Боротьба с галасливими сусідами

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Vendet, 27 вер 2022.

  1. Vendet

    Vendet New Member

    Доброго дня, дорогі львів'яни! Прошу вас про допомогу! Напевно, багато хто з вас стикався із такою проблемою як галасливі сусіди у яких після 00 00 годин лише "починається життя"! Як показала практика - боротись с подібними ситуаціями дуже складно! Крім того, як виявилось, орендодавець маэ повністю законе право ігнорити проблему (навіть якщо йому буде дзвонити дільничий, або поліція). Таким чином, життя сусідів перетворюеться на жах - виходу з якого не існую (якщо не вважати виходом - символічний штраф для квартирантів, якого не просто досягнути ї на який їм повністю начхати).

    Прохаю вас, підтримайте будь ласка петицію про введення поняття персональної відповідальність орендодавця (спочатку попередження, а потім - штраф) за неправомірні дії збоку його квартирантів. Головна мета - змусити (мотивувати) власника квартири не ігнорувати проблеми і особисто йти на контакт із сусідами для іх вирішення. Окрім цього, пропоную збільшення штрафу за шум збоку сусідів у нічний час.

    P.S. Сподіваюсь, що я не один у цій проблемі и одраз вибачаюсь за
    недосконалу україїнську мову (я ще у процессі :))
     
  2. Vendet

    Vendet New Member

  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хто зна. Є люди дуже нервові, я сама з цим стикнулася...Ми переїхали на деякий час в квартиру, яка була довгий час порожня, і люди звикли, що так і надо.
    А потім заїхали ми - троє дорослих і дитина 7 років. Мабуть погана шумоізоляція там, бо ми не співаємо, не танцюємо, не бігаємо, дитина теж не бігає. В 11 вечора вже спимо. Ну може колись двері протягом стукнули, чи стілець гупнув - не знаю. Знизу прибігав кілька разів чоловік і казав, що раніше все було йому гарно, а тепер погано. Що погано?- питаємо. Та шум і гупання. Мій чоловік ходив до нього і намагався зрозуміти - що ж там таке? Так нічого і не зрозумів. Останній раз той сусід заявився кричати на всю клітку, чоловіка не було, і я тому сусідові зовсім непарламентно сказала, що ми літати на крилах, як він хоче, не будемо, а якщо він буде нас доставати, то ми перестанемо старатись тихо розмовляти та тихо ходити - перестанем себе насилувати, і йому буде значно гіірше.
    І все - як бабка пошептала, більше не ходить. Так що я раніше може була б за таку петицію, а зараз - ні. Люди різні, шумоізоляція в будинках різна...
    До нас претензії були такі дурні, що я його вважаю неадекватом взагалі.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, квартири в багатоповерхівках- то шось з чимось.

    Жити треба в селі, у власному будинку :)
     
а де твій аватар? :)