браузер...

Тема у розділі 'www', створена користувачем duncan, 23 кві 2008.

?

ваш браузер:

  1. виключно осел...

    1,7%
  2. виключно ФФ...

    19,8%
  3. виключно опера...

    23,2%
  4. виключно сафарі\гугл кром...

    8,5%
  5. виключно конкверор...

    0 голосів
    0,0%
  6. переважно осел (інколи інші)...

    3,4%
  7. переважно ФФ (інколи інші)...

    19,8%
  8. переважно опера (інколи інші)...

    15,3%
  9. переважно сафарі\гугл кром (інколи інші)...

    8,5%
  10. переважно конкверор (інколи інші)...

    0 голосів
    0,0%
  1. tropico

    tropico Well-Known Member

    теж на антічаті тобі написали? експерт ти наш :)))
     
  2. V.P.

    V.P. vegan power

    ты мне не тычь!

    а может у Вас тут еще у половины болдженос стоит...
     
  3. tropico

    tropico Well-Known Member



     
  4. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

    tropico,
    навіщо розводити холівар?
    вас не переконати в тому що ФФ поганий чи чимось гірший за інших, правда ж?
    є таке поняття як будь що працює з коробки, тобто купив(чи встановив) і користуєшся.
    так от опера є таким браузером, а от ФФ треба настроювати.
    на жаль чи на щастя таких юзерів, які будуть щось там налаштовувати, вникати в "хімію" процесів менше 5% всіх користувачів.
     
  5. www

    www Well-Known Member

    А че это броузеры стали копировать Гугл Хром?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    голосував за ФФ, тре голос відмінити -- тепер тільки рокмелт
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    донедавна був лише ФФ. А потім він посварився з моїм Традосом. Тепер Хром.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    рокмельт я чогось не зрозумів... чи він мене :)

    а чому приваблює саме він? Ти настільки активно соціалками користуєшся?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хром вибився в лідери серед браузерів , ним користується майже третина користувачів http://ain.ua/2012/05/22/85543
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ну бо зручно, закладки на фейсбукові в рокмелті виводяться, як стрічка новин
    повідомлення через фейсбук у рокмелті виводяться у вигляді вкладок
    можна додавати різні сервіси, які мають підтримку рсс -- також виводе стрічку новин
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      52,8 КБ
      Переглядів:
      5
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      57,7 КБ
      Переглядів:
      4
  12. Marco Ivanovich

    Marco Ivanovich New Member

    Cool Novo - найкращий браузер
    всі інші нервово смоктують біля будівлі
     
  13. дивлюсь сайти через термінал
     
  14. tropico

    tropico Well-Known Member

    ну то логічно, хто може з хромом потягатись? опера - то суцільний баг, вічні глюки; ФФ - лаги інтерфейсу на будь-якому процесорі з будь-якою кількістю оперативки, навіть якщо вінт SSD. Тут я тільки бачу нормального конкурента в лиці ІЕ9/ІЕ10 - надзвичайно хороші браузери як в плані підтримки найновіших стандартів, так і в плані швидкодії та безпеки. ФФ і Опера тут взагалі нервно курять в сторонці, остання ще й тільки популярна в пост-совку...
     
  15. Lussiiichka

    Lussiiichka New Member

    обожнюю Opera )
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Реально лиш в СНД ходовий браузер по невідомим причинам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. VVV

    VVV Member

    допоможіть будь ласка, завжди користувався ФФ на старому Асусі з ХР - все супер, купив ноутбук з віндовс 7, - і не можу подолати проблему - коли вибираєш результати пошуку, чи просто клікаєш на посилання - вони ВСІ тупо відкриваються в ОДНІЙ вкладці, пів дня в насройках де лиш можна ставив відкривати все в окремих вкладках - результат "0"
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    результати пошуку в гуглі відкриваються в одній вкладці. Взагалі, де має відкриватись посилання (в новій вкладці чи в тій же), встановлює веб-майстер.

    Ось скажімо це посилання у вас повинно відкритися в новій вкладці.

    Також ви можете клікнувши на посилання правою кнопкою миші, у контекстному меню самостійно вибрати щоб посилання відкрилося в новій вкладці або навіть у новому вікні.
     
  19. VVV

    VVV Member

    Поясню детальніше - на компі з ХП: в гуглі забиваю пошук - результати на одній вкладці, клік по любому з результатів зі списку - відкриває в окремій вкладці, тобто перейшовши 5 - 10 разів за посиланнями, я можу закрити вкладки, їх не чітко 5 - 10, але і не одна - і вибрати інший зі списку результат пошуку. А в сімці клік по результату - відкриває на вкладці, де були раніше результати!!!

    Це я знаю, але що клікнути раз правою, а що натомість раз лівою - вибрати в контекст меню - раз правою - різниця! Це дуже незручно для мене, щоб вернутись до результатів пошуку приходиться клікати тих 5 - 10 разів стрілку назад!!! А деколи є ще проміжні вкладки, які волів би залишити відкритими. Взагалі, на старому компі переважно все відкривалось в окремих вкладках, і це мега зручно, натомість на сімці за пів дня боротьби максимум відкритиходночасно вкладок в браузері - (любому(без застосув контекстного мено - права кнопка) - 2 шт!!!
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Видно у вас були якісь особливі налаштування, або встановлене додаткове розширення на ФФ із таким функціоналом. За замовчуванням в гуглі результати пошуку відкриваються в тій же вкладці.

    Щоб не клікати щоразу праву кнопку миші, можна використовувати клавішу Ctrl. Затискаєте її і тоді клікаєте полінку мишкою. Лінк відкриється у новій вкладці
     
а де твій аватар? :)