Незалежності України, 58, а/с 8646
    Можна звертатись з будь-яких питань, що стосуються притулку:
    тел.: 032 243 41 53
    093 453 10 35
    093 658 78 20
     
а де твій аватар? :)