Бородавка на руці...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mariwelka, 30 жов 2013.

  1. SergiiG

    SergiiG Member

    с этим можно жить
     
  2. Olenall

    Olenall миється в бані

    але спочатку народні методи
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Гомеопатія точно не зашкодить,але це дууууууже довгий процес.Якщо мати час з тим бавитись то так і ще якщо бородавка не на видному місці,бо в мене би точно комплекси почались би.Ялюблю раз і все ,а не бавитись в лікування місяцями.:pardon:
     
  4. Elena Almaz

    Elena Almaz New Member

    Я в аптеке покупала за копейки средство и все бородавки вывела .
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То яке таке, мені нічого не допомогло ні народні методи ні аптечні, тільки кріотерапія, стала вирішення проблеми!
     
  6. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Десь біля готелю "Львів", кажуть, є косметологічна клініка, де то роблять...
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вам потрібно, можу написати в приваті де я робила, я робила в іншій клініці, не в тій що біля готелю "Львів"
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой була я колись в тій клініці і більше не хочу:sad:По-перше черги довжелезні півдня просидиш,а по друге попалась мені така лікарка,що я коли зайшла в кабінет мало зі страху не зомліла(брови татуажні,губи намальовані вище контура на 2 см,ярко рожевою помадою.)А робила я собі пірсінг в пупку.Проколола криво,ще й анестезію дала таку,що я потім від'їхала по дорозі,добре,що була не сама..
     
  9. shelev

    shelev Well-Known Member

    З бородавками краще не жартувати - то можуть бути шкірні хвороби на початковій стадії.
    В мене були папіломи - цілком безпечні невеличкі бородавки, я іх ферезолом виводила. Коштує близько 10 гривень, продавався у аптеках. Певний час чомусь його не було у продажу.
    Смердить неймовірно, потрібно ним годину бесперервно мазюкати бородавку. Важливо аккуратно наносити лише на бородаку і ніде інде - обпікає. Бородавка з часом засохне і відпаде. Ні шрамів, ні слідів не залишися, хоча одна з тих бородавок була на обличчі.
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От від метлоду креапії так само,припікається азотом, потім творюється кірочка яка десь до двох тижнів відпадає, і її не можна здирати! Від бородавки ні рупця ні ніякого сліду не залишається! Цілком безпечно:)

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Методом кріотерапії так само бородавка заморожується і утворюється кірочка яка до двох тижнів відпаде, але її не можна здирати! Потім на місці не має ні шраму ні рубця, ну і бородавки теж!:)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не факт. :)
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Якщо дотримуватися рекомендацій лікаря то все буде гаразд, в мене абсолютно нічого не залишилося!:yahoo:
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І що Вам рекомендував лікар? :)
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Чи залишиться рубець чи ні залежить,ще від розміру бородавки.Якщо вона велика,то може залишитися незначний рубець.А деякі потрібно декілька раз видалати,бо мають глибоко корінь.Але азотом найшвидше і найкраще.;)
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Кірочку ні в якому разі не здирати вона має сама відпасти; три дні після процедури ділянку мастити йодом, не протирати спіртовмісними речовинами, два тижні не засмагати та не відвідувати сауну, басейн до повного загоєння.:)
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нам не допомогло.

    Через півроку в малого пальці знову були як цвітна капуста. А повторювати процедуру випалювання азотом було для мене звірством.
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Тоді вам краще звернутися до імунолога,напевно це не просто бородавка якщо після видалення азотом знову появляється.Наскільки я знаю,то в такому випадку лікарі ще виписують якісь противовірусні таблетки.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дякую, ми вже вилікувані. Допомогла гомеопатія.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Дуже добре,що ви вже здоровенькі;)А як довго приймали гомеопатію??
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Два місяці.
     
а де твій аватар? :)