Брати чи давати?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 гру 2007.

  1. prox

    prox Well-Known Member

    Мудрість - це не коли її пишуть аби показати цю мудрість, а коли вона відповідає темі.
     
  2. Nefesz

    Nefesz Member

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Дуже загально поставлено питання. Є конкретні випадки.

    Що брати?

    Що давати?

    От пишуть: Більше щастя - давати. А що давати? КопнЯка під зад? Гроші алкоголіку? Чи мова про секс? Можу знайти цілу отару баранів, які би брали і брали, а вам буде щастя - давати.

    У тому всьому я переконався у цікавій істині. Якщо ви маєте якусь річ і вона є ваша, то воно десь там, може на небі є записано, що то є ваше. А якщо вам вкрали, то це злодійчтво теж записано. І той, хто вкрав, матиме краджене, як би довго воно в нього не було. Того не зітреш ніколи, хіба віддаш власнику. Навіть через роки і покоління. Навіть його діти і внуки матимуть не нажиту власність батьками, а крадену річ. І воно ніколи не принесе щастя.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є досвід?:grin:
     
  7. Olenall

    Olenall миється в бані

    Хай родиться в полі Жито й пшениця, Хай хліб-сіль будуть У Вашій світлиці. Щоб Ви в своїм домі Всі були здорові, І щоби було у Вас Усього доволі! Хай сипляться гроші Вам дощем із неба, Й Господь посилає Усе, що Вам треба! Хай щастя стукає у двері, Хай заходять до оселі Радість, злагода та спокій І любов на довгі роки! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Відповідь: Брати чи давати?

    Інформація для дорослих:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    в нас син росте,
     
  10. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Акумулятор потребує розрядження і зарядження. Інакше довго не функціонуватиме. Енергетична система людини діє схожим чином.
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Не дають діти диявола/сатани, знають хто їх

    Tapatalk
     
  12. katkat

    katkat Member

    Я повністю з вами згідна, дуже не легко буває і віддавати і брати. Але віддавати складніше - хоча, частіше буває так що віддав, а воно в двічі більше повернулося.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Брати розумне й корисне, давати любов і світло.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Є багато такого, що не можна зрозуміти, не знаючи як з тим поводитися. Якби ви не брали до уваги в першу чергу матеріальне, а більш духовне, то б ви вийшла за три сосни, що навколо вас (Зри в корень!(с). Чув, як десь кажуть: "Щоб воно прийнялось, треба його вкрасти...", "Собака - друг человека"... Вигадки лукавого.
    А от деяки сміються з українського "Моя хата с краю" - ніби українці такі, що їм тільки своє краще, а до когось вони поосторонь... Є й такі. То для них сказано, а писано для розумних. Але насправді - моя хата с краю і перша, кому тримати оборону. Хто крайній - той захищає!
    Про ваше питання
    Не робіть з речей культа і таїнство магії. Все навкруги - це енергія. Вона не зникає кудись, а передається, або використовується і перетворюється в іншу енергію. А поява у вас якоїсь речі - то як ефект метелика. "Аннушка уже пролила масло". Появлення у вас чогось, або хтось вкрав, або десь загубив... Це ланцюжок подій, які ми не в силах зрозуміти, а ті забобони про те, що ножі треба ховати, а не класти під рукою - то бред, тільки для того, щоб не порізатися випадково. А якщо хтось у злобі захоче когось вдарити, то під руку може попасти і сокира... А потім вбивця буде довго чухати голову, не розуміючи, як це сталося, бо хотів тільки вдарити... (почитайте уважно "Майстер і Маргарита")
    Одна тільки порада з цього усього. Молиться Богу, щоб вас захистив від спокуси і від лукавого, якщо не в змозі самі себе захистити.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
а де твій аватар? :)