О, модератори...люди-рентгени Навіть якщо проблема кимось вигадана, то для інших людей це може бути актуальною правдою. Чому обов'язково треба "разоблачать"? Може наші дописи комусь реально допоможуть?
А мені цікаво таке (думаю близько до теми - "життя з ВІЛ-інфікованим"): уявіть ситуацію, ви живете з коханою людиною, і раптом довідуєтеся, що він\вона ВІЛ-інфікований\а, або гепатит С, або щось інше таке погане, що суспільством не сприймається. Можливо? Можливо. Боронь боже, звичайно. Але так сталося. Раптом виявилося. Ваші дії?
Та це зрозуміло, коли обоє одною й тою ж заразою пов'язані, то куди вже тут дінешся. А коли єден точно хворий, а другой точно здоворий і точно воно передається, то... І дивлячись, що то є за болячка і яким кінцем можна її підхопити... Ражвод і девица фамилия...
А якщо обоє вже "одною заразою повязані", то як визначити хто винен? Більшість хворіб не тільки одним кінцем передаються, а ще й іншими кінцями Що тоді?
Є багато людей, які кохають хворих туберкульозом тощо. Живуть разом. Чому ні? Відомі відповідні заходи безпеки... А щоб сказати вам щось обнадійливе.. - сьогодні ТСН передала, що в Данії винайдено вакцину від СНІДу, яка буде мати не тільки профілактичний, але й лікувальний ефект. Датські вчені зуміли "прикріпити" так званий білковий маркер до самого віруса, і тепер його "бачить" імунні система людини. І знищує. Зараз ідуть випробування на приматах, а незабаром - будуть випробовувати на добровольцях. ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ---------- Якщо хвороба з"явилась від трагічної помилки (переливання крові тощо) - жив би далі разом. Кинути дружину\чоловіка із-за того, що захворіла? Краще б таке питання кожен задав сам собі. Питати про це інших, це...
нажаль, не знаю хто і що Степанич, не співпало. Можливо, комусь теж треба покористати таргет-групу.. А може просто не пощастило в тому житті...
Живіть до вечора,люди...подякуйте Богу,що якось дотягнули...і...живіть до ранку... А,потім знов до вечора. Я давно так живу
Якщо любиш - не залишеш. ---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ---------- Врешті арсенал запобіжних засобів є більш ніж достатній. ---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:41 ---------- Ризик народження хворої дитини допомагає знизити антиретровірусна терапія. Проте на мій погляд усиновення краще - побутовим шляхом СНІдДне передається. ---------- Додано в 12:46 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ---------- Ризик передачі ВІЛ вам є не надто високим якщо будеите обержними в інтимному житті. Але всеж закоханість ще не підстава для будівництва стосунків.
А що ж як не закоханність може бути підставою для будування стосунків??)) Факт наявності вагітності?)))
кохання Якщо ви вагітні то вам необхыдно термыново обстежитись на ВІЛ бажано з використанням методу ПЛР чи імуно блоту. У вагтних часто спостерігається позитивна серологічна реакція за відсутності вірусу. Терміново зверніться в центр по лікуванню Віл інфікованих. У Львові він знахолдиться на вулиці Лисенка. Можливо вам призначать курс антиретровірусної терапії.
Я біолог за освітою. Кілька років працював в Інституті спадкової патології, справу мав з кровю людей.
а шо в загалі знаєете про ВІЛ, тобто якої теорії його появи, притримуєетесь.. і чи вважаете що презерватив,може захистити???
ВІЛ - є ретровірусом. ЙОго генетичний матеріал здатний вбудовуватись в клітини людини - мішенню є Т-хелпери - клітини які регулюють імуннну відповідь. Активне продукування вірусних часток призвоить до загибелі клітиниі як наслідок порушення функціонуваня імунної системи. Яким чином зявився ВІЛ достемено не відомо але з певністю можна сказати що зявився він не у 20 ст. ---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ---------- може у 90% випадків. Але гарантії що ви не потрапите у 10% немає. ---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:28 ---------- може у 90% випадків. Але гарантії що ви не потрапите у 10% немає. Хоча є сімейні є люди які роками живуть з ВІЛ-інфікованими партнерами і залишаються здоровими. Ви повинні бути обержними. та й партнер має слідкувати за титром вірусу в крові. ---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ---------- може у 90% випадків. Але гарантії що ви не потрапите у 10% немає. Хоча є сімейні є люди які роками живуть з ВІЛ-інфікованими партнерами і залишаються здоровими. Ви повинні бути обержними. та й партнер має слідкувати за титром вірусу в крові. ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ---------- може у 90% випадків. Але гарантії що ви не потрапите у 10% немає. Хоча є сімейні є люди які роками живуть з ВІЛ-інфікованими партнерами і залишаються здоровими. Ви повинні бути обержними. та й партнер має слідкувати за титром вірусу в крові.