Боулінг у Львові

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Deus igrok, 26 лип 2007.

  1. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    як тільки доберуся, обов'язково розповім, що і як :)
     
  2. Fisher

    Fisher New Member

    В ашані працює боулінг, багато доріжок, та вони дуже часто глючать і зависають. Я там був 2 рази і обидва історія повторювалась, доріжки зависають, нас переводять на іншу, після чого і та також висне. В результаті потрачений час на очікування поки хтось там все полагодить, потім розмова з адміністратором про те що потрібно зкоригувати суму оплати за втрачений час, правда обидва рази суму зменшували, та бажання туди йти ще раз немає! Ковзанка також є , працює до 18:00:)- 50Грн година( не дешево!)
     
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    Так дійсно в ашані глючить електроніка. Але великий плюс шо їх багато і нетреба чекати в чергах і битись за доріжку. Є бар, диско... надісб через деякий час ціну знижуть коли окуповуватись чуть почнуть
     
  4. Ljolka

    Ljolka New Member

    _____Які ціни на боулінг у кінг кросі?____
     
  5. Raven

    Raven Member

    Там постійно змінюють бізнес-час. Бронювали до 20.00 по 135 грн. за год., потім 185 грн. було. А з глючною електорнікою, то вже аж задрало. Перекидали з одної доріжки на іншу. Гри нормальної не вийшло.
     
  6. А ми планували на вихідних туди податися. Тепер вже щось засумнівалася. А Мі100 вже набридло(
     
  7. mebelOpt

    mebelOpt Member

    Хорошая игра за эти деньги, в Днепре стоит 200 грн час!!!
     
  8. oleg3d

    oleg3d Member

    Тиждень назад грав, 200 грн - клініка, а пиво по 20.
    Ще в оставу ходив - почував себе комфортніше і ціна в 2 рази менша.
     
  9. resnichka

    resnichka Member

    Не знаю чого так хають тут боулінг у Кінкросі, але я там була вже не раз і нічого не висло, ні в нас ні в іншіх гравців. А може вже навчились правильно технічно обслуговувати доріжки:)))
     
а де твій аватар? :)